tellwe.com'da bakılan fallar!

tmm Gishemcim bunları duymam iyi oldu ,umutlandım:KK28:
Gishem ben de çok beğendim,çok ağırbaşlı ve belli dürüst bi kimlik olduğu.. çıkar çıkmaz bilinmez ama dokunduğu noktalar yabana atılmayacak türdendi.. hayırlısıyla gerçekleşir inşallah...

Gishem ben de çok beğendim,çok ağırbaşlı ve belli dürüst bi kimlik olduğu.. çıkar çıkmaz bilinmez ama dokunduğu noktalar yabana atılmayacak türdendi.. hayırlısıyla gerçekleşir inşallah...
Bende hiç bir falcının bilemediği bir kac sey bikmişti.ozellikle 2.baktırdıgımda daha başarılıydı katina yollamiştım.hatta şasırmıstımda nasıl bildi diye.

Canim cok sevindim begenmene sanada tutturdu demekki evet bende yorumlarini dogru bulmustum pembe tabloda cizmemis bana inisli cikisli devam edicek durumunuz demis hatta umarim cikar dedikleride :)

Kızlar uggaya fal baktirip dediklerini yasayan var mi onun falida guzeldi benim yaptigim yolculugu falan bilmisti ama fali çıkan varmı aramızda :)

Kızlar şimdi barkiel yorumladı tarotumu ağzım açık okudum. Kendi iç dünyamda olan biteni bir bir söylemiş. Hani derler aklımı okudun diye aynı öyleydi. Geçmişi de bilmiş. Gelecek için ise bekleyip göreceğiz diyorum.

Kızlar şimdi barkiel yorumladı tarotumu ağzım açık okudum. Kendi iç dünyamda olan biteni bir bir söylemiş. Hani derler aklımı okudun diye aynı öyleydi. Geçmişi de bilmiş. Gelecek için ise bekleyip göreceğiz diyorum.

Ay çok sevindim ya inşallah iyidir falın çünkü açıkça dürüstçe söyleyeyim beğendiğim yorumcular çıktıkça sanki benim de çıkacakmış hissediyorum :KK9:

Kızlar şimdi barkiel yorumladı tarotumu ağzım
açık okudum. Kendi iç dünyamda olan biteni bir bir söylemiş. Hani derler aklımı okudun diye aynı öyleydi. Geçmişi de bilmiş. Gelecek için ise bekleyip göreceğiz diyorum.

peki tarotta da ask cikiyor mu detayli ya ben katina sevmiyorum. Ask ve is ostiyorum tarot mu atayim katina mi bilemedim. Katina sadece ask digmi

Barkiel'in fiyatı iyiymiş aslında. Ben derim gerçekten herkesin beğendiği kadar varsa ilerde o fiyat 20lere çıkar. Kral Zeus vardı galiba adam 50'ye bakıyor minimum.

X