tellwe.com'da bakılan fallar!

yazdiklarınız ve silinenleri gorüp bizlerle ilgili olan kismı burda paylasan benim yazdıklarınız bize dönuk olanlar kotü ve cirkin.siz yada samuka kimdir dogru bilmem .ama yazık burda derlesen ve sikintida olan bizlerin boyle oyunlarla isin icine sokulmasi.tekrar yaziyorum siz yada samuka kim dogru kim yanlis bilemem ben ve sanirim bir cogumuz samukadan aciklama bekliyoruz.ve KAZEN artık el at lütfen

Ders konularım bu kadar heyecanlı değil valla
ya gerçi sonuç nolursa olsun beni ırgalamıyor, samuka falcıysa da bunun bize zararı nedir yani? Herkes kendi isteğiyle fal attı sonuçta Barkiel'e
Canım is falda kalsa gercekten cogumuzun sikıntısi yok ve tutarlı fallar hisli yada degil bilemem ama tuttu bana 2 falıda.olay en azindam benim icin aksam duvarda yazılmıs olanlar .dogru degil bilemem ama buze burda arkadaş olup sonra derlesip bizle dalga gecilitorsa yazık derim açiklamayı bu konuda beklerim.

Peki sz kimsiniz dostum, ben de bunu cozemedim. Tellwe deki hangi falcisiniz ? Madem arkadassiniz, nerden arkadassiniz, nasil tanistiniz?

madem siz çok dürüstsünüz o zaman önce tellwedeki falcı kimliğinizi açıklayın. bizde hem sizin dürüstlüğünüzü görürüz hem de kimin kim olduğunu daha iyi anlarız

Benim anlamadigim Samuka eger Barkiel ise neden bu problem? Burda samuka nin barkiel'e fal yonlendirmesi yaptigina sahit olmadim. Hepimiz paranoyak olduk zaten hele nazz dan sonra. Boyle olsa illa ki biri anlardi. He yok Samuka burda milletten detay kapip Barkiel e fal yonlendiriyor ve bu sekilde isabetli yorum yapiyor diyorsaniz ben Samukayi burda sadece rumuz olarak bilirim. Fallarimda ne sorarim, derdim ne, adim ne kimse bilmez. Tellwe de ki rumuzumu da burda kimse bilmez. Ben farkli 2 hesaptan Barkiel e fal attim ikisinde de ayni yorumu yapti. Simdi samuka burdan fal bilgisi topluyorsa benle alakasi olmayan biri 2 kez bunu nasil bildi? Bu dedigime benzer birkac arkadas daha ayni seyi soyledi.

Amaaan erkek arkadasima beni ara dedim bugun 6'da. Hala arayacak. Uykum var onu bile beklemem yemisim tellwe'sini. Ehehe sabah kahvemle Sabahin Sedasi tadinda takip ederim artik.

Herkese iyi geceler, yalancilar da kabus gorsun insallah!!!!

öncelikle şunu ifade edeyim ; Samuka isimli üyemizin e-posta adresini deşifre eden tellwe ise faturasını çok ağır öder yok biz isek sonuçlarına katlanırız.

Sayın kirlikirpi, sizinde IP adresiniz bildiğiniz gibi kayıt altında bu Ip adresinin Samuka tarafından istenmesi durumunda savcılığa verilip kimliğiniz deşifre edilecektir.

Şu anda her iki tarafı da dinledim ama neden bilmiyorum Samuka'ya inandım. Açığını bulursam burada deşifre edeceğimi kendisi de biliyordur.

Gece 1'i beklemeyin bence konuyu anlatın ...

Kazen lütfen bi açiklasan.sen aciklasan da bitse şahsım adına arkadaslarsa eger iddia edildigi gibi aralarında gecen cirkinlikleri daha ogrenip migdem bulansın istemiyorum yada iftira gercek bilemem.ama sen herzaman teraziyi tam ayarinda yaparsın.senin sozün bıcaktir bitsin artik herkez cirkinligiyle kalsin .kendi icinde patlasın

Benim anlamadigim Samuka eger Barkiel ise neden bu problem? Burda samuka nin barkiel'e fal yonlendirmesi yaptigina sahit olmadim. ........

beni de tek frenleyen bu .... Ayrıca Samuka'nın son 2 senelik kayıtlarını inceledim 2. üyeliğe rastlamadım. Kendisi ile de bunu paylaştım....

Barkiel'e yönlendirme yok ! Lakin o deniyor bu kadın salak mı yönlendirme yapmasın ?

Samuka = Barkiel denecek elimde hiç bir delil yok !

BU sebeple iftira atamam ! Elimde en ufak bir ip ucu olsa hiç çekinmem bilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…