tellwe.com'da bakılan fallar!

ha sen barkieli mi doyrsun ?? evet o dün çıktı meydane
Evet bacoşlar falcıların zaten asli mesleklerinin bu olmadığını yani iyi dediklerimizin bu işi hobby olarak yahut sezgilerinin gücü ile başka hayat hikayelerine dahil olmanın mutluluğu.. ona tabiki saygım sonsuz,ama ne bileyim bu miroskos olsun barkiel olsun veya bilmediğimiz başka isimler varsa böyle inanasım gelmiyo.. düşünsene yarın öbür gün beni Gaydırıgubbak Cemile nickli falcı olarak Saraylı hanımın duvarında fal baktırıp oy vermiş olarak görürseniz ne hissederdiniz.. işte öyle bir şeyyy...

iyi de bence falci da gayet normal fal baktirabilir cunku ne kadar hisli olursa olsun insan kendi olayini hissedemez bence. O da insan ask acisi olabilir ailevi sorun olabilir o da baktirir. Hatta bnce baktirmasi guzel bisey demekki inaniyor his isine. Hic inanmayip bakanlardan daha iyi bence.

iki tane üyelik alması daha cirkinleştirdi olayı

bu isimle huc sansin yok

bence aynı biz gibi oda fal parasını fal bakarak cıkarıo benim içime zaten o barkiel sinmemişti beğenmedim yazmıştım ama beğenenleride gördüm karışık bu işler

barkiel bana demişti arada bende fal baktırırım diye. Bence bunda mahsuru yok çünkü falcılar çoğunlukla kendilerine bakamazlar özellikle de objektif olamazlar. O yüzden bence normal önyargılı olmayın derim..

samuka senin ilk nickin ilknur34tü burda yanlış hatırlamıyorsam. selenanın duvarına bi bakar mısın galiba bi yanlış anlaşılma oldu...

Ayrıca barkiel in yandaşı falan değilim yanlış anlaşılmasın ama hiçbir zaman kimsenin hakkınız yenmesini istemem. Bana yazdığı şeyler hiç öyle sallanacak veya ordan buradan öğrenelip yorumlanacak şeyler değildi. Başkasına bile anlatamadığım içimde gömdüğüm şeyleri söyledi. Gelecek tutar veya tutmaz bilemem.

Kızlar başkalarına tutar tutmaz bilmiyorum ama Selena gerçekten çok dürüst, samimi ve tutarlı bir falcı. Durum analizinin bile iyi olması iyi bir öngörüye sahip olduğunu gösteriyor. Bu samimiyeti bir de Famada bulmuştum. Sanıyorum ki uzun bir süre gelmez. Galiba kızdırmışlar kadını. Şu Lunayı denemek istiyorum ama keşke ucuzken yakalasaydım.Kredi yetmiyor yaw

Kızlar denemediğim falcıları yazıcam hangisini önerirsiniz? Kocaalem, hydra, altıncıboyut, ikamet, Aşk3, şahsenem, cyrstall.

Önceden de söylendiği gibi çift hesaba sahip, burda reklamını yapıp milleti kandıran falcıların listesini yapıp bir yere sabitleyebilir miyiz? Modlarla da konuşulması gerekiyor bu konunun ticari itibarlarını zedeledikleri düşünülürse dava açabilirler ama en azından kim kimdir bilelim.

Kızlar denemediğim falcıları yazıcam hangisini önerirsiniz? Kocaalem, hydra, altıncıboyut, ikamet, Aşk3, şahsenem, cyrstall.
altıncıboyuta ben baktırmıştım...fifty-fifyt olmuştu falı. Ne çıktı ne çıkmadı. Falı atabilirim isterseniz.
ahaha az önce tekrar okudum falı 'mutsuz günlerin geride kaldı' yazmış. Ben ondan sonra derslere girmeyi bırakıp bir yıl depresyonda evde yattım

Amaann ne ticari itibarı canım ya sanki sigortalı işte çalışıyorlar.İsimlerini değiştirip başka hesaplardan çalıştıkları sürece zarar görmezler.Bence de böyle bir mimleme yapabiliriz.Çünkü kendi reklamını burada yapmaya çalışanlar benim gözümde düzenbazlar.İyi falcıların buna ihtiyacı olmaz.

Ayy canım sende ne inanıyorsun o kadar da kaptırma kendini fallara.Hepsi başka başka konuşuyor.Hem kötü bir haber veriyorsa sen onu değiştirmeye çalışıp değiştirebilirsin.Aslında söylenen gelecek 'sen bu şekilde devam edersen'in açıklamasıdır.Bence kader değişir.Falları bir uyarı gibi görmek lazım.Ayrıca hepsine de inanmamak lazım. :)

Ugga da gitmiş,sistemde görünmüyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

evett uzakta yapmış durumunu allahtan fal atabilsim ona gitmeden ve ben cidden çok memnun kalmıştım
Bermudacım aynen öyle,ben de 2 kez baktoırmıştım ve çok isabetliydi sonra saman attım bekledim girmedi sisteme şimdi de uzakta.. Luna ya atcam şimdi bakalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…