tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlarrr hepnize merhaba, güzel bi gün olsun hepimiz için.. Biliyosunuz burda eski,yeni falcıların hep kritiğini yapıp birbirimize destek oluyor, tecrübelerimizi paylaşıyoruz.. Hepimiz yeni falcılar konusunda artık temkinliyiz.. Bluem un bahsettiği Telwe- DERİN2013 ü ben de denemiş bulunmaktayım.. artık az da olsa birbirimizi tanıdık,enerjisi iyi gelenlere birine tutmuyor ya da tutuyor bu değişken ama yine kendi adıma değerlendirme yapacak olursam ki falımı durumu bilen bazı arkadaşlara okuttum.. çok isabetliydi çok hem de kartlardan özellikle görünemeyecek şeyleri söylemesi hisli olduğunu gösterdi.. dürüst, insan ve maddi çıkarları için asla kullanmıyor insanları.. cafede bile nerdeyse 15 -20 dk konuştuk düşünün faldan sonra.. ve durum neyse eksisi artsıyla ele alıyor.. olumsuz da olsa direkt yüzüne vurmadan kibarca ifade ediyor.. yani bana yaşauyacağım sıkıntıları burda hep beğendiğim falcılarla aynı noktalardan ele aldı.. Az da olsa baktıra baktıra tecrübeli olduysak ki Bluem a bu noktada çok teşekkür ederim o paylaştığı için Tellwe nin kaldırım gülleri arasında açmış ama keşfedilmemiş bir Lilyum çiçeği diyebilirim :)
zaten yeni yorumcu değil,duvarını inceledim dün 1 yıl öncesine giden yorumlar da var.. tekrardan merhabalar diye başlamış bi iletisine mesela.. heralde gece giriyor çoğunlukla farketmedim ben öncesinde..

*tutankammon kötü - dediklerinin hiçbiri çıkmadı

*medyumdeniz kötü - fal değil, arkadaşınızla konuşursunuz da sakin davran falan der işte aynı onun gibi

*geleceğinşifresi fal bakamayacak kadar korkak

*kahinadalet fal bakamayacak kadar korkak

tellwe.com nasıl bir çare bulur bu falcıların uyanıklıklarına bilmiyorum ama ben artık fal baktırmayacağım bu siteden. fal baktırabilmek için sanırım bizimle hiç alakası olmayan, tutmayan fallara 5 puan vermemiz gerekiyor. Zaten şu herkese aynı yorumu kopyalayıp gönderen falcıdan sonra can sıkmıştı. İnsanlarda tuhaf ona bile 5 yıldız veren vardı

Hayrola bu sahte hesap biz mi oluyoruz? Bu olay oldu veya olmadi beni ilgilendirmiyor ben cok eskiden beri bu foruma uyeyim bilen bilir. Olayin olmasi naazin statusunu tabikide cok kotu etkiledi. Ben buna ragmen baktirdim memnunum tellweden gitmesini kesinlikle istemiyorum ister baktirin ister baktirmayin orasi size kalmis ama baktirmayan insanlarin bu kadini yermesi gercekten cok ayip ve kotu bir durum. O halde bende buraya gelip basta selena ve kiraze olmak uzere butun populee falcilari kotulemem lazim nitekim ve sansa ki bende hic biri cikmadi hatta cok tersi acayip olaylar oldu? Bu onlari kotu mu yapiyor ayrica? Rica ediyorum su naaz su naaz bu olayini kapatip realist yorumlar yapin azcik. Begenen begenir baktirir begenmeyende hic orali olmayip diger falcilara devam etsin. Bir benim adimin sahte hesap isine karismadgni kalmisti buda oldu supersiniz

Siz niye üstünüze alınıyorsunuz ki... size bir şey diyen olmadı .... ben sadece hatırlatma yapıyorum. bence nazz ın yaptığı çok çirkin bir şeydi. ve bu yaptığı şey açığa çıkmasına ragmen utanmadan fal bakmaya devam etmesi beni rahatsız etti. bunu da paylaşmayacak mıyız . yani.

Ona çözüm falı baktırmıştım 4444 tefriciyeyi yazmıştı , çok baştan savma gelmişti onu tavsiye etmesi bilmeyen yok . ama durum yorumu da yapmıştı fena değildi.
Bendeki falı öyle değildi ya beğenmiştim kalmış aklımda bayadır fal baktırmıyorum orada. Baktırsam da Selena'ya atıyorum tek.

Ben de burdaki sahte hesap mevzusunu okumadan baktırdım Naazz'a, yorumu iyiydi aslında yaaa, ben de sorcaktım geleceğe dair çıkanlar oldu mu diye?

Naazza ben de baktırdım bu zamana kadar baktırdığım herkesten 180 derece farklı bi yorum getirdi olanlara geçmişe şuanki duruma. Ama onun söylediği mi diğerlerinin söylediği mi doğru bilebilmem mümkün değil kafam karıştı o yüzden bu zamana kadar böyle düşünmemiştim hiç durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…