tellwe.com'da bakılan fallar!

Arkadaşlar beni bir kısmınız tanır fal topiclerinden vs .. Samuka benim çok yakın arkadaşımdır reelde henüz görüşmüşlüğümüz yok ama gerek telefonla gerek sanal ortamda devamlı görüşüyoruz. Ben onun, o da benim herşeyimizi biliriz. Eğer samuka gerçekten barkiel olsaydı kendini burada öne çıkarmak için barkiele fal yönlendirmek adına tavlayacağı ilk insan ben olurdum ki dediğim gibi herşeyimi bilir ve dolayısıyla ben barkiele fal atmış olsam ve samuka da barkiel olsa her harfi bana cuk diye oturacaktı. Dolayısıyla ben de topiclerde şöyle bildi böyle bildi diye övecektim. Üstelik barkieli ben samukaya sorduğumda '' Aman periii hep aynı şeyler hepsi aynısını söylüyor zaten, ha kötü diyip hakkını yiyemem ama çok da farklı birşey yoktu '' dedi. Ne bir övgü ne bir yönlendirme olmadı. Madem samuka barkiel, neden kendini sıradanlaştırsın ?

Ben sonuna kadar samukaya güveniyor ve onun böyle birşey yapacağına asla ihtimal vermiyorum ..

ben de senin gibi samukanın barkiel olmadığını düşünüyorum ama hepimizin kafasını karıştıran birşeyler var. kim neden samukaya böyle iftira atmak istesin ki? ve benim asıl anlamadığım şey şu selena barkiele duvarında sen bana ilknur46 nickiyle fal atıyordun demesi.. madem samuka barkiel değil o zaman şu iftirayı atan kişi barkiel. yani ilknur ablaya iftira atan kişinin direk barkielle ilişkisi var aksine de kimse inandıramaz beni. başka çıkış yolu yok çünkü

Valla arkadaşlar şimdi burda bana da kulp takacak olanlar çıkacaktır içimizde ama yine de yazacağım, sonuçta benim aylardır dertleştiğim bir arkadaşıma bir takım ithamlarda bulunuyorsa ben sessiz kalmayı samukaya haksızlık sayarım kendime. Bugün samuka bu olaydan ötürü beni aradı ve konuştuk. Dediğim gibi uzun süredir görüştüğümüz için birbirimizi biliyoruz ve dolayısıyla da olanlar kavramam rahat oldu. Bana dediği tek şey şu, sen beni bildiğin için bir tek sana anlatabiliyorum bu açıklamaları başkasına anlatsam inanmazlar. Nitekim doğru da ..

Olay tamamen samukanın dışında gerçekleşen bir durum, ve kendince intikam almak isteyen, karalamak isteyen bir kadının yapmış olduğu bir oyunu samukaya mâl etmesi.

Yine diyorum, eğer samuka = barkiel olsaydı burda tavlayacağı ilk insan ben olurdum. Üstelik tellwedeki nickimi de biliyor, hatta ve hatta benim sorum hep fixtir sorumdan dahi rahat tanırdı beni ..

Acaba samukanin arkadasi (kendisine yalanci diyen), samukanin tellwe hesabini falan mi caldi da boyle bir olay patlak verdi? Son tahminim bu yonde

bende geldim çoook heyecanlı yaaa selenaya fal attım oda yorumlamamış zaten olan bana oldu ortaya cıkmış işte samuka değilmiş o denilen falcı ne acıklayacakmış bu anlamadım

Acaba samukanin arkadasi (kendisine yalanci diyen), samukanin tellwe hesabini falan mi caldi da boyle bir olay patlak verdi? Son tahminim bu yonde
Çalmasına gerek yok, zaten şifresini biliyordu. Samuka tabii böyle birşey beklemediğinden değiştirmemiş.

Samukanın avukatı gibi oldum ama kendisi burda olmadığı için bildiğim kadarıyla merakınızı gidereyim istedim ..

selenanın o yazdıkları neymiş o zaman selena yalancımııı o zaman onuda sevmiyorum artık valla ben

neden samuka gelmiyor. keşke herşeyi o anlatsa. o da çok zor durumda kaldı evet ama en sağlıklısı onun açıklama yapmasıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…