tellwe.com'da bakılan fallar!

kızçeler ugga'ya öylesine sanal fincanla fal yolladım. yeni tanışacağım kişi için ekim sonu demiş, kirazede kasım gibi demişti tarihler yakın bakalım nolcek

ya siyahoje'yi övmüşsünüz tellwe'de ama allaşkına iyi fal bakan insan profiline "bana iyi puanlar verirseniz bi kart daha çekerim" falan yazar mı?
tam olarak şunu yazmış:

"puanlarınızı yüksek tutabilir ve hayran olursanız,falınız bittikten sonra bir kaç sorunuzu daha yanıtlayabilirim bekleyen fallar mutlaka falınıza bakılacaktır geri çekmeyin lütfen..mutlaka oy kullanmayı hayran butonuna tıklamayı unutmayın lütfen..puanlamayı yüksek tutanlara kart çekip yorumlayacağım.."
hala da yüzde 89'da başarı oranı.

bu kadar puan puan demesine rağmen....

son derece haklısın arkadaşım. iki üye son günlerde sürekli ugga ve siyahojeyi övüp duruyor. bende eski üyeler diye uggaya baktırdım ama memnun kalmadım. vasattı benim için. bu ikisinin reklamının yapıldığını düşünüyorum. konuları takip eden arkadaşlarım durumu anlayabilir.

Tabii canım sorma durdum durdum şimdi reklam yapasım geldi. O zaman herkes herkesin reklamını yapıyor. Suçlama yaparken 10 kere düşün bir zahmet. Ben zaten ömrümde 2 kez baktırmısım netten. Onu da burası sayesinde keşfettim. Gittim Ugga'yı seçtim baktırdım. Arkadaşım da benim sayemde keşfetti. Hemen bu olay reklam mı oldu yani? İlla Nesibe Nesibe mi demem lazımdı reklam olmaması için? Onu da farkettiysen bir çok kişi övüyor. O zaman bu başlığın açılma sebebi nedir? Ben eski üyeyim reklamla işim olmaz canım. Ayrıca site site dolanıp fal baktıran biri değilim.

Hımm enteresan.. Bunu beğendim demek ne zamandan beri reklam oluyor konu 69 sayfaya ulaşmış ama hala topik amacını anlamamış arkadaşlar var demek. Benim de tellwe de üyeliğim 2-2,5 seneyi bulacak. artık hep aynı şeyler yazılıyordu. Burda ugga ve siyahoje ile ilgili yazılanlardan sonra profillerine baktım siteden kafama yattı 2 de kredim kalmış. bende sanal fincan yolladım ikisine. önceden bakımına güvendiğim 2 falcıya yakın şeyler söylediler. Yani 4 falda 4 aynı yorum. He çıkar mı çıkmaz mı bilemem. Ben kendi irademle o iki falcıya yolladım. Kafası biraz basan zaten reklama kanmaz kimse bunu dert edinmesin bence

Kızlar ben Chloe'ye baktırıdım, tespitlerini çok beğendim, çok yerindeydi. Gelecekle ilgili dedikleri Haleh Çetinerle taban tabana zıttı. Ben Haleh hanımın dediklerine inanmak istiyorum. Haleh Hanımın dediklerine 1-1.5 ay var, kimin dediği doğru yakında anlarız. Umarım Haleh hanım haklıdır.

Ben crimsonlady'ye de baktırmak istiyorum ama 40 krediymiş neyse iyice coşarsam baktırırım herhalde

Son düzenleme:

ona kalırsa, 'Emeğe saygısızlık yapıp 5 oy altı kullananlara kesinlikle cevap vermiyorum !..' diyenlerde var. ve başarı oranı %95 ile %100 arasında değişiyor.
bence herkese göre değişir iyi falcı kötü falcı.müneccim değiller ya

Ben crimsonlady'ye de baktırmak istiyorum ama 40 krediymiş neyse iyice coşarsam baktırırım herhalde

Baktırmıştım crimsonlady'e ben. :)
Güzel birkaç detayı bildi geçmiş ve şimdiden.
O konuda oldukça şaşırtmıştı beni.
Gelecek için dediklerine birkaç ay var.
Çıkacağını hiç sanmıyorum ama hoştu falı.
Pişman olmadım baktırdığıma. :))

bikaç kişi baya övmüş çok merak edip chloe'ya baktırdım. baktırdığım en saçma faldı diyebiliirim.
genelde soruyu çok ayrıntılı sormam ordan fikir alıp ona göre sallamasınlar diye. bu sefer çok ayrıntılı sordum. onu bile anlamamış
birisini hayatımdan tamamen sildim ama o pişman olup dönmek isticek mi demiştim. aranızda uzaklık görmedim sen istersen o konuşur demiş. yahu orasını biliyorum hayatımdan çık git diyen bendim ben soruya ühü ühü görüşebilecek miyiz yazmadım ki. bir görüşmeniz olacak sen adım atcaksın çok güzel geçicek görüşmeniz iyi ki adım atmışım boşuna büyütmüşüm şimdiye kadar diceksin demiş. yahu 1-büyütme filan yok olay zaten büyük bir olay 2-iki dünya bir araya gelse adım atmayacağımdan adım kadar eminim.
ben diyom ankara sen diyon benimki seninkinden kara diye böylelerine diyolar heralde

Fallarda hep böyle oluyor.
Birinin iyi dediğine öteki kötü diyor.
Orta yol bulan çıkmadı.
Benim favorim her daim mıstıkkedi.
Ona da berbat diyen oldu ama burada.

Fallarda hep böyle oluyor.
Birinin iyi dediğine öteki kötü diyor.
Orta yol bulan çıkmadı.
Benim favorim her daim mıstıkkedi.
Ona da berbat diyen oldu ama burada.

Geçen gün, yine bu sitede biri mistikkedi'nin aslında falsepetindeki İlkay Hn. olduğunu yazmıştı. Doğruluğu var mıdır? Bilginiz var mı? :44:

Ben yazmıştım. Evet o.

Heheh, doğru kişiye sordum desene Sen gerçekten memnun musun İlkay Hanımdan :44: Ben burada öyle yorumlar okudum ki, yok evin içinde gezinerek yorumluyormuş, insanları azarlıyormuş filan fal esnasında :26: Bir araya baktırayım mı diye düşünüyordum ama yorumlardan sonra vazgeçtim açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…