tellwe.com'da bakılan fallar!

KIZLAR YEMINN EDIYORUMM SON SAYFALARI DIZI IZLERMISS GIBI OKUDUMMM ..
NEDIR BU YAAA
BENCE HEPIMIZ KARAR VERIP TELWEDE FAL BAKTIRMAYALIM !!!
BEN ORDAKI HIC BIR FALCIYADA GUVENMIYORUM ARTIK HEPSININ ADAMI VAR BIR DOSTU VAR BISEYI VAR YADA HASTALIKLI DUSUNCELI SAPKIN GIBI FAL BAKTIRDIGI INSANA TAKINTILI BIR FAL BAKTIRANI ARTIK YEMIN EDIYORUM NEYE INANICAGIMI SASIRDIMMM RESMEN DUYGULARIMIZI SOMURUYORLAR YERI GELIYOR ISMIMIZI SEVDIGIMIZ INSANIN ISMINI VERIYORUZZ BU NEDIR YAA BEN BIR DAHA TELWEDE FAL BAKTIRMIYCAM SIZDE NOLUR BIR KARAR VERIN HEPIMIZ VERIRSEK EMIN OLUN BU SITENIN NE KADAR GUVENSIZ OLDUGUDA ORTAYA CIKAR ORDAKI INSANLARINDA KENDI ARALARINDA KONUSTUGUNU DUUSNUYORUM BEN FALCILARIN EN AZINDAN ..

Aman kızlar ya samuka barkiel mi değil mi bilmşyorum ama falcıysa nolmuş yani? Kadın reklam mı yaptı, gidin barkiel'e mutlaka baktırın mı dedi?
ben bu olayın çok büyütüldüğünü düşünmeye başladım açıkçası. 8 aydır bu topikteyim. Kimseyi şahsi olarak tanımam, isimlerini yaşlarını, kişisel meselelerini bilmem ama şu topikte reklamcı olmadığına inandığım,falcı önerilerini dikkate aldığım kemik kitle var. Samuka da bu kitleye dahil. Eğer barkielse bunu umursamam bile. Kimse de umursamamalı bence.
Selena'nın duvarında da karalamaya maruz bırakılmış. Selena yazılanları silse keşke.

Kızlarrr,okudum tüm yazılanları.. ve şunu düşündüm şuan biraz da duygusala bağlayarak yazıyorum.. neden böyle oluyor neden herkese,haketmeyene çok kolay oluyor mutluluk.. emeksiz zahmetsiz.. illa biz de mi mi duygu sömürüsü yapalım erkeklere,ay tırnağım kırıldı ay saçım bozuldu triplerine mi girelim.. bağımlıymış gibi mi hissettirelim ama bi yandan da parmağımızda oynatalım.. bu mu yani dürüst ve gerçek sevginin milenyum dünyasındaki karşılığı.. saf çıkarcı eğilimler mi.. ay baksanıza ya fal baktırıyoruz.. çıkıp çıkmamasını geçtim altında neler dönüyor.. insanlık,güven, samimiyet,erdem.. bu kavramlar ne zaman yok oldu.. NAYLON DÜNYANIN PLASTİK İNSANLARI.. SEVEMEDİM ONLARI,SEVEMİYORUM.. ÜZÜLÜYORUM.. RUHUNUZ SİZİN DE BAZEN DÜNYAYA SIĞMIYOR ÖYLE DEĞİL Mİ...:KK43:

Bence selena/kiraze/saraylı/klotho gibi falcılar telefondan bakmalılar. Hem paranın tamamını alırlar yüzde yetmişini siteye vermezler ya da yönetim birşeyler yapmalı bu konuda bir falcı 43093434 hesap alıyor diğeri kendi adamlarını diğer falcıların üstüne salıyor biri geliyor başkasıymış gibi reklam üstüne reklam yapıyor diğeri gidiyor özel hayatını yayıyor. Bir de çoğu falcının kullandığı dil öldürüyor beni sanki adam fal bakmıyor kavga ediyor beğenmediğinde. Yazık değil mi bize? Hani alınmayın ama depresif olmasak neden fal baktıralım orda burda sürekli?

Bakın ben Barkiel'e fal attım.

Fal atarken adımı yazdım, yaşadığım yeri de yazdım kendimi iyice deşifre ettim çünkü yurtdışındayım , herifin adını da yazdım.

Barkiel de bana sen bu çocukla evleniceksin demiş ?!!!!

Bilenler bilir, bu adamın hiçbir şekilde benim için oluru yok.

Samuka bu adamla başımdan geçen herrrr şeyi sonuna kadar biliyor, herifin adını da biliyor, facebooktan arkadaşız zaten.

Samuka = Barkiel olsaydı , bu yorumu kesinlikle yapmazdı.

İkinci olarak Samuka da dahil, işle ilgili kimseye, aileme bile söylemediğim bir durum var. Barkiel bunu bilmiş.

Yorumu sizlere bırakıyorum, Samuka Barkiel mi değil mi.

Samuka işinde gücünde normal hayat süren bir insan. 1 yıldır burda muhabbet ediyoruz, yalan hastası olsaydı anlamaz mıydık ? Dediğim gibi biz facede de arkadaşız, Samuka'nın çalıştığı bir işi var zaten, ne falcılığı?
Ben de inanamıyorum Samuka nın Barkiel olduğunda çünkü bende de Barkiel kimsenin bilmediği birşeyi bilmişti.

Ayrıca Samuka hiçbir falcının sürekli reklamını yapmadı burda. Genelde çoğu falcıyı beğendiğini söylemişti

İşin garip yani neden pes etti de gitti buradan?? sanki olayı kabullendi gibi

selenada eskı fallarını okudum yazmıss gayette goruyorlar eskı falları,oda degıl selena ısrarlaa ısım vermıs nıcklerı soylemıs ben bu durumdanda kıllandım sankı boyle bellı etmeye calısır gıbı konusmus ben mı oyle anladım yoksa ??

Falcılar sadece kendi baktıkları insanların fallarını görebiliyorlarmış geçmişe bakınca. Başkalarının baktığı falları değil. Bana falcılardan biri demişti. Biz önceki falları görüyoruz diye. Kiraze de demişti hatta ben sana önceden şu kadar defa fal bakmışım vs. diye.

bende onu demek ıstedım yanlıs yazmısım galıbaa, (o kadar sayfa okudum kı kafa gttı,sınırlendım acıkcası bız resmen salak yerıne konuluyoruz )bırısı yazmıss ''kendı eskı fallarını bıle goremıyorlar''dıye goruyorlar gayette ..

tellwe de de keşke falalemdeki gibi az ve öz falcılar olsa.. yol geçen hanına dönmüş resmen. tabi ki her gün böyle olaylar patlak verir. adı geçen kişilerin aynı kişi olup olmadığı önemli değil bence. samuka nın barkiel dışındaki falcıları kötülediğini hatırlamıyorum naazz olayındaki gibi.. ama samuka ve barkiel in açıklama yapmayıp hesaplarını kapatması tuhaf..

tellwe de de keşke falalemdeki gibi az ve öz falcılar olsa.. yol geçen hanına dönmüş resmen. tabi ki her gün böyle olaylar patlak verir. adı geçen kişilerin aynı kişi olup olmadığı önemli değil bence. samuka nın barkiel dışındaki falcıları kötülediğini hatırlamıyorum naazz olayındaki gibi.. ama samuka ve barkiel in açıklama yapmayıp hesaplarını kapatması tuhaf..

dıyorum yaa karar verıp su sıtede fal baktırmayalımm allah askınaa resmen bızım topıkten ınsan kaynıyor burda adı gecıyor dısardan gorenlerde bır sekılde baktırıyorr ınsanları salak yerıne koyuyorlar , ıyı falcı kotu falcı onemlı degıl benım ıcın gercekten boyle ıkı yuzluluklerden kacıp sıkılıp bogulup fal baktırıyorzz baskalarıda reklam pesınde oluyor falcılarla aranızdakı bagı bır kenera bırakıp mantıklı dusunun allah askınaa hıc bırısı babamızın oglu degıl,orda daha beter ınsanlar cıkıyor karsımızaa kı kendı aralarındada konustuklarınıda kalıbımı basarımm artık bu kadar olaydan sonra, ben kendı adıma bır daha baktırmıycam telwede fal,ınsallah hıc baktırmam ınsallahhh ..

dıyorum yaa karar verıp su sıtede fal baktırmayalımm allah askınaa resmen bızım topıkten ınsan kaynıyor burda adı gecıyor dısardan gorenlerde bır sekılde baktırıyorr ınsanları salak yerıne koyuyorlar , ıyı falcı kotu falcı onemlı degıl benım ıcın gercekten boyle ıkı yuzluluklerden kacıp sıkılıp bogulup fal baktırıyorzz baskalarıda reklam pesınde oluyor falcılarla aranızdakı bagı bır kenera bırakıp mantıklı dusunun allah askınaa hıc bırısı babamızın oglu degıl,orda daha beter ınsanlar cıkıyor karsımızaa kı kendı aralarındada konustuklarınıda kalıbımı basarımm artık bu kadar olaydan sonra, ben kendı adıma bır daha baktırmıycam telwede fal,ınsallah hıc baktırmam ınsallahhh ..

inan ben de bu kararı birçok kez verip sonra cayanlardanım. bu son bu son diye baktırığım fal o kadar çok ki.. ve açıkçası çoğu da burada bir ismin övüldüğünü gördükten sonra oldu. merak uyandırıyor çünkü. burası onların en çok beslendiği yer. tabi ki ikiyüzlüler olur aramızda.

Duvarda yazılı olan ve hoş olmaya yan8 beni rahatsiz eden şu oldu ve hemende silindi anlamadım nasıl oldu. samuka ićin duvara yazanın aklımda kalan yazdıkları benden başka gören varsa eklesin lütfen akımda kalanı yazıcam kelimelerin yerleri karısık olabilir kusurabakmayın"ben asıl arkadaslarına uzüluyorum bunlara fal baksam inanır bunlar.ne var bakmakta bakarım-birde fallarına bakıp onlara gülmesi-forumda samuka-"yani kızla4 diyorum tekrar samuka barkiel ilknur v.s değil önemli olan samuka burda gayet sakin ve ne reklam nede karalama yapmayan bir arkadaşimız yada arkadaşımızdı.ama buraya geri dönüp o son yazılanın açiklamasını yapması gerekiyor onu sırtından vuran bir dostu var madem çiksın ve işin içinde bizimde döndügümüz bu olaya açiklık versin.yazan kişi hem fallarimıza bakıp hemde bizle dalga geçtigini be bize güldugunu söylemiş.tamm birine fal baktırmak ozelini anlatmak tamm.burda bir arkadaş gibi olmak tamm ama .salak aptal enayi uerine konulmamızada tahamül edemiyorum.o yüzden çiksın ve açiklık getirsinki ben ona dün gece kaçma gitme yol aćmaya kimseye biz gerektigi kadar seni savuuruz dedim.ama o kaçtı ve artık açik ve net yazıyorum benim miğdem bulandı.ve artık samuka barkiel degildir diyemiyorum.kendini savunmuyorsa icimde bulanır migdemde.

Ya bence cok büyüdü bu olay. Tellwe ye ayrı nick ten atarsınız falı olur biter. Adamlar gercek mail adresi yazmasan bile üyelik veriyor. Atın farklı hesaplardan. Böylece buradan veya bir önceki fallarınızdan sizi tanıma imkanları olmaz. Samuka barkiel se de banane Barkiel değilse de banane. Ben İlknur ablayı tanımam o da beni tanımaz. Bana moralimi düzeltsin an hakkında doğruyu söylesin yeter. Allasen fal işini çok abartmamak lazım.

Duvarda yazılı olan ve hoş olmaya yan8 beni rahatsiz eden şu oldu ve hemende silindi anlamadım nasıl oldu. samuka ićin duvara yazanın aklımda kalan yazdıkları benden başka gören varsa eklesin lütfen akımda kalanı yazıcam kelimelerin yerleri karısık olabilir kusurabakmayın"ben asıl arkadaslarına uzüluyorum bunlara fal baksam inanır bunlar.ne var bakmakta bakarım-birde fallarına bakıp onlara gülmesi-forumda samuka-"yani kızla4 diyorum tekrar samuka barkiel ilknur v.s değil önemli olan samuka burda gayet sakin ve ne reklam nede karalama yapmayan bir arkadaşimız yada arkadaşımızdı.ama buraya geri dönüp o son yazılanın açiklamasını yapması gerekiyor onu sırtından vuran bir dostu var madem çiksın ve işin içinde bizimde döndügümüz bu olaya açiklık versin.yazan kişi hem fallarimıza bakıp hemde bizle dalga geçtigini be bize güldugunu söylemiş.tamm birine fal baktırmak ozelini anlatmak tamm.burda bir arkadaş gibi olmak tamm ama .salak aptal enayi uerine konulmamızada tahamül edemiyorum.o yüzden çiksın ve açiklık getirsinki ben ona dün gece kaçma gitme yol aćmaya kimseye biz gerektigi kadar seni savuuruz dedim.ama o kaçtı ve artık açik ve net yazıyorum benim miğdem bulandı.ve artık samuka barkiel degildir diyemiyorum.kendini savunmuyorsa icimde bulanır migdemde.

Valla cok karmasik bi hale döndü bu olay hesap kapatma olayini bende kacma olarak görüyorum selenanin hesabini su ana kadar okumamistim okudum bende suclu insan kacar sucsuzsan kacmazsin
simdiye kadar herseyin tersini savunuyodum ama bende artik geri cekiyorum kendimi
Ilknur ablada büyügümüzdür ondan beklemiyorum böyle bisiyi acikcasi kacmamasi gerek bence

Ya arkadaslar sizin tellwe de hepinizin nicklerimi aynı ben anlamıyorum ki . Bu kadın benim özelimi bilse de tellwe de benim baldankabak olduğumu nereden bilecek ? burada hiçbirimiz biririmizi tanımıyoruz ki sanal ortama bu kadar bel bağlamamak lazım. Nolcak sanki şurada aynı dertten muzdaribiz girip paylasıp vakit geciriyoruz ama bizler sanalız sanal. Vallahi cok büyüdü şaşırıyorum kusura bakmayın. Ayh ben de gerilmişim. Valla ben fal atcam barkiele merak ediyorum bakalım ne diyecek kimse kim banane.

X