tellwe.com'da bakılan fallar!

Peki venüs için kahve mi katina mı dersiniz

Ikisi de olabilir, benim ona kahve, katina, tarot baktirmisligim vardir, hepsini ayri ayri begendim. Tek bir konuyla ilgili sorun varsa katina, ama yakin gelecekte ne bileyim araba alacaksin, ev degistirceksin gibi meseleleri de duymak istersen kahve.

Benim derdim şimdilik tek bir konu ben o zaman katina atayım ona :)

konuya her ne kadar yazmasamda,olaylardan ötürü takip ediyordum. Samuka, Barkiel mi? durumlarını okuyordum. dün gece boyunca Samuka Barkielmiş bunlarla uğraştım

oha telwede neler olmuş öylee..ben artık kişisel olarak tanımadığıma atmıyorum.telwede sabit 2 tanem falcım var binnazda da 1 tane.onlardan şaşmam.en azından nedir kimdir biliyorum içim rahat..

şu saraylı yı da yakalayamadım bi türlü, fal göndermek kısmet olmadı daha. tellwe de merak ettiğim bir tek o kaldı.
kiraze ye falalem den fal göndermiştim. sesi çok enerjik çok sevdim. denildiği kadar var her dediği doğru geiecekle ilgili söylediklerini ise beklicez artık..
bir de orada çok popüler olan rezzan abla ya fal gönderim. o da güzeldi. kiraze/ester kadar detaylı olmasa da güzel nokta atışları vardı.
falalem de bir de mert reiki yi merak ediyorum. ama uzun süredir gitmiyor sanırım. hiç yakalayamadım. onunla ilgili düşünceleriniz neler kızlar?

Ben Rezzan ablayi begenmiyorum, Venusamberle kiyaslamam bile.

Kiraze nin bende cikan seyleri oldu, guzel bakiyor.

Reiki nin tutturdugu insan cok burda, ama bana patlamisti :) Neyse, uzun suredir ortada yok, nerde bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…