tellwe.com'da bakılan fallar!

canımm benım de nıckım farklı ve farklı hesaptan atarım telwedede ama ıste ınsanın salak yerıne konulması olay burdaa gecen gunde oldu falcıya laf yetıstırmeler yada baska bılgler alınması artık olayı ogrenmıslerde kendıleırn hemen bellı etmıyorlar bılındık falcılardan gırıp araya katıyorlar kendılerınıde ,yanı olay fal degıl ınsanların bu sanal olayı hayatındakı onemlı bır mevzuya donusturmesı falcılarla aralarında bag kurması acıkcası HASTALIKLI BIR BOYUTA GECIRMELERI olay yoksaa oyle yapıp tabıkıde yollanır ama ben ordakı haysıyetsız ınsanlara para kazandırmak ıstemem ..

Ilknuru yada samuka ben tanimamam.burdan topicten verilen tarihlerimiz aynıydı alinti yapar dertlesirdik hepimiz aynıyız sikintımız var burdayız dertlesiyoruz kaynatiyoruz ama burda kendi aramızda ve ben dün gece samukaya msj attım dedimki sakın gitme dur olay aydınlansın kacma.sabah puff gitti ve ben yinede inamadim savundum.he barkiel yada degil ilgilenmiyorum oraya takılmam benim 2 falımda gercekten net ve guzeldi .aksam duvarda okudum kaba tabirle kendi dilimle anlatım bizi salak yerine koymuş bunlara fal baksam inanir demiş ve bize fal baktıkça sonrada buraya girip bizle dertleştikće bize gulmüş duvara yazan kişi bunlara sahit olmuş .yanlış anlaşilmasın ben dogrudur demiyorum degildirde diyemiyorum artık.çiksın ve anlatsın kacmasın ki şuphelerimiz ortadan kalksın.çok ağir ithamlar arkadaşiyım diger kisinin yazdikları resmen burda çogumuz konu icimde isimsiz ve genel anlamda gecen dalga gecilen gülunen insanlarız.sıkıntımiz varki fal baktiriyoruz.dalga gecsinler gülsünler diye degil.bende artık kendimi geri çektim ve dönmez ve açiklama yapmazsa ne dusünecegimi bilemiyorum.çok çirkin çok.fama bana demisti ama iste yasamadan dank etmiyor kimseye tam ozelini anlatma fal yolladıgında demişti.

İyi de canım benim internet ortamından birinin nasıl biri olduğunu anlayamazsın ki sen işini iyi yapan falcıya atarsın olur biter. Belki hepsi buradan biri,belki hepsi arkamızdan gülüyor bunu bilemezyiz. Yani bunlara üzülmeyin hayatta en yakınımız dediğimiz insanlar yapıyor bunu sanalda yapılmış hatta fal baktırdığımız kişi yapmış cok mu. Hayat bu galiba öğreniyoruz işte. Gülün geçin. Valla haklısınız herkes herkes olabilir. Bu insanlar bu işten para kazanıyor bu forumu takip de ederler girip bilgi de alırlar her şeyi alırlar malesef paranın olduğu her yer güvensiz.

Ama Samuka eğer Barkiel ise baya baya sahtekarlıktır bu. Bizi mi kandırmış oluyor yapmayın kızlar sadece kendini kandırmaktır bu. Hayatta mutsuz acizce bir yaşamdır. Yapacak hiçbir işinin olmaması tutunacak hiçbir dalının olmamasıdır. Sallayın gitsin. Hem bizi kandırmıştır belki ama Allah var onu zor kandırır. Valla ben sinirlenmem sadece acırım. Çok şükür ki güzel bir hayatımız var sağlığımız var hepimizin meslekleri var uğraşları var. Bir derdimiz aşk kalsın o da olur. Vicdanımız gitmesin. Bütün bunları eğer o ise diye yazdım. Olur mu olmaz mı bilmem ben üzüldüğüm zaman bana buradan daha dur bakalım yeni başladın otur snavına calıs yazmıstı. O gün sevmiştim hiç özel konusmamız olmadı ama bana desteği içimi ısıtmıstı. Barkiel ise onun için cok üzülürüm. Umarım değildir. Haydi kızlar ben kacar öptüm sizi üzülmeyin .

Canım bir yere gittiğim yok bende haber bekliyorum Kazen den adamı da rahatsız ettim durdum zaten , önce onunla konuşmam gerek

Hepimizle konusmus bir insan
Yaptiysa cok büyük ayip etmis ben hala sasiriyorum bu konuya kacmasida sacmaydi ama demekki suclu allah bilir kimsenin günahini alamiycam bunca süpheyle ortaliktan kaybolmak dogru degil

Selam ben kirlikirpi selena hanımın duvarında yazdıklarımı görenler vardır görmeyenler ise şimdi anlarlar çok üstüne gittim anlat insanlara ayıp diye beni anlamadı o barkiele promosyon attım diye çıkaran ilk oydu çoğunuzu tanıyor zaten sizlerden özür dileyerek bunu açıklıyorum telvede yorumcuyum ama bu duruma göz yumamazdım ne bileyim insanlık hali bende fal baktırıyorum ilk selena hanımın duvarında gördüm ilknur46 ismini sordum önce inkar etti sonra ise söyledi ben ordaki arkadaşlarına da söyle ayıp dedikçe diretti aslında bunun için susar hiç konuşmazdım en fazla arkadaşlığımı bitirirdim dün yazdığı şeyleri okudukça midem midem bulandı ne yalanlar onlar öyle buradaki temiz insanlar konduramayıp inanmış ama ben eminim selena Hanım'da zaten dikkatli okuduysanız itiraf etti hala duvarında çoğunu sildi ama yazıktır kimseye güvenemeyeceğiz bu devirde ben özel hayatı deşifre etmedim beni sopa yağmuruna tutmadan evvel durumu anlayın beni sonra eleştirirsiniz bu kadar yalan söylemiş bir kadından bahsediyoruz hemde nasıl yalanlar. Selena Hanım'da yalan söylüyor bende olaylarda ama samuka haklı öyle birşey olamaz kızlar sağduyulu olun sizlerden zamanınızı aldığım için özür dilerim ama kötü niyetim yok bende fal baktırıyorum sizleri anlarım rekabet kıskanclık değil ama burdan kendisine sesleniyorum ya düzgün şekilde itiraf eder yada ben burda ispatlarım arkadaşındım samuka elimde ne var bilmezsin konuşanlarınız söylesin hemen gece bire kadar zamanı var bunca insansınız burda yazık oluşan güvene Allah ıslah etsin onu hisleri varsa ki yok kaç yıldır tanıyor artık telve duvarında çoğunu birazını da atıyordu önce insan biraz yüzübir olacak önce Allah korkusu olacak haydi Allah'a emanet sen buraya yazmadan önce yazmıştım herkesi kandıracak yalanların cok ama benimde bildiklerim cok bence uzatma itiraf et kandırma su güzel insanları yoksa eteğimdeki taşları dökücem gece bire kadar zaman veriyorum hala yalana devam edersen önce nerden başlarım bilmiyorum günah günah inat ettim doğru yerini bulacak 1 saat veriyorum sana dürüstlük için sonra sen bilirsin.

Sen kimsin ya? Saat 1'e kadar neyi bekliyorsun neden bu tehditkar konusma? Ne diyeceksen de. Sanki devlet sirri hayret birsey. Ayrica yazdiklarin sacma sapan birsey olmus. Nokta yok, virgul yok. Ne dedigin belli degil ic ice yarim cumleler.

Cok sikildim bu muhabbetten. Kazen el atmadikca arap sacina doner.

su son yazilalari bir ustunkoru okusam da gercekten kac yasinda insanlar icin ne kadar ayip bir durum sanki ilkokul ogrencisisiniz, biraz mert olun durust olun ya yaptiysaniz yaptim derseniz yaptiklarinizin soylediklerinizin arkadsinda durun biraz, bir fal ugruna 3-5 kurus ugruna kul hakki almaya yalanci damgasi yemeye deger mi ya, hem Kazen olaya bir el atip gercek bir aciklama yaparsa herkesi bir rahatlatirsa cok iyi olur hem de bu isin muhattabi olan kisiler de dogruysu dogru oldugunu soylesin, sonucta bizler de salak degiliz yani tellwe de orada burada bundan sonra fal baktirmayiz eger insanlarin buradaki durustlugu sorunlarini paylasimi kullaniyorsa boyle ucuzluklari da cidden bilmemiz hakkimiz bence, bu konuda artik en kisa zamanda kapanir umarim gercekler ortaya dokulup,

İçinde bulunduğunuz olayın kötü tarafını anlattım noktaya virgüle mi takıldınız kazen kimse anlamadı mı hala samukanın barkiel olduğunu telvede biliyor ben samukanın arkadaşıyım diyorum sizlere önce bu konuda anlaşalım art niyetim niye olsun bunun açıklamasını yapabilirmisiniz ben ona söyleyeceğimi söyledim okuduysa iki tepki versin aklı çalışıyor yalana dolana ya kapasın bu hesabı yada itiraf etsin sonra artık kendi bilir sıraladım kafamda Allahtan korksun selena yalancı mı hayır değil kadında yazdı bugün bana görenler var hala neyi uzatıyorsunuz bu kadar iyi niyet cok bela getirir samuka bekliyorum yemin içtim bekliyorum

Kuzum sen git sinavina calis yaaa. Millet kafayi yemis. :)

Ders konularım bu kadar heyecanlı değil valla
ya gerçi sonuç nolursa olsun beni ırgalamıyor, samuka falcıysa da bunun bize zararı nedir yani? Herkes kendi isteğiyle fal attı sonuçta Barkiel'e

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…