tellwe.com'da bakılan fallar!

Birde bu samuka vesaire olayı nedir? biri kısa bir özet geçebilir mi? ve lütfen uzun yazacaksanız paragraf kullanın

saraylı genelde sevilen ve falları çıkıyor olarak biliniyor brada.Bende daha yeni baktırdım memnun kaldım. Çıkarsa burada söyleyeceğim elbette :)

Arkasalar süprizz arzucevık ısımlı ksıye baktırmıstım oylesıne cok ta sallamadan okumustum ısmı bılınmedık bırı dıye fakat dedıgı tam tamına cıktı yahu:)) soktayım

Ben de çok beğenmiştim. Sizin de beğendiğinize sevindim^^ Umarım çıkar benim bir tanesi çıkmak üzere. Fal alımını açsın bir daha göndereceğim. Siz tarot mu yoksa kahve mi baktırdınız?

size zamanında demiştim barkielden falcı olmaz berbat diyede siz baya baya falcı yapmıstınız arkadaslar. o degıl barkıelmısın samukamısın seytan senı sana yolladıgım fala olumsuz yazıpta benı uzmustun parasını gectım kendı paramla benım uzmustun ALLAH INDAN BUL benı uzdun senıde uzsunler ınsallah.

ben artık kadınlar kulubundekı yorumlara guvenmıyorum. guvenmeyelım kı su sıteyı kullanıp duygularımızla oynamasınlar.

Bnim barkielin samuka olup olmamasi zerre umrumda degil. Samukayla burda hic muhbbtm olmdi bnim ne yasadgimi bilmz, bilirsede forumda acik acik yzdgm kdriyla bilir. Hytimin en ince noktasini kimse bilemz. Bnim attgm falda da arkdsimin falinda da ikiser tane nokta atsi varsi. Ustelik arkdsm bu foruma uye bile degil. Hatta bn suan o kadinin dedigini de dedigi zamnda aynn onun agzndan cikti sekilde yasiyorm.

Sisteme geri glsin yine glsn yine baktirirm. Bnde barkieli falci ypnlardanm.Var mi canm bi sorun ?

earth a fal attım , yazdıklarına bakarmısnız resmen dalga geçmiş gibi yaa hahahha , sana akıll danışan mı oldu sen soruma cevap versene yaaa hahahahhaha

Merhaba Canım....Öncelikle üzerinizde yoğun bir yorgunluk hissi ve mücadeleyi başaramama düşüncesi algıladım.Kendinizi negatif düşüncelere bu kadar teslim etmeniz size yarar getirmez.Şuan diriliş vakti,30 güne kadar kendinize gelmelisiniz. Kimi zaman kolay kimi zaman engebeler aşarak yol alırız hayat parkurunda. Düz ve zorlanmadan ilerlediğimiz yollardan da yürürüz. Düşürmeye yarayan taşlı yollardan da geçeriz, canımızı acıtan dikenli yollardan da, keskin virajlardan da… Yaşadıklarımız, düşüncelerimiz, tecrübelerimiz ve düşlerimizle yol alırız.Üç şey daha vardır bu yolculukta bize eşlik eden. Gerçekleştirmeyi dilediğimiz hayallerimiz, ulaşmamızı bekleyen hedeflerimiz ve bizi biz yapan değerlerimiz vsss......

Bu arada , kılıçkraliçesine baktıran var mı ?

tellwe üzerinden sellinus'a baktırmıştım
Sellinus : Çok kısa ve kötü fal bakıyor...

Bir kaç ay önce falimpir sitesinde de fal baktırdım.

Medyummystery : Kızlar kesinlikle uzak durun. Hemen büyü işine girmeye çalıştı. Bir ayrılık yaşamışım güya ve harekete geçmem gerekmiş hareketde falcı güya ayrıldığım erkek arkadaşımı bana bağlayacak mış. ben iki senedir biriyle ilişki yaşamadım dedim. kıvırmaya başladı.

Bence kendi bile yazmamıştır. Heralde kişisel gelişim kitabından aldı veya buna benzer bir siteden. Ve anlamadığım nokta bu falcıların yüzdelerinin yüksek olması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…