tellwe.com'da bakılan fallar!

Çıkmıştı bacım falı hemde öyle böyle değil.
Nokta atışları On ikidendi
Bana göre tellwe deki en iyi falcılardan birisi kendisi. Bir kaç kendini bilmez yüzünden bırakmasın ya

Bana baktığı çıktı mı bilemiyorum açıkcası o zamanlar sorduğum kişi için yorum yapmıştı 1 ay sonra olacak aranızda bir şeyler diye ona benzeyen biriyle oldu size bırakıyorum çıkıp çıkmadığı kararını

Canım bunu Fama mı baktı. Falın tamamı buysa çok yüzeysel bakmış. Birinden hoşlanan kişiye söylenebilecek standart cümleleri kurmuş. Hele şu 3 vakte kadar lafına da hastayım he. Nereye çeksen oraya geliyor. Masal anlatır gibi. İnşallah istediğin gibi olur.

Valla bence fama iyi falci ya yar etmeyecekler onu bize bence kiskaniyolar Saka bir yana bilemeyiz olur mu olur. O degil de fama hepimize mi olumlu konustu olumsuz konustugu var mi acaba ?

Bana olumsuz konuşmuştu. Hatta adamın başkasıyla yatıp kalktığına kadar gitti. Doğru mudur bilmem. Yapabilcek biri değil yeminler de etti. Zaten yapmaya vakti yok onu da biliyorum ama haahah yine de Fama böyle demişti.

Her falci herkese tutamaz. Size baktiginda olumsuz anidir,kartlar terstir enerji uymaz vs vs ama bir ustte arkadasin falina da nereye cekersen oraya gider demisinizs hayir oyle degil bence arkadasin anlattigina gore gayet iyi bilmis gelecek zaten bilinmez cunku sadece bir olasiliktir. Sizin falinizin cikmamasina cok sevindim keske oyle seyler yazmasaymis bence bu tarz seyleri gorseler bile pek dillendirmemeliler uslubunca olumsuz konusmalilar sadece otesi buyuk kaosa yol acabiliyor insanda :)

yeni arkadaşlar "aramaya inanmak" diye bir deyim var ya ekşisözlükte.. heh işte aramaya inanın !! yani, fal baktırmayı düşündüğünüz falcının adını yazın ve aratın forumda.. istemediğiniz kadar denenmiş yorum bulacaksınız.. bu tiplemeler nasa'ya uydu fırlatmıyor nasılsa, bir deneme olmazsa ikinci de olur diye bişy yok.. genelde adı dönen falcılar iyidir işte.. arada bir sürpriz yumurtalar çıkıyor onları da yazıyor işte millet..

Barkiel de mi yaaaa Selena nın duvarına bakın bi... ne anlarsınız o da mı sonradan sonraya falcı olanlardan ya anlamadım..

soğudum yeminlen yaa yok bacılar ben bundan böyleee SELENA,Ugga,Saraylı ve 3 isimden har. tellwe de bakı yapmam, fal baktıranlar sonradan sonraya falcı oluyo isim değişiyo yorumcu oluyo olan bize oluyo leeyyynnn,umutlarımızı parayla harcamak

az önce yazdım sadece popüler yapmıoz üstüne yorumcu yapmışızzz

Çıkmıştı bacım falı hemde öyle böyle değil.
Nokta atışları On ikidendi
Bana göre tellwe deki en iyi falcılardan birisi kendisi. Bir kaç kendini bilmez yüzünden bırakmasın ya
banada cıktı bişee ama birine tamamen patlamışş hepsi cıkar die umutlandım şimdi umudum azaldı

Barkiel de mi yaaaa Selena nın duvarına bakın bi... ne anlarsınız o da mı sonradan sonraya falcı olanlardan ya anlamadım..
selena gıda müh.yim demiş, venüsamber ha keza ya ekonomist ya mühendis, onun gibi bişey, saraylı öğrenci bildiğim kadarıyla ne okuyor bilmiyorum. ama bunların hepsi de iyi falcılar bence. meslekleri bir yana hisleri var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…