tellwe.com'da bakılan fallar!

Sallayıpta tutan olmuştur, onlardır onlar.. Veya falcı denemek için. Ben mesela falcı denemek için atıyodum neler gördüm ya

Ben selena ya dönüs yapıyorum.çok yorumcu denedim ama en içten en sıcak o heldi bana.aklımda venüsamber ve mert reiki kaldı birtek.

Efsunlara bende baktırmışım bir buçuk yıl önce. Bu kadar saçma bir fal olamaz dediklerinin yüzde biri bile tutmamış

Luna ve Fama bana göre de gerçek anlamda FALCI! Sana katılıyorum canım
Dedikleri çıksın ya da çıkmasın
Ben de sanalda o kadar çok fal baktırdım ki ayırt edebiliyorum artık. Tecrübelendim :)

O kadar çok falci var ki tellwe de insan karar veremiyor. fal atmadan önce illa ki buraya bakıp atıyorum kim iyimis diye. Luna ilk baktırdığım falcilardandi. ve geçmiş ve su an açısından en tutarlı kişi o olduğundan baya umutlanmistim. ama olmadı malesef. Bugüne kadar baya kişi denedim sayılır. gelecekle ilgili söylediği çıkan tek kişi selena oldu şu ana kadar. tanısacagim bi kişiyi tarif etmisti. kısa bi süre sonra oldu bu. ve dedim ilk defa para verdiğime değdi yani :)

Yazdiklarimizi, baska fallarimizi pekala okuyor olabilirler derim.
Çok sanmam çünkü o zaman atıyorum tamamen falcılıkla alakası olmayan biri selena veya başka bir falcının bu kişi için yazdığını okur aynı şeyi yazardı. Burada nasıl salladığının farkına varıyorsak demekki görmüyorlar.

Ugga'ya fal atmıştım yorumum gelmiş. Kesinlikle kart yorumcusu değil hisleri var. Kısa zaman önce yaptığım seyahati bilmiş, hangi şehre olduğunu üstelik. Baya şaşırdım okuyunca. Anı çok iyi bilmiş. Gelecek çıkarsa yazarım kısa bir zaman vermiş gelecekle ilgili

Ne baktirdin sekerim ?

tahminim bikaç kişi başka bi platformda alışveriş yapıyordur ya da aynı kişinin birden fazla hesabı vardır. dediğin gibi çok fos fallar da oluyor arada.

Kızlar bana bir çok falcı aynı şeyleri söylüyordu hep.Artık hepsi bir kanaldan mı çalışıyorlar diye şüpheye düştüm.Sonra başka hesap açıp yollamaya başladım yine ayını şeyleri söylüyorlar. Tabi gelecek yorumlar olduğu için tutar mı tutmaz mı bilemicem.Tutarsa falcılarla enerjim baya iyi uyuşuyor demetir

Bu arada ben Saraylıya tarot baktırdım uzunca bir ses kaydı yapmış ama biraz daldan dala atlayarak konuşuyor fazla laf kalabalıkları var açıkçası ve pek tarih vermiyor. Yine de gerçekten emek veriyor.O da diğerlerinin söylediklerine yakın konuştu. Ama Neden bilmiyorum Kiraze'nin sesli falı daha çok tatmin etmişti beni. Fama'yı ben de beğendim.Barkiel ne iyi ne kötü ama burada abartıldığı kadar değil bence.MedyumAliHoca'nın namı var internette dolaşıyor.Büyü falan yapıyormuş.Hiç yakın gitmem öyle şeyleri sevmem de.Kahve attım ona da kısa yorumlamış ama güzeldi açıkçası.Marseille fiyatlarını iyice düşürmüş ona da kahve attım ama biraz saçmaladı ve sonunu şu duayı bilmem kaç kez oku tavsiyesi ile bitirdi.Böyle duacılara da uyuz oluyorum.Burada adını pek duymadım ama shipton'u da beğendim ben.Geçmişimdeki birşeyi ben söylemeden tam anlamıyla bilmişti.Baya şaşırmıştım.Ugga'yı bi denesem mi diyorum ama bilemedim.

benimde genel de öyle oluyor 100 fal baktırdıysam 95 hemen hemen aynı bu seferde ne oluyor umutlanıyor sun sonra aman boşver diyorum umutta olmasa yaşamın ne anlamı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…