tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben telwee.com sitesini sikayetvar sitesine şikayet ettim ordan da okuyabilirsin benim uzerimde.de düşük puan var ve bu yüzdn bana.lilyum selin89 ve yüzyıl bana bakmadı hiç kusura bakmasınlar onlar bana.kötü fal bakacak ve bende onlara.iyi.puan.vericem öyle bir dünya yok

Çok dalavereci bir site cidden. Oy konusunda saçmalıyorlar.
Ben de şikayet etmek isterim ama bunu site yetkililerine bildirmek lazım.
Başka yerler ilgilenmez. Sanmam.

Ben site yonetiminede şikayet ettim kendilerine güvenmeyen,yeni falcilar o puanlara göre bakım yapıyorlar dedi :)

Çok aptalca bir açıklama. O sistemi kaldırsınlar o zaman kimse yapamaz.
Ama ben de bir sürü üyelik aldım. Bana bakmayana yeni aldığım üyelikle fal baktırıyorum.
Daha doğrusu baktırıyordum. Artık ara verdim.
Ne de olsa daha önceden kimse düşük oy vermemiş oluyor, o yüzden anlamıyorlar.

duygu06 promosyon falıma baktı. tutarlıydı beğendim :) gelecek konusunda da daha önce baktırdığım fallarla uyuyordu. sorduğum sorulara verdiği cevapları da beğendim.. dilerim gerçekleşir :)

nin bana soyledigi bir sey cikti. Ilk soylediginde bu ne be demistim ama dinleyince yasadigim durumu birebir tarif ettigini anladim.

Bana da söylediği bir şey çıktı.
Diğer dedikleri için ümitli değilim hala ama bu çıkan mesele önemliydi hakikaten.
Ciddi bir şeydi. İyi bir falcı ile karşılaşmış olmak güzel.

kızşlar duygu 06 ya promosyon ücretsiz baktıramıyorum ücretli diyor

ye dun 2. kez baktirdim. Tarihi gecen seferkiyle ayniydi ama gecen sefer bana yabanci biriyle tanisip evleneceksin demisti. Bu sefer yerli biri dedi, ki ben pek ihtimal vermiyorum. Gecen sefer maddiyati iyi birisi demisti, bu sefer denksiniz dedi...yani zugurt biri eyvahlar olsun

Yakin gelecekle ilgili soyledigi seyler , pekala cikabilecek seyler, bakip gorucez artik.

Kiraze bana hiç tarih vermemiş çok genel konuşmuş :)

Ben 4 kez baktırdım. 4ünde de aynı şeyleri söyledi. :44:

Ama ihtimal vermiyorum dediğinin olacağına.

Ben kontörle aldım kredileri. Kredi kartı ödemesi yapmadım hiç.
Bilmiyorum o yüzden.
Telefon numaranı yazıyorsun, ona göre kaç kredi istersen kontöründen gidiyor.
Bir sakıncası yok.

anladım o daha güvenilir sanırım bende baktırmak istiyorum ama siteyi tam olarak bilmiyorum falcıyı biz seçiyoruz o kısmını anladım
önerebiliğiniz falcı kimdir bu siteden ve hangi fal türüdür ?

anladım o daha güvenilir sanırım bende baktırmak istiyorum ama siteyi tam olarak bilmiyorum falcıyı biz seçiyoruz o kısmını anladım
önerebiliğiniz falcı kimdir bu siteden ve hangi fal türüdür ?

Benim beğendiğim kiraze12 (Falcı kiraze12 Falına Baksın)

ve MISTIKKEDI (Falcı MISTIKKEDI Falına Baksın)

Ama bu benim görüşüm. Benimle enerjileri uyuştu. Başkası beğenmeyebilir.

Kahve falı baktırdım ikisine de. MISTIKKEDI'ye 7-8 defa baktırdım, kiraze12ye 4 defa.

Siteden uzak durun arkadaşlar. Yorumcular genelde aynı , farklı nicklerle üye oluyorlar. Bir iki kelime değiştirerek yorum yapıyorlar. Paranıza yazık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…