tellwe.com'da bakılan fallar!

Valla Annaperenna bana olumlu konuşmuştu.Gerçi bana tüm falcılar olumlu konuşuyor.Sanki ortaklaşa karar almışlar gibi herkes de aynı şeyi söylüyor :KK45: Ama geçenlerde arkadaşıma fal baktı ona da 4 senelik ilişkisinin biteceğini söylemiş.Biz tabi kaale almadık. O üzülünce ben de amaan salla diye telkin verdim.Ama biraz üzerine düştük bu işin bir ihtimal gerçekleşir diye.Arkadaşımla sevgilisinin ortak bir erkek arkadaşları vardı.Onunla konuştuk Hakan sana herşeyini anlatır Ecemle ilgili neler düşünüyor diye.O da Hakan'nın artık bu ilişkiden soğumaya başladığını, ecemin kıskançlıklarından bıktığını ve ara vermeyi bile düşündüğünü söylemiş.Tabi biz şok olduk.Ve arkadaşım çok üzüldü.Ama bir anlamda iyi oldu ki sevgilisinin düşüncelerini öğrenmesini sağladı bu fal.Yani bu fal gerçekleşebilir.Ben bundan sonra olumsuz falcıların dediklerini daha çok kaale alıcam.Pembe tabloculardan iyidir.

Vallah bana da sonuç olarak olumlu konuştu anna yani herkese öylesine olumsuz konuştuğunu sanmiyorum

Barkiel nasıl ki yaf, onu denesem mi bilemedim..

Barkiel nasıl ki yaf, onu denesem mi bilemedim..

Vallahi gülüm biliyon her yorumcu da olduğu gibi beğenenide var beğen meyeni de var ama sadece kartlara sadık kalmıyor o hatun bu benim düşüncem baktıran burda arkadaşlar vardı galiba onlar da fikirlerini yazsın bence öyle karar ver

Samukam takip ettğim kadarıyla bütün falcılarla enerjisi tutan sen mniydin? uoksa bi ablamız vardı ismini anımsamıyorum o muydu? peki Barkiş e konuyu detaylı mı sunmalı yoksa tutarlılığını ölçmek için üstü kapalı mı sormalı?

Vallahi gülüm biliyon her yorumcu da olduğu gibi beğenenide var beğen meyeni de var ama sadece kartlara sadık kalmıyor o hatun bu benim düşüncem baktıran burda arkadaşlar vardı galiba onlar da fikirlerini yazsın bence öyle karar ver
Bende barkielin bir dedigini yasamistim yazmistim forumada tekrar fal atmistim ona o yuzden ikinci falida guzeldi :)

Kizlar benim dikkatimi bu falcı çekti tusudisi yorumlarına baktım hemen hepsi olumlu ve güzl ve eski falcılardanmış yorumlar 3 senelik filan.daha önce baktıran bilgisi olan varmı

Samukam takip ettğim kadarıyla bütün falcılarla enerjisi tutan sen mniydin? uoksa bi ablamız vardı ismini anımsamıyorum o muydu? peki Barkiş e konuyu detaylı mı sunmalı yoksa tutarlılığını ölçmek için üstü kapalı mı sormalı?

Canım o talihsiz benim herkesle enerjim tutar benim ve genel de çıkar fallarım ben Barkiel için demiyorum sadece tüm yorumcular için geçerli detaylı olmak da fayda var çünkü karşımızda olağan üstü güçleri olan insanlar yok ben zaten hepsinin de çok yetenekli olduğuna inanmıyorum bu benim fikrim açık ve net olunca karşındaki de rahat oluyor çünkü yüz yüze baktırmıyorsun ki bunu bana bir yorumcu demişti uzun uzun msj laşmıştık şimdi kartları açıyıorum yorum isteyen insanın karşısındaki erkeğin yanında bir kadın var yani evli şimdi karşımda olsa bu adam evlimi diye sorarım ve aldığım cevaba göre fal şekillenir bunun gibi bir kaç örnek yani tercih senin ben açık olmaktan yanayım

Greta da gitmis. Vay arkadas kirk yilda bir iyi falcilar geliyor onlarda cekip gidiyor.

Barkielcigim bak 2 haftam kaldi,bu surecte fal atamiyorum. Ne olur iki hafta zam mam yapma bak kirilirim :KK70:

ya evet ben bir kez daha baktıracam ama biraz bekliyeyim diyorum,

Barkiel i ben de beğendim, kartlardan bilinmeyecek bir şey yazmış bana.

X