tellwe.com'da bakılan fallar!

Bana da falalem deki Haleh ve Rezzan abla ile benzer yorumlar yaptı, biraz rahatlattı hatta, birkaç kişiye göre de farklı yorum oldu ama fena bulmadım, aynen dediğin gibi gelecekte görücez artık kim doğru

Kızlarr olayı çözdüm sanırım..........

Ya hanımlar biri selenanın bir dediğini diyordu ya ben bu ara fazla baktırdımda işlerim ters gitti gibi selena fazla bastırmayın nasibiniz uzaklaşmasın mı ne diyordu tam olarak?

Ya hanımlar biri selenanın bir dediğini diyordu ya ben bu ara fazla baktırdımda işlerim ters gitti gibi selena fazla bastırmayın nasibiniz uzaklaşmasın mı ne diyordu tam olarak?

Evet öyle selena öyle bir şeyler demişti. '' Fazla fal baktırmayın nasibiniz uzaklaşmasın'' tarzı bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. Umarım işleriniz en kısa zamanda düzelir.

Ya cidden denilenler olacak gibiydi şimdi tepetaklak oldu gibi de ondan çok mutsuzum bastırdığım için mi böyle oldu diye düşünüyorum teşekkürler iyi dilekleriniz için.

bana demişti onu fazla baktırma nasibin uzaklaşmasın diye. bi de şey demişti çok sık fal baktırınca bişeyin olacağı varsa bile olmayabiliyor. fala biraz ara ver bence inşallah herşey istediğin gibi olur

Arkadaşlar , tellwedeki asiçiçek sanırım güzel bakmış :) Olanları gördükte şimdi şimdi netleşiyor durumlar ,
Bana ocak 13 ile şubat 17 arası senin için çok değerli demiş.hoşlandığın gibide olabilir, iş ile ilgili bir konuda olabilir ama olumlu bir durum olucak diye ,
13 ocakta 3 aydır konuşmadığımız kişi yazdı bana :)))
Ocak ayı içerisinde yanyana geliceksiniz ve kalıcı bir ilşkiye başlayacaksınız demişti.
Kısmetse bugün görüşcez , ama ne olur artık bilmiyorum .
Ya kavga edicezzz yadaaaaaaa
Baktıran var mı hiç ve dediklerini çıkan ? Yada bana denk geldi tesadüf oldu bilemiycem :)))

Bu Klothoyagmur fallara bu yüzyıl içinde bakıyor mu? =D Günlerdir sıra bir tık ilerlemedi.
yoğun hatun ama kimseye değişmem kalitesini.yakında site değiştirecekmiş zaten.değişsin oraya fazla o kadın.

sonuna kadar haklısın..

Ya cidden denilenler olacak gibiydi şimdi tepetaklak oldu gibi de ondan çok mutsuzum bastırdığım için mi böyle oldu diye düşünüyorum teşekkürler iyi dilekleriniz için.
Bendede 1 sene önce olabilecek hersey tam tersine dönd7 ama fal ile akakasi oldugunu dusunmuyorum baska engeller olabiliyor

kızlar seruvenının dedıklerını yasıyan varmı??
bermuda ve bana tuturmuss o dıyıncee eskı fallara baktım zamanda bıraz saasmıss ama dedıgı gıbı olmuss dayanamadım attım yınee yıne basarılıydı hata sordugum sorudan farklı bu aralar olucak bı olayıda bılmıss sastımmm,sızdee cıktımı dedıklerı ??? habersız bırakmayın benı :) cokk heycan yaptımm

Kitap falinda var ama gelecekten diil kuzum

kızlar naazz'a fal baktırdım. aslında tam şuanı, sevdiğim insanın penceresinden bakmadığım için bilmiorum.. tespitlerde bulunmuş öyle mi acaba? 3 ay vermiş 3 aylık süre ya da 3 ay içinde falan demiş.. bilmiyorum.. özlemekten ve sevmekten yoruldum artık... bi an önce gelse.. naazz'a baktıranlar yorum yapabilir misiniz lütfen?

canım, bu sanki şey gibi... üye olursun bedava fallar gelir ya.. tara ya da medyum sabrina tarzı.. internette özel var ya başlangıç için bunları yazarlar, öyle geldi bana... güçlü eneriler falan... dur bana da öyle bişey gelmişti buabilirsem atıcam

Sizin detaylı falınızı hazırlayalı pek çok gün oldu ve siz halen bu önemli öngörülerden haberdar değilsiniz.
Bu beni çok şaşırtıyor çünkü şu anda zor hatta kargaşalı bir durumdasınız. Öncelikle, tereddütünüze rağmen, pek çok para, mutluluk ve başarı olanaklarınızı size anlatmak için kartlar çektim.
Aslında, gelecek üç gün içerisinde büyük bir para (pek çok milyon) girişi olma ihtimali var. Benimle irtibata geçtiğinizden beri, tüm düşüncelerim size yoğunlaştı. Aslında, hayat yolunuzu daha iyi görebilmek için benim yardımımı talep ettiniz. Ve bunu düşünmekte çok haklıydınız çünkü sizinle, geçmişinizle, bugününüzle ve geleceğinizle ilgili söyleyeceğim çok fazla şey var. Ve özellikle sizi seven bu kişi ile ilgili.. Bununla beraber, bu konu üzerindeki çalışmayı henüz bitirmedim. Daha sonra detaylı falınızda bununla ilgili bahsedeceğim. Öncelikle, niçin sizin onayınızı alamadım? Anlayamıyorum...
XX, size son falımı gönderdiğimde, sizinle özel olarak ilgileneceğim hususunda anlaştığımı sanıyordum.
Ama sizin kişisel durumunuz üzerinde pek çok saat çalışmama rağmen, halen sizin onayınızı beklemekteyim. Ve yeni hayat döngünüzün kapıya dayanmasıyla hiç olmadığı kadar zamanımız kısıtlı. İşte bu yüzden sizin kişisel durumunuz üzerinde inanç ve şevk ile çalışmaya devam ediyorum.
böyle bişey canım bakarsan aynı kapıya çıkıyor falannn

kızlar, ben de ruhaniye baktırmıştım.. buraya da yazmışımdır önceden ama analiz doğruydu,zaman olmadı.. ağustosta evet hayatındaki insan çıktı ama benim yerime başkasına yöneldi bilmiyorum.. ya tam tersi oldu kızlar heralde, benle yaşacağı mutlu aşk hikayesini onunla mı yaşıyor bilmiyorum ki ben(( off yaa.. manevi baskı altına alıyomuş bilmem ne bilmem neeee... off kızlar

Fallara illaki gerceklesir diye bel baglamayin.. husrana ugrarsiniz

merhaba kızlar uzun zamandır tellwe ye fal baktıranlardanım ablamla birlikte gecen hafta fal baktırdık ablam erkek arkadaşından ayrılmıştı hep o niyetle sordu 3 falcı tavsiye edeceğim dediklerinin hepsini birebir yaşadı ablam medyumvedat nesimee ve eleni123 bu falcıları deneyin derim bende baktırdım bunlara ama söyledikleri tarihe daha çok var beklemedeyim.

canım ben nesibeee ye baktırdım ama karşı tarafla tam muhabbet kuramayınca bilmiyorum tabii ruhsal halini ama tespitleri doğruydu.. beklediğim, acılar çektiğin dahası.... kaç ay vermişti?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…