tellwe.com'da bakılan fallar!

Ahahahahah :) Onu bunu gectim de Mithat, Vedat derken prenses in etrafi ksimet kayniyor. :p
Bence o Vedat bildiğimiz Mithat,kız bence afişe olduğunu anladı isim değiştirdi yoksa Mithat ın yerine hemen Vedat ın gelmesi bu kadar kafiyeli bir rastlantı olamaz diye düşünüyorum :-)

Cakalsin diyorum baska ne dicem :KK70:
napak hacııı napakkk,çakalların arasında kala kala çapçakallaştık:rolleyes::rolleyes: öyle bir duruma geldim ki artık güvendiğim birkaç isim dışında yeniyse eğer bak kesin böyle böyle,şöyle şöyle yazacak diyorum.. öyle bir yorum alıyorum.. bu topic in araştırmacı,teşhişçi,acar muhabiri olmaya adayumm:confused: bu arada Anna peranina mıydı,allahım isim yaratıcılıklarına hayranım ondan memnun olan kimlerdi el kaldırsın,merak ettim... ben falcı olsam ismim hazır Gaydırıgubbak CeMİLE,geleceğinizi döker önünüze sereserpeee:KK70::KK70:

Anna benim de hayatımı resmen mahvetti. Karşımdakinden soğuttu.Yok aldatılcaksın yok seni sevmiyor. Bu ne ya! İade istedim umarım eder yoksa bascam 1 puanı. :KK62:
Kuzum bazen sorunu net yazmayınca yani şöyle diyeyim hani onların eline genişletip sunacakları bi açıklamaya yapmazsan evet tutarsız yorum alma ihtimali yüksek.. aslında çok da inanmamak gerek.. mantıken karşındaki insanı çözmüşsen zaten taban tabana zıt teşhislere inanmamalısın.. burda senin iç sesinle veya çıkarımlarınla oluşturduğun düşünceler yorumcuyla aynı veya benzerse.. ben tamam diyorum bu falcı mantıklı ve gerçeğe yakın.. çünkü sonuçta hiçbiri bizi tanımıyor.. yorumcunun yorumu benle aşağı yukarı aynıysa tutarlı buluyorum... sonuçta ben de olumlu olumsuz tüm ihtimalleri gözden geçirebiliyorum..

kartlara baktım uzaktan yakından alakası yok. çoğu kişiye hep aldatılma vs demiş. klasik ağzına yapışmış şeyler yani. hayır en sonunda eski sevgilime mesaj atıp gel arkadaş kalalım istiyordun zaten diyeceğim olan olcak sonra. :KK43:

kartlara baktım uzaktan yakından alakası yok. çoğu kişiye hep aldatılma vs demiş. klasik ağzına yapışmış şeyler yani. hayır en sonunda eski sevgilime mesaj atıp gel arkadaş kalalım istiyordun zaten diyeceğim olan olcak sonra. :KK43:

Vallah bana öyle birşey demedi bende falı çok tutarlıydi belki enerjisi tutmamiştir seninle

Anna benim de hayatımı resmen mahvetti. Karşımdakinden soğuttu.Yok aldatılcaksın yok seni sevmiyor. Bu ne ya! İade istedim umarım eder yoksa bascam 1 puanı. :KK62:

Benim erkek arkadsimlayken olan problemleri iyi bildi. Ama ayrildigim bu sevgilimi baskasiyla birlikte yapti. Beni bir baskasiyla sevgili yapti. O beni aldatcakmis. Ondan sonra bir baskasi olcakmis. Ondan sonra evlilik. İcim karardi yemin ediyorum.

Valla Annaperenna bana olumlu konuşmuştu.Gerçi bana tüm falcılar olumlu konuşuyor.Sanki ortaklaşa karar almışlar gibi herkes de aynı şeyi söylüyor :KK45: Ama geçenlerde arkadaşıma fal baktı ona da 4 senelik ilişkisinin biteceğini söylemiş.Biz tabi kaale almadık. O üzülünce ben de amaan salla diye telkin verdim.Ama biraz üzerine düştük bu işin bir ihtimal gerçekleşir diye.Arkadaşımla sevgilisinin ortak bir erkek arkadaşları vardı.Onunla konuştuk Hakan sana herşeyini anlatır Ecemle ilgili neler düşünüyor diye.O da Hakan'nın artık bu ilişkiden soğumaya başladığını, ecemin kıskançlıklarından bıktığını ve ara vermeyi bile düşündüğünü söylemiş.Tabi biz şok olduk.Ve arkadaşım çok üzüldü.Ama bir anlamda iyi oldu ki sevgilisinin düşüncelerini öğrenmesini sağladı bu fal.Yani bu fal gerçekleşebilir.Ben bundan sonra olumsuz falcıların dediklerini daha çok kaale alıcam.Pembe tabloculardan iyidir.

Bu arada Fama temelli gitti mi ya?İyi ki gitmeden önce baktırmışım ona.Ne güzel hem ucuzdu hem de çok iyi bakıyordu.Ben de geçmişimdeki önemli bir durumu ben sormadan söylemişti. Kart yorumlamak ayrı bir yetenek ama b kadarını bilmek harbi üstün yetenek olsa gerek.

X