tellwe.com'da bakılan fallar!

Binnaz Abla dakı tecrubelerımı de yazarım cunku orada da 1 yıllık tecryubeye sahıbım......

Fal enerjı ısı deyıp kendımızı kandırmayalım, NE ZAMAN FALA BU DENLI BEL BAGLADIGIMI soryorum su an kendıme...Durustce cevap verıyorum: HAYATIMDA BIR BEKLENTI ICINE GIRDIGIMDE BASLADIM, cunku ılk baslayısım erkek kardesımın ıse gırebılıp gıremıyecegydı, boyle yazarken basıt gelıyor ama evde fırtınalar kopyor, çok sıkıntı yasanıyordu, IYI KAPTIRDIK MI KUYRUGUMUZU online falcılara....

2,si hayatımın en EN EN BERBAT donemlerınden bırını yasadım gecen yıl,defalarca ınthar etmeyı dusundum, tum yuk benım ustumde bızım evde....Oyle boyle degıl bızde, bır kadının yapacagı seyler bellı yok bızde ınsaatı, avukat ıslerını,satıs ışlerını,ev ıslerını,hastane ıslerını kım yapar...Aaa tabı kı ben HEM DE TEK BASIMA, e ısler bıraz sarpa sarsa kıme yuklenılır tabıkı bana. Bır de ustune ne üdüğü belırsız ne ıstedıgını bılmeyen bırıne tutulmusum, ...Katmer katmer mutluluk, daha ne....

Kızlar portre buydu, zannetmeyin yanlızsınız, zaman zaman hepımız dıbe vuruyoruz. E gıt terapıye falla ısın ne, tabı, psıkıyatrıst soyle dusunme boyle dusun dusunce yapını degstr deynce hayat bırden duzelyor, karsımdakı aynı evdekıler aynı hayatın duzenı aynı, ben polyyanna olunca degsecekler mı yooo....

Bu durumda FAL olayı devreye gıryor...Aylardır fal baktrmyorum nıye mı, FALCILARIN NE MAL OLDUGUNU ANLADGIM ICIN MI, yooo. HAYATIM NISPETEN duzene gırdıgı ICIN. Yoksa medet Ya Allah deyıp, her yenı gelenın etegıne tutunmaya devam edecektm.....

Merhaba kızlar ben dün 3 tane fal baktırdım tellwe de. Hep genel şeyler söylediler bana ucuz diye sanırım Bugün de Ugga nickli kişide şansımı deneyeyim dedim. Yeni sanırım. Hayatımda çok özel olan ve kimsenin bilmediği şeyi bildi. Erkek arkadaşımın askere gideceğini de bildi ben şok geçirdim tabii Yalnız soru sorun, sormayınca uyarıyor. Şaşkınım valla hala

Bu arada baktırdığım fal 1 tl'ydi. Diğerleri 1 tl diye önemsemediler ama Ugga bayaa uzun uzun yazdı ve bildi çoğu şeyi. Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Ne falı baktırdım cnm? Birde nasıl 1 tl? Ben Binnaz da baktırıyom 20 tl

3 tl kahve.. iki kişi arasında kalmıştım biri uggaydı, yorumunuzdan sonra gönderdim bakalım :)

Kızlar farkımdamısınız bilmem onlar tl değil Usd ;( yani 1 USD yaklaşık 2 tl. Tarot için baktım genel de 10 yazıyor oda 20 tl geliyor

Gönderdin mi hadi hayırlısı bakalım seninkini de tutturabilecek mi sonuçları yaz merak ettim

9 satırdı çok uzun değildi.. kişiye değişiyor da olabilir tabii :)
kafam karışık, sıkıntılıyım bunu bildi ve 4 ay içinde bu sıkıntıların geçip maddi huzura ereceğimi söyledi.
sorduklarım için (iş, aşk, birde eski iş yerinden alacağım) yakın zamanda olumlu sonuçlar alacağımı söyledi.. baktırdığım başka fallarda da bunlar olumlu ve yakın zamanda çıkıyordu hep :)
aşk için nasıl tanışacağımı, isminin baş harfini ve fiziksel bir kaç özelliğini söyledi.
bir bayan arkadaşımın özelliklerini anlatarak güvenmemem gerektiğini ve sadece bir kişiye güvenebileceğimi belirtti. onunda özelliklerini verdi ama henüz ikisini de çıkaramadım :) (bu da sorumdu)

bekleyip göreceğiz :)

Kızlar ben de pembekahveye tarot baktırdım.
O kadar güzel şeyler söyledi ki ve bana göre imkansız olan bir şeyin iki ay gibi bir sürede gerçekleşeceğini ve benim de olanlara çok şaşıracağımı söyledi.
Genel olarak çok güzel, iç açıcı bir faldı yani.
Baktıran var mı pembekahveye ve dediklerini yaşayan:44:

nette tek iskambil bakılan site tellwe sanırım peki baktıranlar varsa falcı tavsiyesi alabilir miyim iskambilde ?

Bir numaralı falcım İlkay Gür tellwe'de MISTIKKEDI olarak bulunuyor biliyorsunuz.
Ben de tabii ki yine ona fal baktırdım dün. :))
En son şubat ya da mart gibi baktırmıştım sanırım falsepeti.com'da.
Dediklerinin çıktığından bahsetmiştim zaten.
Kardeşimle alakalı dedikleri de olunca tekrardan baktırdım. :))
İnanılmaz detaylara girdi ve beni yine büyüledi.
Kahve falı göndermiştim. Yazılı yorum yapıyor artık, sesli değil.
Enerjimiz oldukça uyuşuyor demek ki. :))) Çok memnunum ondan.

akagülün dedikleri çıkıyor mu?

Birkaç nicki var akagülün orada. Hiçbir dediği olmadı bende.
Hiçbir şeyi bilememişti. İki kez baktırmıştım ona.
Diğer nickini hatırlayamadım şu an.

Son düzenleme:
hmm akagül geçmiş zamanı ve şimdiki durumu süper biliyor ama geleceğe dair söyledikleri bende de çıkmadı hiç şimdiye kadar. gerçi geleceği bilen falcı hiç yok.

Merhaba kızlar dün yine telllwe'de yeni birini keşfettim. Daha önce Ugga'yı keşfetmiştim harikaydı. Dün de Siyahoje'yi keşfettim. Yani öyle nokta atışları yaptı kii süperdi. Ugga'yla siyahoje favorim. İkisini de tavsiye ediyorum

ugga'yı bende denemiştim gerçekten güzel bakıyor..bir daha baktırmayı düşünüyorum..

siyahoje'ye de bugün bir arkadaşım baktırdı yanımda..şoka girdik çok iyiydi o da..
bir dahakine bende denicem siyahoje'yi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…