tellwe.com'da bakılan fallar!

Bnim barkielin samuka olup olmamasi zerre umrumda degil. Samukayla burda hic muhbbtm olmdi bnim ne yasadgimi bilmz, bilirsede forumda acik acik yzdgm kdriyla bilir. Hytimin en ince noktasini kimse bilemz. Bnim attgm falda da arkdsimin falinda da ikiser tane nokta atsi varsi. Ustelik arkdsm bu foruma uye bile degil. Hatta bn suan o kadinin dedigini de dedigi zamnda aynn onun agzndan cikti sekilde yasiyorm.

Sisteme geri glsin yine glsn yine baktirirm. Bnde barkieli falci ypnlardanm.Var mi canm bi sorun ?
Canim bana yazmissin alintiyi bulamadim ceptrn tesekkur ederim fala sarma sebebimde is yuzundendi allah bi engel koyuyosa vardi bi sebebi

ben anlamıyorum iyi dediğimiz falcılar da bi süreden sonra kendi işlerine güçlerine ağırlık verip,tellwe ye girdikleri zamanda saçmalıyorlar.. Ugga da benim için yok artık o eski özeninden zerre yok:KK11:

Ben hoslandigim kisiyle ilgili bi haber bekledgmi soylemistim. Burdan nasil goreyim inmi cinmi yazmis. Saka gibi. Bu nasil bir tabir ya.
Şaşırdım cidden Luna böyle yapmazdı
Falcı puanın mı düşük ya da iade falların mı var? Onlardan dolayı da bakmıyorlar

Bu arada Uggayı ben dün denedim çok kötü bir faldı. Sallamış. Zaten hemen de iade etmiş. Tavsiye etmiyorum

Ona biraz once katina fali gonderdim kotu mu bakiyor iptal mi etsem
bence o da zamanla üstünkörü bakmaya başlamış.. bilemiyorum severdim kendisini memnundum da hatta olumsuz ve gerçekçi olmasına rağmen.. ama benim bildiğim ugga değildi bu kez.. sanırım hayatında başka yeni oluşumları var.. burayı pek tınlamıyor.. yine de sen bilirsin canım etkilemek istemem..

Lunanin falini iade ettigi biri oldu mu. 5 gundur bekliyorum ve iade etmis falimi..cok sinirliyim

Bana iade etmişt. Olumsuz enerji var canım diye. Bu olumsuz enerji var deyip iade etmekte yeni moda. Falımı iade ettikten sonra da fiyatlarını yükseltmişti. Belki eski fal fiyatıyla gönderdiğim için bakmak istemediğinden iade etti bilemiyorum.

Ben artık tellweye girmiyorum bile kızlar.

Falcı puanın mı düşük ya da iade falların mı var? Onlardan dolayı da bakmıyorlar

Bu arada Uggayı ben dün denedim çok kötü bir faldı. Sallamış. Zaten hemen de iade etmiş. Tavsiye etmiyorum
Tamam canim cektim uggadan. Ilk falim olcakti ya o. Daha once hic baktirmadm. Bana denk geldi demek ki :/

bence o da zamanla üstünkörü bakmaya başlamış.. bilemiyorum severdim kendisini memnundum da hatta olumsuz ve gerçekçi olmasına rağmen.. ama benim bildiğim ugga değildi bu kez.. sanırım hayatında başka yeni oluşumları var.. burayı pek tınlamıyor.. yine de sen bilirsin canım etkilemek istemem..
Yaa hic iyi falci kalmadi herhalde orda ben anlamadim. Cektim falimi :KK43:

Bana iade etmişt. Olumsuz enerji var canım diye. Bu olumsuz enerji var deyip iade etmekte yeni moda. Falımı iade ettikten sonra da fiyatlarını yükseltmişti. Belki eski fal fiyatıyla gönderdiğim için bakmak istemediğinden iade etti bilemiyorum.

Ben artık tellweye girmiyorum bile kızlar.
Bari bana da oyle deseydi. Inmi cinmi nerden biliyim ben dedi resmen bakmak istemediginden. Cok ayip etti. Hic baktirmam daha iyi.

Kizlar ya hic Ruhaninin fali cikan varmi?Bir kac ay onceki yorumuyla taban tabana zit seyler yazdi,aciklamasida kader degisirmis kisilerin yaptiklari ile,o zaman su an baktigi falin degismeyecegine nereden gvenecegim :) Birde sarayli,luna,kiraze,klotho ile tezat olusturyor son fali..ne dersiniz bu konuda?

Kizlar ya hic Ruhaninin fali cikan varmi?Bir kac ay onceki yorumuyla taban tabana zit seyler yazdi,aciklamasida kader degisirmis kisilerin yaptiklari ile,o zaman su an baktigi falin degismeyecegine nereden gvenecegim :) Birde sarayli,luna,kiraze,klotho ile tezat olusturyor son fali..ne dersiniz bu konuda?

Ruhainin falinin ciktigini hic duymadim keske hic baktirmasaydin parana yazik
Kader sabit hatli bir yoldur tali yollar olabilir ama sonuc aynidir bence.Falimiz cikmadi diye geri gelenler icin söylenmis bahaneler bunlar

Ben hoslandigim kisiyle ilgili bi haber bekledgmi soylemistim. Burdan nasil goreyim inmi cinmi yazmis. Saka gibi. Bu nasil bir tabir ya.

aaa lunaa boylee yapmazdı ama o ne demek bıde ın mı cınmı :S:S
ıyıcee kafayı yedı bu falcılar farkındamısınız kızlar :)
luna ve ugga ıkısınıde begenmıstım hatta luna daha detaylıydı uggada super dıyemem kısa ve ozdu anlık seylerı bılmıstı ama lunanın boylee yapmasına cok sasırdımm verdıgı cevap ozellıkle cok terbıyesız :KK43:

Ruhainin falinin ciktigini hic duymadim keske hic baktirmasaydin parana yazik
Kader sabit hatli bir yoldur tali yollar olabilir ama sonuc aynidir bence.Falimiz cikmadi diye geri gelenler icin söylenmis bahaneler bunlar
Ay ne bileyim ya,ani biliyordu aslinda ama simdi anla ilgilide cok garip seyler soyledi,dedigim gibi anda da sarayli,kiraze,klotho ve lunayla tamamen tezat soyledikleri..yani digerleride cok tutulan ve dedikleri cikan falcilar,o yuzden sanirim pek sallamiyacagim Ruhaniyi..

aaa lunaa boylee yapmazdı ama o ne demek bıde ın mı cınmı :S:S
ıyıcee kafayı yedı bu falcılar farkındamısınız kızlar :)
luna ve ugga ıkısınıde begenmıstım hatta luna daha detaylıydı uggada super dıyemem kısa ve ozdu anlık seylerı bılmıstı ama lunanın boylee yapmasına cok sasırdımm verdıgı cevap ozellıkle cok terbıyesız :KK43:
Evet bana kafayi yedigi gun denk geldi sanirsam :)

Bir Özet Geçmek istiyorum. Kardeşim ve benim sorularımda bir yere gitmek geçiyordu. Örneğin onun x şehrinde konser ise benim x şehrinde tatil gibi. Ama ikimizinde aşk ile alakalıydı.

Noldu söyleyeyim. Benim gideceğim zaman kaydı. Yani asıl istediğim zaman 1 ay ileri kaydı. Asıl gitme sebebim. Ama o tarihte yine orada olacağım. Anlatabildim mi bilmiyorum.

Çoğu falcı bana beyfendi ile ilk görüşmemin orada olacağını söylemiş. 1 ay kaydığı için ilk görüşmem o yerde olmayacak. Buny bilen 2 falcı var: Nesibe&Saraylihanim

Buda burada dursun.

X