tellwe.com'da bakılan fallar!

Aşk kahini ve mercury nin aynı falcılar olduklarını sanmıyorum çünkü ikisininde bakım tarzları gerçekten çok farklı diyebilirim mercury 30 gibi bir fiyata bakıyor diğeri ise 5 kredi sanırım

Allah Allah!!!
Hakikaten şoktayım.
Ben buraya ikisinin de profil mesajlarını eklediğim andan kısa süre sonra profil mesajını sildi AskKahini.
Mercury ile aynı şeyi yazmıştı.
Şimdi de 25,30,40 lira arasında değişen fallar 5lira olmuş.
Ne kadar ilginç.
Hmmm eveetttt.

Kadın kopyacı demekki bilemiyorum ben mercury nin fallarını beğenmedim ama ask kahininkiler çıktı nerdeyse bütün falcılara 3 er 5 er yolladığım için iyi bilirim

Ask kahini cok enteresan geliyor bana mercury ile ayni kisi mi bilemem ama taniscagim kisiyle hangi tarihte buluscagima kadar tarih verdi o kadar iddiali bir yorum yapti ki tabi bilemiyorum henüz o tarih gelmedi 22 kasim demisti
Ama bana bakan falcilar genelde hep ayni kisiyi tarif ediyorlar ve hala karsima cikmis degil cogunlugu agustos sonu eylül basi tanisman olcak demisti ve en gec bu 6 ay icinde bu yil bitmeden taniscagimi söyleyenlerde var.. bu kisiler sunlar;
kahin39,ask kahini,shipton,kahinvanga,tutankammon,DRESS,MedymTUNA,Kehriban,esince...

ask konusunda hep ayni .. is konusunda hepsi farkli seyler söylüyor bu arada kesira sirele baktirdim baya tutarli geldi yorumlari .. tabi ask konusunda oda ayni kisiden bahsediyor

tabi herkesin falinda neler söylediklerini bilmiyorum ama bana fallari tutarli geldi yanliz is konusunda gerceklesen bir durum yok su an keza ask da öyle..

Vadivatan'ın yorumunu şimdi okuyabildim gerçekten sallamış diğer fallara yağtığım yorumlardan çalarak fal yazmaya çalışmış hiç beğenmedim

Söylemeyi unuttuğum bir konu daha var fal baktırmak istiyorsanız başarı yüzdesi %99 un altında olan falcılara kesinlikle baktırmayın. Aynı zamanda başarısı%100 olup siteye yeni gelmiş ve beş-on fal bakmış olanlar da çıkabiliyor. Tavsiyem %99 üstü ve VIP yada VIP+ seçmeniz tabiki bu kategoridekilerden de çok fazla fal bakmayı bilmeyen var ancak tavsiye ettiğim 4-5 falcı var onun dışındakilerde gerçekten iş yok. Harcadığım paraya yanıyorum

Yüzdesi %100 olup da berbat olan o kadar falcı gördüm ki orada.
Bakınca bilir sanıyorsun ama boş çıkıyor mesela Sahsenem ve Mercury buna örnek.
Yeni adıyla AskKahini ...
Sanırım Mercury isimli falcı profiline artık pek girmiyor olması bir üyenin, verdiğin tariler çıkmadı diye yazması.
Hahaha. Böyle havadan benim dediğim her şey çıkar denmemeli. Böyle olur sonu.
Kendisi kim acaba bizi de buradan takipte, sürekli profil mesajlarını değiştiriyor AskKahini=Mercury.
Acaba üyeliği de var mı yoksa sadece misafir mi ...

Bakınca bilir sandığım çok falcı oldu benimde özellikle kahinvanga için kesin süperdir demiştim fos çıktı ask kahininin mercury olduğunu sanmıyorum çünkü değişik bir hesap açmak istese aynı yazıyı yazmaz o kadar salak değildir bence yanlış düşünüyorsun ask kahini bizi okuyorsan cevap ver sen kimsin kesinlikle farklı bakım tarzları var aynı kişi değiller ve mercury berbat ama diğerini tavsiye ederim

Belki adam tembeldir, copy paste yapmıştır hemen günahına girmeyelim

Biri iyi biri kötüyse aynı kişi değildirler zaten

Bu arada 30-40 krediye bakanların hepsi birbirinden kötü, neden acaba

Kiraze12 gerçekten beğendiğim bir falcı paranıza değer diyebilirim. Arzubaciya hiç baktırmayayım o zaman o da 40 kredi gibi bir ücret alıyor kirazeye 3 günde bir fal yolluyor arttırması kötü oldu şimdi

Bugün kiraze12, askkahini ve online olursa medymtuna ya fal göndereceğim yorumları paylaşırım sizinle

Ben tarotu bıraktım ama bırakmadan önce Chloeye 2 kez baktırmıştım. Çoooook beğendim , gerçekten çok güzel yorumlamış.

Şiddetle tavsiye derim, 5 krediydi , koşun

Son düzenleme:
O zaman bugün onuda deneyeyim ben

Paraları saçmaya başlamışlken 5 kredi daha verip bence de dene, denemeye değer

Ben bir ara suyunu çıkarıp, her gün 5-10 kredi baktırdım, ay sonunda patladı tabi

Kirazeye aralıklarla yıldızname, tarot, katina baktırdım, hepsinde aynı şeyleri söylemiş.

ASK3, raset, gönülgözü, esince, falcıasmin , Herra, dastar, yüzyıl ve Hadesle ilgili yorumlarımı yakında yazarım , Ağustos bitmek üzere.

Son düzenleme:
Paraları saçmaya başlamışlken 5 kredi daha verip bence de dene, denemeye değer

Ah ah... Benim burada harcadığım parayı bankaya koysam faiziyle araba alırdım en kötüsüde bu kadar paraya düzgün okuduğum ve gerçekleşen sadece 5-6 fal ve falcı olması. Bu gerçekten üzüyor beni ama bağımlılık gibi birşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…