tellwe.com'da bakılan fallar!

canım ben nesibeee ye baktırdım ama karşı tarafla tam muhabbet kuramayınca bilmiyorum tabii ruhsal halini ama tespitleri doğruydu.. beklediğim, acılar çektiğin dahası.... kaç ay vermişti?

isim yanlış olmasın nesimee ye baktırdım ben belki nesibee diye falcıda vardır onu bilemiyorum ablama 35 gün dolmadan gelecek dedi 13.günde erkek arkadaşı geldi barışcaksınız bu kişiyle gelecek görüyorum falan dedi zaten erkek arkadaşıda evlenmek istediğini söylemiş yani dedikleri çıktı.
ama medyumvedatla eleni123 ü de tavsiye ederim iyi falcılar

Arkadaşlar, öncelikle ben de bikaç tespitte bulunmak istiyorum;
Shamanix: Anda güzeldi, beklemedeyim.. Analizleri doğru.. Sanal Fincan falı baktırdım..
Nesimee: Baktırdım ama karşı tarafla tam muhabbet kuramayınca bilmiyorum tabii ruhsal halini ama tespitleri doğruydu.. beklediğim, acılar çektiğin dahası....
Naazz: Beğendim diyorum.. Onda da beklemedeyim... Tespitler sanırım doğru.. Ama süreç kısmı içimi sıkıyor:)
oykuabla: Tavsiye etmiyorum! Olumsuz dediği için değil, upuzun bi falın yanı sıra sadece aşk melekleri, yardımlar türü şeylerden bahsetmiş.. Uzundu, fakat sorum hakkında 2 cümle yanıt vermiş.. Yollamayın diyorum..
GeleceginSifresii: Durumu iyi tespit etmiş.. Fiyatı da güzel,atın fal der ve tavsiye ederim.. Onun için de beklemedeyim kızlar..
MADAMESTORM: Analizi iyiydi fakat bi süreç vermedi..
Sedee: Güzel derim,çünkü 2 dileğimi bilmiş onun için de beklemedeyim...
AnnaPerenna: Olumsuz konuştu..
medyumsahra: Beğendim,an analizi iyiydi fakat onda da bekliyorum..
medyumalihoca: Kesinlikle ve kesinlikle 'hayırrrrrrrrr' diyorum. Atmayın sakın:) Hanım kızım, inşallah, maşallah tarzında yorum yapıyor o da..
duruhanece: Tutmadı..
FAMA: İyiydi, 2015 de umut var demiş ama beklemedeyim bakalım. O yüzdendir kızlar sizlere soruşum, oldu mu, yaşadınız mı gibilerinden:)
estanbul: Olmadı.. Analiz iyi gibiydi ama olmadı işte!
kalayci: Baktığı çoğu kişiye olumsuz dmeiş sanırım.. Günahını almayayım, 'ilişkin olmayacak buna kendini hazırla' dedi ilişkim olmadı, ama 'ayrıca şu da var ki, 3 aya kadar seni daha çok sevebilecek biriyle tanışacaksın' dedi fos çıktı..
turnuplove: Analiz doğru gibi ama sürekli özel fallarına davet ettiği için kopukluk yaşıyorum haliyle. Yorumları kısa..
MedyumMemo: Bekliyoruuuuuum..
Juno: İyiydi, beklemedeyim onda da..
Marisha: Güzeldi, 2015 demiş bekliyorum.. İsim olmasa da, harfleri bilmiş...
medyumaraf: Fena olumsuz konuştu, size çıktı mı bilmiyorum ama falıma o baktıktan sonra içinden bişeylerin kopup gittiğini hissettim.. Enerji meselesi de tabii bunlar..
falci2012: Bekliyorum..
Depiedra: Onu beklemezsen gelecek demiş..
Heartfilia: Olumsuz konuşmuş, nolcaksa olsun artık vallaha.. Bekliyorum, uzun zamandır beklediğim gibi..
gercekasli: Deneyebilirsiniz... Biildiği noktalar var.. Bekliyorum yaa.. :/
Son olarak; Almula925: Artık bazen falcının olmadığı zamanlarda duvara bıraktığım oldu, her fala atlamasından ve 3 cümle yorum yapmasından bıktım diyebilirim... 1 yıldız vermekten de usanmadım, konuyla alakası olmadığı halde..

İşte... Yakın zamanlarda baktırdıklarım kızlar.. 4 ay içinde.. Sizin de önerilerinizi bekliyorum hevesle:))) Böyle çıkanları okudukça mutlu odlum.. Umarım ben de yaşarım onu.. Hasret kaldım sevgilime, mutlu olayım istiyorum, bekliyorum....

Canımm nesimee tabii ben yanlış yazdım.. bana 3.5 ay vermiş sanırım.. An konusunda nasıldı? Ve ben süreci kısaltmak istiyorum(

ablamın anını bütünüyle bildi hatta erkek arkadaşının sıkıntılarınıda söyledi 35 gün dolmadan gelecek dedi ve 35 gün dolmadan geldi.

birde medyumvedat ı deneyin derim çok güzel yorum yapıyor ve gelecekle ilgili yorumda yapıyor ablama dediklerinin bi kısmı çıktı gerisi beklemede çünkü zaman var bende beklemedeyim verdiği zamanı bekliyorum

adımdanda anlayacağınız üzre ben tellwe deki DEEPWHİTE ..forumunuza bir arkadaşımın burada yapılan sohbetleri aktarmasıyla ve benim hakkımda yapılan bazı yorumlara açıklık getirmek adına katılmayı istedim..bir zamandır kim kimdir kimin hesapları birden fazladır hem falcılar hemde üyelerle ilgili bir araştırma yapma ihtiyacına cevap olması açısından bazı açıklamalar getirmek istiyorum..bu açıklamayı yapmadan evvel pek tabii kendilerini ifşa etmelerini bekliyor bir o kadar da beklemediğimi bildirmek istiyorum..çünkü fare diye nitelendirdiğim bu insan müsvettelerinin neyi nasıl yapmaya çalıştıklarını ne kazanç sağladıklarını gayet iyi biliyorum..gerçek üye olan arkadaşlarıma olan saygımıda belirtmek isterim..onların benim hakkımda söyleyecekleri tüm eleştirilere bunu sergilemelerindende memnuniyet duyuyorum..neden bu kadar açığım ve mutluyum?çünkü fal bakma adı altında bayanlara telefonunu şifreli olarak verenleri,size bir beddua ederim aklınız şaşar diyenleri,ajitasyonla dilencilik yaparak rant sağlamaya çalışanları,burada naazz olayındaki gibi dilenmenin sahtekarlıkla ve manipülasyonla başka şekillerde yönlendirmelerini,kopyala yapıştırcıları,8 saniyede bir duvarında fal baktığını iddaa eden ama ''şiddetle'' tavsiye etme cümlesini kullanan akıl fakirlierini,falı netten sitelerde gördükleri haliyle aktarırken utanmadan o parayı hak ettim diyenleri,günde 80 fal bakan ve kendimi bende bir gariplikmi var diye düşünmeme neden olanları,fal baktırmayı sadece falcılar arsında istatistik yapmak için kullanan ve hayatta hiç bir amacı olmayan GARİP kişilikleri ve tabi onların fake şakşakçılarını, görmekten bıktım..bu forumda gerçek üye olan ve kimin kim olduğu ile fikir yürüten en azından hitaplarından ve yorumlarından çıkartanlarıda takdir ettim ve umutlandım..geçtiğimiz günlerde selçukassa ile ilgili bir olay yaşanmıştı ve haklı olarak verilen bir yoruma tepkisini göstermiş hatta bazı kişileri bir anlamda ifşa etmişti..560 fal bakmış bir falcı olarak size şunu ortalama olarak söyleyebilirim..tahminim sitede 250 falcının 50 kadarı gerçekten bir kimliğe sahiptir..burada verilen isimler var çoğunun doğruluğuna bende inanıyorum..yani bir kaç hesap açarak fal bakılan bir üye diğer taraftaki sözde diğer falcıya geldiğinde paralel bir bakış yada karşı bir bakışı diğerinide bildiğini iddaa ederek şaşkınlık ve bağlılık yaratma maksadı ile kullandığını ve bundanda gelir elde ettiğini biliyorum..başlangıç olarak diğer hiç bir sitede üyeliğimin olmadığını belirtmeliyim..ilk tellwe de fal bakmaya başladığımda bunun yasak olduğunu algılamadığım için aynı isimle üye olmuştum..baktığım üç faldan birisi ki o kişi bu forumdada üyedir..bana diğer sitede falcı olduğumu ve o nedenle falına geç baktığımı ve anlamsız bir fal olduğunu söyleyerek derhal siteye şikayette bulunmuş ve neticesşnde yönetimin uyarısıyla hesabı kapatarak bu konuda kurallara uymamın gerektiğini anlamıştım fakat şunuda anlamıştım..nasıl bir kişilik falına yaptığım yoruma bakmadan sadece 20 dakika geç baktığımı iddaa ettiği bir falı şikayet aracı olarak kullanır ve bu durumdan nasıl bir adalet ölçüsü yaratarak yakalayamadığı iç huzuru bu şekilde kendi garip mutluluğu haline dönüştürür?sen kimsin ben biliyorum..adını vermeyi şu an istemiyorum..ama umarım sen adını vermeden bu duruma bir açıklama getirirsin..ŞİMDİLİK BU KADAR..bu sahteliği ortaya çıkardığı içinde yönetici KAZEN nezdinde tüm emek verenlerede teşekkür ediyorum..kim bu ve benzeri sahteliklere başvuruyor ise bende dahil sürekli takip edilmesini ve oluşturabilinecek her platformda ifşa edilerek engellenmesini ve müfteri olanlarında gösterilmesini sağlayacaksa şimdiden teşekkür ediyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum..

merhaba kızlar. selenanın yorumu çıktı ancak kafamı karıştıran bi durum var bununla ilgili. mesela benimle iletişime geçmesi ve ilişki için en fazla 3 ay demişti evet çoğumuz bilir selenanın zamanı pek tutturamadığını ama 4-5 gün sonra olması normal midir? acaba bir sonraki süreci mi gördü diye düşünmeden edemedim ama dediği gibi de sonlandı ilginç. Saraylının dedikleri tam olarak çıktı diyemem o daha çok benim sabrım ve isteğimle ilgili olduğunu söyledi. geleceğe dair onunla ilgili yorumları oldu ama sanırım kaderimi yönlendirerek bitirdim ilişkiyi ki gayet memnunum. Barkiel çok güzel bakmıştı ama iletişime geçme kısmı dışında tutan bir şey olmadı şuan. Yağmur ise çok uzun ve mantıklı güzel bir yorum yapmıştı aslında 4 aylık br süreç vermişti o yüzden hemen çıkmadı diye kenara atmak istemiyorum. Annaperrenna çıkmadı son olarak :)

Birde cezzve den şeyma ve warlock un yorumları çıktı. Şeymadan birkaç şey daha var beklmede olan yine de.

canım nesimee ya da naazz a baktırdın mı

560 fal bakmış bir falcı olarak size şunu ortalama olarak söyleyebilirim..tahminim sitede 250 falcının 50 kadarı gerçekten bir kimliğe sahiptir..
telweyi özetleyen tek cümle işte. Artık yetkililerin bir şeyler yapması gerekiyor bu konuda çünkü en sonunda onların da başları yanacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…