tellwe.com'da bakılan fallar!

ben bazen cümlelerini anlamakta zorluk çekiyorum değişik cümleleri var çok karakteristik yani daha önce baktıran biri şıp diye anlayabilir kanımca
Aman burdakilerin hepsinin yazımı şahsına münhasır şuana kadar Selena dışında bir cümleyi anlamak için bir den fazla okuduğum oluyor senin şu yapman olmuş,onun bu kararı vermesi olmuş.. çok bu tür devrikler.. ne bileyim ben kimsye benzetemedim daha önce bakım yaptırdıklarımdan.. o yüzden ' bENZEmez kimseeee sanaa Fama,yazımına haayraaan olayımmm,word ünden dökülennn yazım yanlışlarınaa kurbaann olayım! derim şahsen kimseye benzetemedim,sizce kim olabülür?

İyi de ben famaya baska hesaptan attim. Gayet ani ozetledi gelecege de 2015 sdegisim yiliniz diyor baska bisey demiyor. Kizlar daha once bu kadar devrik cumleyle bakan olmus muydu ?

Kızlar ben de memnunum,cümlelerinde öyle abartılı bi devriklik yok kaldı ki auyrı yazılması gereken - de bağlacını bile ayrı yazmış bende..kız zaten yeni bence,yeni olmasa 300 küsür fal bakmış bunu farkdeden biri mutlaka olurdu.. bilmiyorum karalamak çok kolay.. gerçeği bilmemiz mümkün değil ama kadın duvarına psikolojik nedenlerden dolayı bi süre ara verdiğini yazacak kadar dürüst biriyse bunu yazmadan da başka bi nickle gelirdi.. ay bilemedim ben Famayı beğendim ya .. Herra da onun gibi yazar mesela.. Falcısema da yazım tarzları benzer olur bu aynı olduklarını göstermez.. haa cümleler birebir aynıysa onu bilemem tabi..

Valla bence fama iyi falci ya yar etmeyecekler onu bize bence kiskaniyolar Saka bir yana bilemeyiz olur mu olur. O degil de fama hepimize mi olumlu konustu olumsuz konustugu var mi acaba ?

Valla bence fama iyi falci ya yar etmeyecekler onu bize bence kiskaniyolar Saka bir yana bilemeyiz olur mu olur. O degil de fama hepimize mi olumlu konustu olumsuz konustugu var mi acaba ?
bana sonuçta olumlu ancak geçmişteki hatalarımdan tut bu işin olurundaki sıkıntılara kadar dobra yorumlarda bulunmuş.. hani öyle pembiş bi tablo asla yok kaldı ki öyle bir iki ayda vermemiş en fazla 1 yıla kadare.. süreç sıkıntılılarından bahsetmiş.. sonuç olumlu..Fama bana eski bi yorumcu gibi gelmedi ya ya da ben bunu anlayacak kadar kurt olmadım.. yazım farklılığıysa zaaten türkçeyi dört dörtlük kullanan yok ki..agnosi diğer falcılarda nasıl acaba

Başka falcılar da sırf başka biri başarılı diye bunları yaptırabiliyor. Ben baktırmadım ama o bayan bana pek inandırıcı gelmedi. FAMA'yı beğenenler çok fazla.

Kız paragöz biri olsa o bahsettiğim bir iki isim vardı.. faklı nicki diğer sitelerde de kullanırdı.. gelen kişilerde bi garip valla ne cins insanlar gelip danışıyor

Ki bence öyle olsa yorumları silerdi ve falı o kişiye iade ederdi. Bilmiyorum insanları anlamak çok zor
aynen bak bu da bi bakış açısı atıyorum eyvah ipliğim pazara çıktı telaşıyla kaldırırdı yazılanları,kız iyi biri belli belki sorunları var. belki zor durumda belki şuan ihtiyacı var ve yetenekli de Allah var.. insanlar bazen neyin ne olduğunu bilmeden acımasızca eleştirebiliyorlar.. onlar da insan bi yerde etten tırnaktan.. çok mu küççük emraj a bağladım olayı,düzenbazları geç ama bak benim insan gözlemlerim yanılmaz bu tellwe de insanlığından da emin olduklarım Selena,Saraylı,Ugga,Herra,Fama,Serüven,Falcısema,en son Barkieldir.. bakı n iyi falcılardır mükemmeldirler çıkıyor deömiyorum.. indsani etik değerleri olan kişiler bunlar.. diğerlerini bilemiyorum geçen yıldan aklımda kalan başka yok gibi

Kız paragöz biri olsa o bahsettiğim bir iki isim vardı.. faklı nicki diğer sitelerde de kullanırdı.. gelen kişilerde bi garip valla ne cins insanlar gelip danışıyor
Para goz olmadiğı bilenlerden biriyim.fal alımını kapatmıstı açmasi için yazmıstım.sen duvarımda paylaş resimleri ben sana burdn yoeumlarım demişti ve yaptıda 1 tl bile almadan.para göz olsa açar yolla yarın bakarım derdi.o zamanda söylemisti zaten istedigim is olsun bırakıcam bu siteyi diyordu.

aynen öyle bana da kahve göndermeme rağmen,aşıklar tarotuyla beraber yorum yapmıştır ve neredeyse bi sayfaya yakın yorum yazmıştır.. her cümlesi de birbirinden farklı ve dediğim gibi benim de hatalarımı yüzüme dobra dobra dobra vurup olayın nasıl gerçekleşeceğini sıkıntılarıyla anlatan birkaç yorumcuyla aybnı paralleelikteki bi yorumcudur.. severim onu.. iş bulursa gidecek,olursa öyle yolu açık olsun.. haksız bi karalama olmuş,zaten kalıcı olsa ve paragöz olsa bunu kullanırdı bakıyosun 5 para etmez burç yorumcuları bütün fallarını 50 tl yapmış, ki bu yetenrekli yapar ve kalırdı... sonuçta arz talep meselesi memnun kalan veriyor..

Kesinlikle bu listeye Klothoyagmur'u ve Kiraze'yi de eklemeli. Onların dışındakiler bana kalırsa zaman ve para kaybı. Bu kişiler bilemese bile en azından düzgün konuşan kişiler. Selena'yı çok beğenmedim ama sağ olsun bütün nezaketiyle sorularımı cevapladı tavsiyeler verdi.

bana niye hep kısa yorum yaptı yaa

Benim anlatmak istediğim imlası değil , yorumlama tarzı hatta şöyle yazdığımı hatırlıyorum eğer daha önce baktırmadığım biri ise yorum çok iyiydi olumluydu ve tarzı yüzünden şüphelendim gerçi o kadar çok fal baktırıyoruz ki konu da aynı olunca böyle benzerlikler olacak sonra hatırlıyorum ben bu şüpheden bahsedince bir arkadaş farklı nick ten attım yeni deyince iyi bari dedim demek ki benim paronoyam mış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…