tellwe.com'da bakılan fallar!

Teşekkür ederim atartAtart'ım :KK52::KK39:
rica ederim canım... valla artık korkuyorum nerden neyin kimin çıkacağı belli olmadığı için,insan önermeye de korkuyor.. öncejki sayfalarda biri gelmiş,medumarafı övmüş de övmüş gördün mü? çok belli reklam olduğu .. hayır burdakilerin artık kirli çarşaflarını bir bir çıkardıklarının farkında değiller,akıllandı burdaki ahali de ..

rica ederim canım... valla artık korkuyorum nerden neyin kimin çıkacağı belli olmadığı için,insan önermeye de korkuyor.. öncejki sayfalarda biri gelmiş,medumarafı övmüş de övmüş gördün mü? çok belli reklam olduğu .. hayır burdakilerin artık kirli çarşaflarını bir bir çıkardıklarının farkında değiller,akıllandı burdaki ahali de ..
Evet canım okur okumaz reklam olduğunu anladım zaten :))) buarada herkes akıllandı ama onlar halen daha akıllanamamış :KK70:

neeee otelııı kızzzz prensesss yoldann cıktıı vallaa cıktıı bırı tutsun bu kızı masallah fala para ver otele para ver mithatt yedı kızı pembee dızı tadındaaa hayatı var anacımmm :KK70::KK70:
bazen bızımle dalgaa gecıyorlar dıyee dusunuyorum her falcıda var kızz bıdee yorumlar acık falann bılemıycem yanı :KK70:
hahhahahahahahah kuzuumm hiç güleceğim yoktuuu allahta seni güldürsün:KK70::KK70:

kızlar benim beklediğim biri vardı şimdi adım attım buz gibi konuştu tüm falcılar gelecek dediği halde. Şimdi bana bir falcı önerin ki anı bilsin geleceği pek bilemiyorlar zaten şu ruh halim yerine gelsin kimse fal atayım çok yüzksek kredisi olmasın?

kızlar benim beklediğim biri vardı şimdi adım attım buz gibi konuştu tüm falcılar gelecek dediği halde. Şimdi bana bir falcı önerin ki anı bilsin geleceği pek bilemiyorlar zaten şu ruh halim yerine gelsin kimse fal atayım çok yüzksek kredisi olmasın?

Ahhh ahh fama vardııı ,
Şimdi yok sanırım ortalıkta , gelicekle ilgili söylediğine daha var ama anı çok iyi yorumlamıştı bana yaa ,
Bide estanbul vardı oda anda iyiydi bana .,
Ama gelecek ilgili söylenenlerde henüz bişi yok

Bir yolun var da falcı aylin var dene istersen

Uzun zamandir takip edemiyorum forumu. Bir kac oneri isteyen arkadas olmus butun populee falcilari denemis biri olarak . (Fama ve venusun kizi haric ) herkesin methettihi kisilerin fallari tamamen patladi bende. Cikmadi ve alakasiz seyler oldu . Bir aydir yada daha fazladir sadece naaz a baktiriyorum. Olumlu olumsuz ne varsa cikiyor. Yildizim cok tuttu. Burda daha once olayalr dondu hakkinda biliyorum ama. Ben naazin samimiyetine inaniyoum arkadaslar. Baktigi yaklasik 6 falda sansa cikamaz. Isteyenler deneyebilir. Tutar tutmaz orasi biraz sans isi ama ben deneyin derim

Arkadaşlar iyi veya kötü bir başkasının sıkıntısı ile dalga geçmek güzel bir davranış değil. Sitede gezerken bende sıkça rastladım ama yapılan çok yanlış.

Uzun zamandir takip edemiyorum forumu. Bir kac oneri isteyen arkadas olmus butun populee falcilari denemis biri olarak . (Fama ve venusun kizi haric ) herkesin methettihi kisilerin fallari tamamen patladi bende. Cikmadi ve alakasiz seyler oldu . Bir aydir yada daha fazladir sadece naaz a baktiriyorum. Olumlu olumsuz ne varsa cikiyor. Yildizim cok tuttu. Burda daha once olayalr dondu hakkinda biliyorum ama. Ben naazin samimiyetine inaniyoum arkadaslar. Baktigi yaklasik 6 falda sansa cikamaz. Isteyenler deneyebilir. Tutar tutmaz orasi biraz sans isi ama ben deneyin derim

Naaazı ben de beğeniyorum, güzel bakıyor:KK50:

kızlar en son burada falcı önerisi istemiştim ve iki söylenen isme baktırdım.medyumselena ve nazz.ikiside hemen hemen aynı doğrultuda yorum yapmışlar.beğendim yorumlarınıda ama şubat ayınıda beklemek gerek.falcıların iki ay sonrasına tarih vermelerine ve cıkmamasına alışığım gerçide şimdiki süreçte iyiydiler.

Evet canim sevdigin kisi ve kendin hakkindaki bilgileri giriyorsun sorunu niyetini uzn uzun yaziyorsun sanirim kartlari ile falan ozel bir acilim yapiyor. Ben baktirdim ve cikti.
Bende su falini cok merak ediyorum deneyeb baktiran varmi? Tehlikeli bir fal diye de duymustum

hım hepsı ayrvsıye edersınızzsını tapek ılgı duymadım ama bır kere olsun baktırmak ıstıyorum hangıı fıyatt fala ınanma falsızda kalma demısler sımdıye kadar

Bu Klothoyagmur fallara bu yüzyıl içinde bakıyor mu? =D Günlerdir sıra bir tık ilerlemedi.

Arkadaşlar forumda nazz ve sahte hesapları iş başında sanki öyle hissettim. bu kadın bu kadar güzel fal bakıyor madem neden böyle bir şeye ihtiyaç duyuyor. günahını alıyorsam allah affetsin ama çok çirkin yaptığı . ben diyordum biraz gururu onuru varsa bakmaz tellwe de fal ama soğudu olay çıktı yine piyasaya. Tellwe de nice güzel fal bakan burda adı geçen falcılar var bırak baktıranlar övsün seni. selena mesela , saraylı hanım,klotho yağmur , kiraze ... aklıma gelmiyor başka isim. beğenilince zaten yazılıyor burada . nazz a baktırdın mı derseniz baktırmadım ,tam baktıracaktım burda başka hesaplar açıp reklamını yaptığı patladı buz gibi soğudum birde başka falcıları da kötülemesi .....

X