tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben Rezzan ablayi begenmiyorum, Venusamberle kiyaslamam bile.

Kiraze nin bende cikan seyleri oldu, guzel bakiyor.

Reiki nin tutturdugu insan cok burda, ama bana patlamisti :) Neyse, uzun suredir ortada yok, nerde bilmiyorum.
rezzan ablanın falı evet biraz yuvarlaktı. zaten kendisi de defi pembe tablocuyumdur diye falda.
fal sepetinde nesibe nin fiyatı biraz yüksek geldi bana ama venüsamber e baktırabilirim.

yuh samuka barkiel miymiş? ben barkiel'i beğenmiştim ya. ama samuka beni az çok okusa anlardı zaten hayat hikayemi. yazık.

Hayret bir olay ya yeni okuyorum bunlari burdan para kazanip ibsablara sozde fallar bakip kendi fal parasini cikartmis yetmemis dalga gecmis hic oyle bi karakteri oldugunu dusunemezdim

Kirli kirpi madem cok dogrucuydu neden fb hesabi aldi ve konistu kazen seni yakalamasin diye mi ?
Nese konuyu hortlatmis oldum kusura akmayin cvp yazmayin kizlar devam etmesin

Nick belirtseydin keske hepimiz inandik ve salak yerine konduk ben kendi acimdan aciklamakbistiyirum ilk etapta neden inanmadigimi
Samukaya fal bakmis bi insanim ve bizden yasca buyuk bir bayan kendisi ozel hayatimla alakali dertlesmem olmadi ama genel anlamda konusmuslugum oldu kisa mesajlasma oda forum uzerinden ustelik ben ona fal baktigimda ay canim ben sana fal bakamadim cok mahcubum demisti yani faldan anlamadigini bilmedigini soyluyordu bu olay patladigi zaman fal bilmeyen biri oldugundan dolayi ilk etapta inanmadim dogal olarak..ayrica barkielin neden bu forumda patladiginida hiiiic anlamadim uzsktan takipci olmama ragmen bi gariplik hissettim hakkatende bi absurtluk cikti
Digeri arkadaslari aciklamalarini yapar heralde ben sadece kendi savunmamin aciklamasini burda dile getirmeknistedim ki ben baya uzak biri olmama ragmen inanmak bile istememistim bu sacmaliga ozel hayatindagorustugu insanlar artik nasi guvenirler bilmiyorum

canim aslinda bende senin gibi hem sairdim hem de uzuldum eger gercekten oysa onun gibi yasini basini almis birini yakistirmam ben sonucta tellweden kazandiklari 3-5 kurus icin bu kdr insanin gonlunu kalbini kirmaya degmezdi die dusunuorum neyse bu kismi bitti gitti ama benim hatirladigim bir detay crimson ile iligli fal baktirdigim zaman herkese forum uzerinden sordugumda hatirladigim bazi cevaplara gore kendisinin arada fal baktigini baktigi zaman iyi baktigini hatta crimson basta olmak uzere bikac falcinin kendisinde cok iyi bir enerji oldugu icin bunu degerlendirip fal bakabilecegini soylemisti boyle bir yazisinin oldugna ben oldukca eminim hafizam epey kuvvetlidir okudugumu pek kolay kolay unutmam o yuzden orada fal bakiyor olmasina inanabilirim aslinda bu acidan dusunuce ama yine de bakip bakmamasi kendi bilecegi is, istiyorsa yapsin sdc kimseye rol kesmesin burada herkes icin gecerli bence eger biri tanimadigi insanlara karsi bile durust olamiyorsa kendi olamiyorsa tanidiklarina gercek yuzunu bilenlere karsi nasildir acaba?

kuzumm bundaa senın hıc bır sucun yokk kı kendısı banada mesaj cekıp uggayı sormuss okudum hıc bır barkıel mesajı yok ama o zekı bırısıymıs kı dıger salaklar gıbı hemen reklam yapmamıss anlamamısızz ..

ben aslında soyle dusunuyorum kendı sorunları olan bırıydı yasca buyuk bızden ve bır adamı beklıyordu yanlıs hatırlamıyorsam o kednı sorunlarından hemde bu ıste para oldugunu anlayıp boyle bır olaya dalmıs dıye dusunuyorum ben ama o dalga gecmee olayı falan ıgrenc gercekten bız guvenıp derdımızı soruyoruzz bır seyler duymak ıstıyoruz hayatımızda bızım goremedıgımız anlamadıgımız seylerı bılmelerını ıstıyoruz cıkmazda oldugumuzz ıcın ınsanların hakkına grmıs oldu oda degıl su telwee sitesi bır kendıne cekı duzen verse bunlara prım vermesee masallah o kadar cok falcı var kı orda herkes falcılık yapabılıyorr bızdemı gırsek su ıseee

bence peşin hükümlü olmayın dalga geçiyor diye. ben samuka falan tanımam problemimi yada iç dünyamı hiç burda paylaşmadım ve bende gerçekten önemli şeyler bilmişti.

arkadaşlar yine barkiel konusuu horttt diye hortladı gereksz yere. Belki yalanlar söylemiş olabilir tanımam etmem insanız sonuçta ama ortada olan fallar var. Bu insan buradaki herkesin ne yaşadığını bir yere kadar öğrenebilir. Çoğumuz zaten temkinliğiz hep üstü kapalı konuşmaya dikkat ediyoruz. Yukarda bi ark demiş dediklerini verdiği tarihta yaşıyorum diye. Bende de nokta atışları vardı geleceği bilemem ama her ne kadar yalancı (!) olsada bu onun düzhün fal baktığı gerçeğini değiştirmiyor bana göre. Şimdi bazılarınız diyecek niye sen en baştan beri bu kadını savunuyorsun. Hak yemek en korktuğum şeydir. Ortada bana göre bir hak var ve bunu ön yargılarla karalamak istemiyorum. Bu benim görüşüm ama bu konu çooooooookkkkkk uzadı artık

kızlar famanın dedıgını yasayan varmı hesabımı kapattım ama aklım okudugum fallarda ahhh bızz ahhh

Bana fama'nın bir dediği daha oldu. Hem de verdiği sürede oldu.
En geç ocak sonu olacak dediği bir şeyin rezervasyonunu ocak sonuna yaptırdım yani.
Olmaz gibi görünüyordu aslında.
Ama söylediği bir şey daha var. O olacak mı bilmiyorum.

Bu arada kiraze de istediğim şey için aralık'ta değil ocakta olacak demişti.
İkisi de bilmiş oldu. Bu ay gerçekleştiremiyorum. Ocak için ayarlandı.

sevındımm canım benımm cıkmasınaa :) cıkan bır fal haberı okumak bılee guzelll :) ınsallah dıgerlerıde olurr ..

uzun zamandır girememiştim foruma. Şöyle önceki mesajlara bakayım dedim ama içlerinde o kadar çok reklam mesajı atan var ki ve o kadar çok belli ki.. Neyse belki yararı olur son fal baktırdıklarım

sabrinaa : Rezalet

TheWAY : Vakit kaybı

m3l3k : Dediklerinin hiçbiri çıkmadı. 2 ay içerisinde işe gireceksin dedi 6 ay geçti :) ..

seruven : Yine dedikleri çıkmayanlardan.. üsteki 3 falcıya göre daha iyi

MedyumDeniz : çok genel bir faldı. ananem de aynısını bakıyor

esince : diğerlerine göre çok daha iyi .. verdiği süreleri bekliyorum ...

şimdilik bu kadar. Genelde 5-10 tl arasındakileri tercih ediyorum. tutupda hiç bir falcıya 50 tl vermem..

saraylıhanıma baktıran var mı ve memnun mu? dedikleri çıktı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…