tellwe.com'da bakılan fallar!

'' Uç kuruş için bu iftirayi atacak kadar aciz ve kalitesiz insan değilim. İnsan egitiyorum çok şükür param da var. 50 TL ye 35 tly defalarca fal baktirmisigim var sadece insanlari enayi yerine koymayin basta dürüst ol simdi kalkip bana dini dersler verme nereye edersen de et şikayetini Allah yukarda sanki isimden atilacam komiksin varsin siteden kovsunlar çok da umrumda sanki ülke dişi kalacam: ''

agnosi'nin son yazdığı cümle sizin de dikkatinizi çekmedi mi? Madem haklı neden kendisinin kovulmasını umursamadığından bahsediyor?
Ne düşünüyorsunuz?

'' Uç kuruş için bu iftirayi atacak kadar aciz ve kalitesiz insan değilim. İnsan egitiyorum çok şükür param da var. 50 TL ye 35 tly defalarca fal baktirmisigim var sadece insanlari enayi yerine koymayin basta dürüst ol simdi kalkip bana dini dersler verme nereye edersen de et şikayetini Allah yukarda sanki isimden atilacam komiksin varsin siteden kovsunlar çok da umrumda sanki ülke dişi kalacam: ''

agnosi'nin son yazdığı cümle sizin de dikkatinizi çekmedi mi? Madem haklı neden kendisinin kovulmasını umursamadığından bahsediyor?
Ne düşünüyorsunuz?
Ne kacirdim yeni yeni kendime geliyorum ortalik karismis genee. Bir falcimizin daha bize cirkeflesmesine tanik mi oluyoruz yine. Ne cirkin bir tabirle yazmis o yahu. Selenayi ne kadar begenmedm desemde onun duvarndada bu konuda bir yazi gordum. Sanrm benle alakali yazmis. O kadar usturuplu ve guzel anlatmis ki. Gidip kadina sen guzel baktinda ben cikanlara uzuldum abla bana alinmadin umarim diyesim geldi resmen. Birde suna bak. Tobe ya .

Kimseyi kötülemek istemiyorum ama Sellinus gerçekten bende kötüydü. son kalan kredimi değerlendirmek için kendisine attım inanılmaz alakasız üç beş birşey yazıp gönderdi. İsteyene özel mesajdan ne yazdığını ayrıntılı anlatabilirim.
Gerçekten... Eğer bakamıyorsanız bakmayın. Fal almayın. Kolay mı kazanılıyor para? 5 tl 5 tldir.
Kendisine ne kadar alakasız şeyler söylediğini anlattığımda iade etmiş neyse ki bu yönü iyi.
Canim sellinusa baktirma gafletine bulunan bir kisiyim bende. Daha oncede yazdim. Bakamiyor olumlu olumsuz degil. Direk bakmiyor kendisi. Niyetimi soyledim. Olucak canm hadi eyvallah dedi. Toplam 4 cumle. Giris sonuc cumleleri zaten hep ayni.. Bende cok sinirlenmsitim.

Ne kacirdim yeni yeni kendime geliyorum ortalik karismis genee. Bir falcimizin daha bize cirkeflesmesine tanik mi oluyoruz yine. Ne cirkin bir tabirle yazmis o yahu. Selenayi ne kadar begenmedm desemde onun duvarndada bu konuda bir yazi gordum. Sanrm benle alakali yazmis. O kadar usturuplu ve guzel anlatmis ki. Gidip kadina sen guzel baktinda ben cikanlara uzuldum abla bana alinmadin umarim diyesim geldi resmen. Birde suna bak. Tobe ya .
yok canım bunu yazan FAMA değil, ona danışan bir dengesiz... kız falı bıraktı onun yüzünden.. umarım geri döner.. buradan sesleniyorum Fama zaten elle tutulur bir kaç kişisiniz sen de bırakma bari.. bu kadın seviyesini herkese belli etmiş yazdıklarıyla zaten..herkes ayıplamıştır eminim..beğenmiyorsan iade iste bişey yap elinde kanıt yoksa iftira atma.

kızlar falım geldi selenaya baktırmak istiyorum burdan okuduklarımdan sonra. ama ne falı baktırmalıyım hangisinde daha iyi ?

ben de beğenmiştim ama zaman olarak çıkmadı sadece gerçi zaman olarak son dönem baktırdığım tüm fallar zamana takıldı,

Zamana çok takılmamak lazım ya kimse tarihte tutturamıyor , gerçi fama bana en geç mart a kadar süre verdi.

Daha çok var gerçi o zaman kadar inaşşahh olurr :)

Zamana çok takılmamak lazım ya kimse tarihte tutturamıyor , gerçi fama bana en geç mart a kadar süre verdi.

Daha çok var gerçi o zaman kadar inaşşahh olurr :)

Zamana takılmıyalım diyoruz tamam da zaman tutmadıkça bir daha bir daha baktırıyoruz tarih te ötelenip duruyor fallarıma bakınca şöyle hemen hepsi aynı tarih aynı benzer yorum yapmış yeni bir falcı denesem ne olacak ki şapkadan tavşan çıkaracak değil ya o da başka tarih verecek böylece sürüp gidecek o yüzden bu ay sonuna kadar oldu olmadı resmen töbe edeceğim baktırmaya olan parama oluyor ruh halimi artık önemsemiyorum ona bünye alıştı

çıktın mı sende famanın falı , umutlandım şimdii :)

Neyseki gitmeden baktırdığım için şanslıyım :)
Çıkmıştı bacım falı hemde öyle böyle değil.
Nokta atışları On ikidendi
Bana göre tellwe deki en iyi falcılardan birisi kendisi. Bir kaç kendini bilmez yüzünden bırakmasın ya :KK51:

Çıkmıştı bacım falı hemde öyle böyle değil.
Nokta atışları On ikidendi
Bana göre tellwe deki en iyi falcılardan birisi kendisi. Bir kaç kendini bilmez yüzünden bırakmasın ya :KK51:

Döner bence sinirleri bozulmuştur onunda sorunları varmış dün öyle yazmıştı kimin yok ki gerçi , ara vermiş yazıyor

X