tellwe.com'da bakılan fallar!

Canım Selena şimdi enerji olayını kendi de diyor.. tuttuğu zaman gerçekten çok iyi nasıl denir o kadında ciddi ciddi bir şeyler var.. benim hikayemi ayrıntıları gizli kalmış ayrıntıları hep ondan öğrendim.. ve hep der fala bağımlı kalmayın diye .. ve o kadar da dürüst bir insan ki sık fal gönderdiğinde iptal edip daha yeni baktık diyo kafede diğerlerinin dk da yediği kredi yi düşünürsek hiçbişey almadan destek oluyo,kart çekiyo falan... çok çok severim kendisini.. bana en başından olumlu yaklaştı olumsuzlukları da söyledi tabi.. Kiraze Ester se Ester e bakmışlığım çok,çıkmaya daha süre var ama mantıklı yaklaşımları,çıkarımları var ve geniş zamanlı konuşması özellikle kelimesini sıklıklı kullanması bıcır bıcır ses tonuyla zaten enerjisi sana geçiyor.. olumsuz bir şey dicek olsa ses tonu düşer kısılır falan sefiom ben onu Selenamı da çookk:KK39:
Kiraze son yolladığım falda birden sustu durdu v sesi birden coşkulu mutlu geldiki bana aktarımında o an o benden önce mutlu olmuştu.sesine bayıliyorum onun.olumsuz olsa sesi dinlerken aglatır olumlu olursa mutluluk dolduryor içine :)

Kiraze son yolladığım falda birden sustu durdu v sesi birden coşkulu mutlu geldiki bana aktarımında o an o benden önce mutlu olmuştu.sesine bayıliyorum onun.olumsuz olsa sesi dinlerken aglatır olumlu olursa mutluluk dolduryor içine :)
bi de boğa burcu arkideşler burçlara da inanan birisi olarak Boğalar güvenilirdir.. nettir ve hakikaten çıkarım analiz öngörüsü yüksektir.. ehehee ben de boğayım.. :KK68:

Kızlarrrrr şok şok şok.. az önce telefonla bi bakım yaptıtrdım kısaydı ama çok iyiydi..................

ya sadece adını ve anne adını söylüyorsun ki biz bunu özel su fallarında da online veriyoruz.. hakikaten nokta atışı yaptı:KK9:

Canım Selena şimdi enerji olayını kendi de diyor.. tuttuğu zaman gerçekten çok iyi nasıl denir o kadında ciddi ciddi bir şeyler var.. benim hikayemi ayrıntıları gizli kalmış ayrıntıları hep ondan öğrendim.. ve hep der fala bağımlı kalmayın diye .. ve o kadar da dürüst bir insan ki sık fal gönderdiğinde iptal edip daha yeni baktık diyo kafede diğerlerinin dk da yediği kredi yi düşünürsek hiçbişey almadan destek oluyo,kart çekiyo falan... çok çok severim kendisini.. bana en başından olumlu yaklaştı olumsuzlukları da söyledi tabi.. Kiraze Ester se Ester e bakmışlığım çok,çıkmaya daha süre var ama mantıklı yaklaşımları,çıkarımları var ve geniş zamanlı konuşması özellikle kelimesini sıklıklı kullanması bıcır bıcır ses tonuyla zaten enerjisi sana geçiyor.. olumsuz bir şey dicek olsa ses tonu düşer kısılır falan sefiom ben onu Selenamı da çookk:KK39:
selena konusunda sana katılıyorum. yani bildiği şeyler sırf hisle hissedilecek şeyler değil var bir şeyler. benim son attığım falı da iade etti ve tellwecafede yardımcı oldu iyi birisi bence. bi de bana sık baktırma ki nasibin uzaklaşmasın bazen çok fal baktırıldığında bişeyin olacağı varsa bile olmayabiliyor demişti :)

kızlar hala selena'da bekliyorum katina yollamıştım nedense bi negatiflik aldım acaba çekip tarot mu göndersem ne dersiniz?

selena bir tane. ben fal bıraktırmayı baktım aslında ama ne zaman ihtiyacım olsa, ilk müsait olduğu anda ilgilenir, konuşur, sorularımı cevaplar. ayrıca hisleri de çok iyi. olanları, riskleri, ne yaparsan nasıl sonuç alacağını güzel güzel söyler. olumsuz da değildir, olumsuzlukları söyleyecekse bile sizi üzmeden, kırmadan söyler. ama gerçekten enerji meselesi tabi.
ben çok seviyorum onu.

Barkiel'e ben de baktırdım. İyiydi ama ''şok oldum'' diyemem. Yine de seviyeli biri ucuza baktırmak isteyenler varsa daha iyi bir seçenek yok şu anda.

Bende baktırdım memnun kaldım şok olmadım açıkçası zaten şok olsaydım hemen paronayaya bağlardım son zamanlarda tellwe de farklı nick lerde aynı yorumcular var yanılmıyorsam, bir çok arkadaşda böyle düşünüyor en azından Barkiel yeni belli farklı bir uslubü var

Kizlar az once selenanin yorumunu okudum ya acayip kotu cikti. Ve cok moralim bozuldu. Cikiyormu bu hatunun fallari. Herkesin methettiklerinhep bende boyle oluyor :KK43: cikmasin ya :KK43: valla aglarm cikarsa resmen hayattan sogudum yasama istegm uctu o derece negatif bir yorum. 5yildz verdm tabikide hakkini vermste.. Bende ne moral kaldi ne bisey.. Of ..

Kizlar az once selenanin yorumunu okudum ya acayip kotu cikti. Ve cok moralim bozuldu. Cikiyormu bu hatunun fallari. Herkesin methettiklerinhep bende boyle oluyor :KK43: cikmasin ya :KK43: valla aglarm cikarsa resmen hayattan sogudum yasama istegm uctu o derece negatif bir yorum. 5yildz verdm tabikide hakkini vermste.. Bende ne moral kaldi ne bisey.. Of ..
Daha önce burada yazılmıştı.
Birine olumsuz konuşmuş ama hiçbir dediği olmamış.

X