tellwe.com'da bakılan fallar!

benimde genel de öyle oluyor 100 fal baktırdıysam 95 hemen hemen aynı bu seferde ne oluyor umutlanıyor sun sonra aman boşver diyorum umutta olmasa yaşamın ne anlamı var
Peki canım gerçekleşen hiç olmadı mı?Bu kadar kişi olmayacak bir şeyimi tutturuyorlar aynı anda? Bazen kafam çok karışıyor

barkiel in falı nı beğendim ben ve ve ve birkaç kez de soru sordum her seferinde de cevap msj cevep verdi kısa olduğunu söylemiştim şöyle bir açıklama yaptı on line falda yeniyim genel de fallarımı eş dost daha sonra da onların vasıtasıyla yüz yüze baktım o esnada soruyla karşılaştıkça cevap veriyorsun soru cevap şeklinde devam ettiğinde daha iyi yorum yaptığıma inanıyorum dedi, ne kadar doğru açıkçası bilmiyorum çünkü ben yüz yüze fal baktırmadım telefon hariç

Peki canım gerçekleşen hiç olmadı mı?Bu kadar kişi olmayacak bir şeyimi tutturuyorlar aynı anda? Bazen kafam çok karışıyor

şöyle deyim çoğumuz da olduğu gibi ilişkimle alakalı baktırıyorum 1 yıldır bir beraber bir ayrı giden ilişkim var ilk fala ayrıldığımda baktırdım ve hemen hepsi tekrar bir araya geleceğimi söyledi, doğru geldik sonra bir kez daha ayrıldık gene baktırdım gene bir araya geleceğimizi ilişkimizin zamanla sınandığını bu da üçüncü ayrılık sonuç olarak gene bir araya geleceğimiz söylendi, ve işin garip tarafı ilk faldan itibaren böyle olacağını hemen hemen hepsi söylemiştir ve bu falların ortak noktası 2014 ün böyle geçeceği 2015 ini başına veya ortasına doğru artık taşların yerine oturacağı ilişkinin evliliğe gideceği v.s zaten benim de son fallarım hissetklerim bunlar Aralık ayı dönüm noktam eskisi kadar ne ilişkiden ümidim kaldı ne de fallar artık heyecan vermiyor

Bir de ben şöyle düşünmeye başladım, biz fal baktırıyoruz ve onlar şöyle böyle olacak diyorlar ve biz öyle olmasını bekliyoruz.Eğer öğrenmeseydik belki de beklemeyip farklı bir davranış biçimine girecektik ve belki de bu sayede onların dedikleri olacaktı ama biz geleceği öğrendikten sonraki davranışımızla geleceği değiştirmiş olabiliriz.Bu yüzden aynı söylenen fallar bir süre sonra tutmayabilir. Zaten cidden öğrendikçe heyecanı kalmıyor. Yani herşeyi sormamak lazım nasıl ki ölüm zamanı sorulmamalıysa gelecekteki bazı durumlar da sorulmamalı. Çok ciddi karar aşamalarında yardım alınabilir veya şüphelendiğimiz birisi hakkında sorabiliriz. Ben o şekilde sorduğumda cidden çok yardımcı oldu fal bana.

Bu da bir bakış açısı ben de hayat ta şuna inanırım kaba bir tabir dir ya k....ı yırtsanda iş olacağına varıyor yani onlar biliyor yada bilmiyor biz tercihlerimizin sonucunu yaşıyoruz.

kızlarr nıyetıı bozdunuzzz
bızı bu hale getırdıler sonundaaaa
bende uggayı merak edıyorummmm ..
Lennnnn bu selenaa bır bana mı sacmaladı okudukca bunu dusunuyorum
Kadının falı bır hafta sonra patladı ne ters kızım yaa herkese cıkan bana cıkmaz bana cıkan herkese cıkmaz
cınslıgım burdan bellı hahahah.

eyifer yok ortalarda adı çok geçmiş baktırmak istemiştim ama bir anda kayboldu
Eyifer benim bir buçuk yıl önce promosyon falıma bakmış ve promosyon falda dediği birşey olmuş.. Normalde dikkate almam promosyon falları yeterince özenli bakılmadığını düşünüyorum.. Ama eyiferin söylediği bir durum çıkmış!!

Vallahi Selena'nin bana yazdigi bir cumleyi okurken bu olay asla olamaz, bu cumle patlar demistim. Nitekim 1, 2 hafta sonra mi ne patladi :)

Kızlar şu Annaperennayı deneyen var mı?Ben bi ara yollamıştım. Diğer falcıların söylediklerine benzer şeyler söylemişti. Arkadaşım fal yollayacak ucuzlardan gidiyoruz. Famaya gönderdik geçen gün. Şimdi Barkiel ya da Annaperenna arasında kaldık.Siz nasıl sonuçlar aldınız?

annaperenna bir riske girip yolladım fal suan 1 sıradayım umarım 7 kredım zıyan olmaz.
barkielden memnun olmadım tekrar belırtmek gerekırse.

O zaman sen cevap alınca buraya yazarsan sevinirim.Barkieli ben de çok beğenmemiştim o kadar. Ucuzlardan en iyi fama bana göre.

kızlaaaar selam selena bende bi konuda fena yanıldı seviyordum ama beğenmiştim de şu yanıldığı olaydan sonra bida uzun süre denemem fena patladı insan böyle cok yanıltılınca arkadaşı yalan sölemişgibi hissedio favorim şuan bi nesibe kaldı kızın hakkını yedim yine bağışladı hislerine sonsuz güveniyom bida değişmez yiğitle takıştık telden bakanla oda uyuz etti bi süre bensiz kalsın siz nasılsınız

Enerji meselesi bu ya Gerçekten enerji ile olduğuna inanıyorum. Hani "işte aradığım falcı" veya gerçekten bileceğine inandığım falcılara atıyorum ben. Hani ne kadar övülsede benim içime sinmezse bitmiştir benim için.. Selena ile enerjimin uyuştuğunu hissediyorum. Kadın saç rengimden kendi düşünceme kadar bildi bi zahmet demi Kirazenin sesi bana direk güç veriyor. Kerem Avşar abi gibi seviyorum kendisini. Ugga'yıda beğendim şu an fallara ara verdim bir süre dinlencem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…