tellwe.com'da bakılan fallar!

Enerji meselesi bu ya:KK39: Gerçekten enerji ile olduğuna inanıyorum. Hani "işte aradığım falcı" veya gerçekten bileceğine inandığım falcılara atıyorum ben. Hani ne kadar övülsede benim içime sinmezse bitmiştir benim için.. Selena ile enerjimin uyuştuğunu hissediyorum. Kadın saç rengimden kendi düşünceme kadar bildi bi zahmet demi:rolleyes: Kirazenin sesi bana direk güç veriyor. Kerem Avşar abi gibi seviyorum kendisini. Ugga'yıda beğendim şu an fallara ara verdim bir süre dinlencem:confused::confused:
bacım aksini demem ben zaten ben fikrimi paylaştım:KK51:sende patlamasın ben kötü hissettim çünkü başta selenayı cok beğendiğimi yazdım insanlar okuyor diye sonra değişen fikrimide paylaştım:oops::KK60:

kızlaaaar selamEn Büyük KK:KK54: selena bende bi konuda fena yanıldı seviyordum ama beğenmiştim de şu yanıldığı olaydan sonra bida uzun süre denemem fena patladı insan böyle cok yanıltılınca arkadaşı yalan sölemişgibi hissedio:KK20: favorim şuan bi nesibe kaldı kızın hakkını yedim yine bağışladı hislerine sonsuz güveniyom bida değişmez yiğitle takıştık telden bakanla oda uyuz etti bi süre bensiz kalsın:cool::KK48: siz nasılsınız:KK75:

Selena hangi konuda yanildi ? :)

selam kizlar uzun zmndir yazmiyordum su fal isini biraktim cunku hem insan beklenti icine giriyor hem de olumlu seyler olmayinca moral bozuklugu hepiniz gibi bende uzun zmnimi gecirdigimi kisiden kendim isteyrek ayrildim yani onun bazi noktalarda karar vermesi gerektigi icin ama subat ayindan beri beni okdr cok onemseyen insandan ses cikmayinca bende keci inandinda aramayinca fallara sardim son 8 ayda baya fal baktirmisi hepsini okudum size usenmeden analizmlerimim yazdim kisa sunu soyleyebiliirmki 3-5 kisi disainda bu sitelerdeki insanlar faldan cidden anlamiyor ben onlardan cokcok daha iyi fal bakarim malesef gercek bu, buir gun yakalarsam son kez venusamberi denemek isterim onun disinda harcayacak 5 kurus param yok, umarim kizlar hepiniz hayatta hakettiginiz kisiyle karsilasir cok mutlu olursunuz hayat sdc kosturmca para kazanmak kariyer degil, sevgi ask olmayinca hep bir eksik malesef, ama artik dunya o kdr boktan olmuski insalar aska deger vermiyor hersey cikar uzerine kurulu malsef ve kotu niyetli insanlar kazniyor, ben tum inancimi herseyi rafa kaldirdim malesef gerci olmak adina eger dunyada ilahi adalet olsaydi bu kdr pislik olmazdi, kotuler hep en iyi yerlerde ulkler birbiriyle savasiyor olmazdi, hep fakir ac suzu insanlar oluyor olmazdi malesef her bilim adaminin oldugu gibi bndemde bir yaradana bir ilahi guce inancimi klmadi hem dunyanin bu kdr yasanilmaz bir yer haline gelmesineden hem de kendi hayatimda yasadigim bu kdr olumsuz olaylardan sonra, sezen aksunu gecer gecer adli sarkisini her dinledigimde hickira hickira agliyorum her zmn unutan ben olup yoluma devam etmek zorunda kalan kalbi kirik mutsuz olan ve arkamda biraktigim her kisinin mutlu olmasina adaletsiz dunya, siz siz olun hayatinizi hep son gununuzmus gibi yasayin geresi bos yalan

Klothyagmur: 1. Fali: walla ilk falda beyenfinin kisilik analizde dogruluk vardi ama mayisda birlesme var ersey guzel olacak sana asik demsiti ama patladi fal, sonraki fallarinda da asktan hsolanmaya gecti zaten neden 2. Ve 3. Defa fal attim bilmiorum ama bir kere tarot atmak kafi bence zaten olasilik uzerinde konusuo durum analizi yapio gelecekte malesef tirt

2.fali: burada beyefendi hakkindaki analizleri yeni ise baslamasi dusuncesi kisiligi ile iligli analizleri super dogru ama eylul-ekim gibi sana adim atailir demisti ama patladi

3. fali: beyefendinin durumundan bahsetmis ama ben suanki hali nasil bilmiorum, 4 aylik surede beklemedigim anda ondan gelecek bir geri donusten bahsetmis (ocak ayina denk gelio), beni unutmaigini yogun olmasada dusundugunu soylemis

yani bu fal sonuc olarak patlayacak olanlardan geri donus yapacagina ben sanmiyorum ama fallarinda ufa tefek anlik durumlarla iligli bildikleri var, gelecek icin degil ama anlik durum icin denenebilir

SELENA: favorimlerinden biri 3 kere fal yolladim 3ude doluydu, ilk falinda inanilmaz guzel insan tariff edilemez yaa harika olarak onun ruhsal durumunu tariff etmis, ve olumlu demisti, 2, falinda da gelecek demisti ve yeni kurdugu isindan aile probleminlerden bahsetmisi hepsi dogru hatta tanidigim bana karsi begenisi olan birinin adim atacagini ama benim istemeyecegimi soylemiti (su onceden de bahsettigim evil adam) ve dedigi gibi istemedim de zaten, 3. Falinda da gelecegini soyledi ama bakalim arlik ayi dedi gorucez bu sefer ben eger bir adim atip cesaretlendirirsem dedi buda cok zor malesef benim birsey yapmama imkan yok ama bu kadin cidden cok hissli cok iyi biri

SARAYLIHANIM: digger bir favorim dunya tatlisi bence kendisi, ilk fali kahveydi, cok fazla nokta atisi vardi, oncelikle kisi ilgili analizleri olaylari tanimlasi cok dogruydu hicbir detay vermedim kendisine, ne isim ne baska birsey sdc sorumu sordum, sonra bir ucak yolculugu yapacagimi ve bundan sonra hersey daha iyi gicedek dedi ki evt bir turkiye tatili yaptim geldim, sonra bu kisinin yakin zamanda olmasada donecegini soyledi ama zaman vermemisti o zmn, sonra yine onceden beri benden hoslanan adinda y ve u harfi olan birinin adim atacagini soyemisti arada bu kisiin nasil gelecegi ile iligli soyledikleri tam dogru olmadasa su evil adamin adinda y ve u harfi var tam olarak bildi, yani bence fali buyuk oranda tutarliydi ama asil sordugum kisiyle iligi dedigi cikarmi bilemiorum yani hic umudum yok ama, sonraasinda fb hesabindn bir soru sordum ve bana kart cektiginde 3 aylik surevermisti en fazla bu da ocak ayinda bitiyor, ikinci falinda da yine gelecegini soyledi ve bazi soyledigi detaylar cok dogruydu

EstanbuL. Tam bir fiyasko hic bir durum analizi, gecmis analizi yada gelecek iligli tutan bir detay yok malesef, yani barisacagimizi soylemistibazi olay orguleri ile ama malesef

Miroskos: malesed diorum ona da 3-5 satir yazmis zaten, olumlu demis ama uzme kendini olur falan filan diye sohbet icerginde bir fal olmus ne gecmis ne durum analizi hicbirsey yok, bombos bir fal

Crimsonlady : yildiznamesi sanirim en cok umutlandigim en cok guvendigim ama sonunda patlayanlardan, 2 ay sonra sana adim atacak barisma var demisti (eylul ayi olmasi gerekirdi) malesef patladi, bir bucuk yil icinde evlenecegimi soylemis ama sordugum kisiyle olup olmamasi sana bagli demis, nerelerden saglik sorunum oldugunu bilmis ama J sonra uzun uzun cekim yasasindan bahsetmis cok buyuk hayal kirikligiygi onun fali dedigi hicbirsey cikmamasi

Trelawney: bombos benle iliglisi olmayan bastan sona havada kalan herkese gonderilebeilcek bombor fal paraya yazik

Shalevisrael: oncelikle yildizname istdigim halde tarot kartariyla baktigi cok barizdi bu yuzden bastan – puan aldi malesef. Bir iki tane kisiyle iligli dogru analizi ama tamamen yanlis anlizleri de var, hemen dongle falina agirarak da ikinci – puani almis oldu, hic tavsiye etmem

Mediumsiraz: yani olumlu olucak demis ama o kisinin hayatiyla iligli tasvirleri tamamen yanlisti bence basarili deildi sonuc olarak

Helionas: hayatimda gordugum en berbat fal ve tek bir puan verdigim falciydi, bana hem bu fal bakilmaz cok kotu bakamam ama senin hatrina bakicam ay cok kotu diye diye 3-5 satr doldurup o adamdn uzak dur diyerek hayatimdaki en berbat fal bakan kisiyle tanisirdi beni

Miraclenil: once ayrilik gorunuyor sonra barisma var dedi, sora su grubu biriyle tanisacagimi gercek aski onda bulacagiimi soyledi, yani sordugum kisiyle iligli dedikleri cikmaz iliorum ama su grubu bir erkek evt bana bir adim atti ama malesef ben onu uzgunum senle olamayiz dedim adam hayatimin aski olmasina imkan yok evil ve cocuklu insanla isim olmaz zaten adami cokcok yanliz tariff etti fiziksel olarak hic alakasi yoktu, oyuzden geciniz diorum

Hislerenerji: tamamen pembe tablo tamamen iyimserlik, mayis ayinda baktiginda 2 ay sonra barisma buyuk ask demisti ama gumbur gumbur patladi, sdc tasinma var sana demisti evt bir ay sonra evimi degistirdim J

Efsunlar: falciliktan anlamadigi kesin, sorulara da asla cevap vermeyen sdc puan almak icin pembis pembis tablolar cizen biri, paraniza yazik

Esince: geciniz, oncelikle cok karamsar bir tablo cizip sordugum kisiyi cok kotu karakter olarak gostermis, bird aha seni asla aramaz itti hersey demis, (belki bu noktada hakli) ama benim hayatimin aski olarak su gurubu erkegi tariff etmis 2016 da onunla evlenecegimi hayatimin askini yasayacagimi adininda n harfi harfi oldugunu agustosda tanisagimizi ve bundan sonra dusundugum kisinin benim icin hicbirsey ifade etmeyecegini, evt su gurubu erkegi taniyorumadinda n harfi de var dedigi gibi takim elbiseli ama zaten onceden taniodum kendisi ve dedigim gibi evil v cocuklu oldugundan adamin amaci baska seyler oldugundan bu adama hayir dedigim ve bu konuuyu kapattigim icin bu falinda patladigini bu kdr emin konusaan birinide uzgunum diorum bir de bu kisiyle iliskiye basladiginda bana yine fal at tekrar bakalim die daha da bir emin konusmustu arkadas

FALCISEMA: durum analizi guzeldi ama donecek demesine ragmen kisa zamanda malesef olmadi fali patladi, durum analizi icin denenebilir

RUHANI: hayatimda gordugum en uzun fallardan biriydi, oda 4 ay icinde birlesme cok buyuk ask gormustu ama patladi malesef

Venusunkizi: cok kotu bir faldi, tamam seni sevmiyor donmez demis saygi duyarim belki oyle ama tamamen yanlis analizler ve mayisda hayatiin aski cikacakti noldu tabiki patladi, geciniz derim

Bathseba: cokcok uzun okurken off dedigim bir faldi, kisilik analizleri tamamen karistirilis seklindeydi dedigi hisbirsey dogru degildi kelimesi cikmadi, bosuna giden para

Seruven: analizler guzel dogru atis noktalari var, 4 ay icinde birlesme barisma var demisti, baska birininde varligindan bahsetmisti ama malesef dedikleri olmadi patladi

KILICLARKRALICESI: degmez bombos bir fal

MEDYUMFATIMA: oncelikle gecmis tespiti %100 dogru, durum analizi super ama gelecekte patladi, iki ay icinde barisma dedi 6 ay gecti uzerinde hatta ruhani gibi oda evlenecegim kisinin bu oldugunu soylemisti ama malesef

ALTINCIBOYUT: cok yuvarlak para harcamaya degmeyecek pemb tablocu

ASK3: durum analizi gayet geuzeldi o kisinin neler hissettgini nasil oldugunu bilmisti, agustos soonu barisma sana geri donus vardemisit ama patladi tabiki

Herra: 2-3 analizi var ve dogruydu, martta barisma mayisda yeniden iliski demisti ve tabiki patladi

Portakal 3: onunda durum analizi guzeldi ama gelecek iligli 2 a icinde donecek demesine ragmen malesef kac 2 ay gecti patladi

Elrond: tamamen pembe tablo bir tablo cizsede durum analizi, o kisinin gecmis hayatinda yasadigi bazi seyler suan ne tur sorunlari oldugu konusunda tespitleri cok dogruydu amasonucta barisma var demisti aama oyle birsey olmadigi icin patladi patlayacak bu fal

Demaus: her nekdr sayfasinda kendinden ne kdr emin oldugunu yazsada, olumusuz soyledigi seylerin gercekten oldugunu savunsada bana tamamen alakasiz bir analiz ve alakasiz bir sonucla malsef olmadi diyorum, paraniza yazik

Ozlem03: durum analizi guzeldi ama soyleikleri gelecekle iligli patladi

Augur: hayaimda bu kdr negative bir falci gormedim, yani resmen oda kotu adam beni de saftirik asik insan yapmis acimis banaresmen gicik bir faldi, gelemeycek dedi olmayacak dedi, belki onun dedigi gibi olucak ama zaten %50 ya gelicek ye gelmicek J

Tutankammon: tamamen pembe tablo dedigi hicbiersey olmadi soyledi tum tarihler patladi

Misina: pembe tablocu, soyledikleri patladi

Kiraze(ester kira) kiraze olarak cok negatic bir yorum yaparken olmayacak geri donmeyecek ama aralik ayainda yeni biri girecek hayatinin aski darken oda esince gibi malesef bu anlamda kendisi feci patladi, ester kira olarak tam tersi bir yorum yaparak aralik ayinda bu beyenfindin bana geri donecegini ama zor biri oldugundan yuruyup yurumyeceginin benim ne kdr bu iliskiyi cekecegime bagli oldugunu soyledi yai bilemiorum ayi=ni kisi iki farkli yorum ayni soru uzerine bilemedim ne desem

Kehanettin: cok kisa cok sacma sapan ve bu adamdan sana yar olmaz senden kacmis unut gitsin diyerek giden 3 satir aptalca bir faldi, paranizi harcamaya degmeyecek digger bir kisilerden bir emek yok ortada olumsuz konus bisi demiorum ama emek harca fala bak,

Kahinvanga: 3 ay sure vermis olumlu konusmus ama bilemedim buda patlayacak sanirim

Medymserkan: buda bazi nokta atislari yapmis, selena ve sarayli ile ayni noktalara deginmis, aralik demis ama patlayabilir

Eyfiner: tamamen sacmalik otesi buylerden sunlardan bunlardan bahsetmis benim baktirdigim kisine musluman need cevresindekiler musluman oyle buyuyle iisi olucak biri yok malesef etrainda, hic degmez paraniza son zamanlarda adi gecmeye baslamis yine ama bence piyasasini arttirmaya degmez

Barkiel: sarayli ile ayni yorum ve analizler, oda aralik ayinda belli olur patlayaip patlamayacagi

Rezzan abla: faldan ziyade fikir beyan etmece boyle akil vermeye gerek yok bence subat ayi dedgin olucak dedi ama pek ihtimal vermiyorum hicbir analiz birsey yok

Selin imer: analizi cok guzeldi aramizdaki duygu ve dusuncelerin, aralik ikinci haftasi bana adi atacagini soylemis hatta isin ilginc tarafi bu adimin nasil olacaginin tarifi seleanin ikinci falindakiyle birebir ayni, bakalim oda patlayacakmi gorucez 2 hafta icinde

Ilkay gur: tamamaen yanlis analizler, sdc gelecek misafirlerimi ve bir yola gideecgimi bildi, oda ocak ayinda yeni biriyle iliskiye baslacagimi tandigim biri oldugunu ve bana acilacagini soyledi o kisi de o evil adamdi ayni tariff ama ben ztn bu olayi gecen hafta tamamen kapattim, malesef tutarli degildi, sordugum kisininde beni arada nasiilim iyiyim mi die merak ettigini onun disinda da hicbir adiminin olmayacagini benim pesindem kosmam gerektigini soyledi malesef diorum kendisine

Nesibe: ilk falinda aramizda tutku hoslanma oldugunu ve bana adim atacacagini ama benim bir kucuk adim atmam gerektigini soylemisti ama analizlerinde pek tutarli tarafi yoktu, hayatnda da biri yok ve hic cikarci biri degil malesef bu kisimlar pek tutarsizdi, nisan ayinda da oda bana su ayni kisinin tarifini yaparak hayatimin askinin o olacagini soylemisti, ama zaten ben o adami reddettim daha nisan olmadan, sonra ikinci falimi iade etti sdc sen adim at o zmn gelir dedi, ama sonra bana yine bakti ama bu sfer soyledikleri onceki soyledikleriyle cok alakasizdi ve o kisinin kisiligiyl hic uyusmayacak seylerdi, oda ocakta yrni biri dedi y harfinden ama bizim kendisiyle enerjimiz tutmadi malesef ama emek verdigi icin kendisini hakkini yiyemem denenebilir cunku ciddi zaman ayirio oda

emiliycim yorumlar için teşekkürler...ben bu geri dönüşlerde yapılan yorumları okumayı seviyorum. belki bizlere biraz ders oluyordur. onca faldan tutanlar arada derede şeyler oluyor çünkü..

bunlar dışında, venusambere ve melek öz'e baktırmış mıydın? onlar ne demişlerdi?

AnnaPerenna atabılırsın falımı sımdı okudum guzel deger kızlar :) ama olumsuz konusmasa ıyıydı dıyecektımde ben durumda olumlu degılkı haklı :KK43:
Arkadaşıma söyledim o da yollayacak.Bana da olumlu konuşmuştu.Gerçi tüm falcılar bana olumlu konuşuyor ya.Verdikleri tarih tutmazsa janjanlı bir patlama olacak.Sonra bir daha da fal baktırmam zaten.

emiliycim yorumlar için teşekkürler...ben bu geri dönüşlerde yapılan yorumları okumayı seviyorum. belki bizlere biraz ders oluyordur. onca faldan tutanlar arada derede şeyler oluyor çünkü..

bunlar dışında, venusambere ve melek öz'e baktırmış mıydın? onlar ne demişlerdi?

Bende herkese fikir vermek amaciyla yazdim her ne kdr fal enerji isi olsada bazi kisilerin faldan pek anlamadigida asikar

yok venusamber yada melekoze baktirmadim hic ama venusu yakalarsam baktirmak istiyorum

Bende herkese fikir vermek amaciyla yazdim her ne kdr fal enerji isi olsada bazi kisilerin faldan pek anlamadigida asikar

yok venusamber yada melekoze baktirmadim hic ama venusu yakalarsam baktirmak istiyorum

Neredeyse aynı sayıda falcıya baktırmışız :) ama bu fal işi gerçektekten enerji işi senin listende kötü yazdıklarına hep tarot baktırmışım ben ve 5 tanesi beim memnun kaldıklarım , an , geçmiş tespitleri çok doğru çıktı bende gelecek ile ilgilide söylediklerini yaşamaya başladım. ancak zamanlamaları farklıydı.

Miroskos , a göre 1 ay önce olmayıydı şu an yaşananlar
venüsün kızına göre daha 2 ay var
kehanettin e göre 2015 ortalarıydı
estanbul , kasım ortası başlayacak gelişmeler 2014 sonu netleşecek dedi. aynen dediği gibi yaşıyorum
barkiel 2015 başı dönüş olacak dedi.

üç tane favori falcım var ama ara ara yenilerini de denemeden duramıyorum.

selam kizlar uzun zmndir yazmiyordum su fal isini biraktim cunku hem insan beklenti icine giriyor hem de olumlu seyler olmayinca moral bozuklugu hepiniz gibi bende uzun zmnimi gecirdigimi kisiden kendim isteyrek ayrildim yani onun bazi noktalarda karar vermesi gerektigi icin ama subat ayindan beri beni okdr cok onemseyen insandan ses cikmayinca bende keci inandinda aramayinca fallara sardim son 8 ayda baya fal baktirmisi hepsini okudum size usenmeden analizmlerimim yazdim kisa sunu soyleyebiliirmki 3-5 kisi disainda bu sitelerdeki insanlar faldan cidden anlamiyor ben onlardan cokcok daha iyi fal bakarim malesef gercek bu, buir gun yakalarsam son kez venusamberi denemek isterim onun disinda harcayacak 5 kurus param yok, umarim kizlar hepiniz hayatta hakettiginiz kisiyle karsilasir cok mutlu olursunuz hayat sdc kosturmca para kazanmak kariyer degil, sevgi ask olmayinca hep bir eksik malesef, ama artik dunya o kdr boktan olmuski insalar aska deger vermiyor hersey cikar uzerine kurulu malsef ve kotu niyetli insanlar kazniyor, ben tum inancimi herseyi rafa kaldirdim malesef gerci olmak adina eger dunyada ilahi adalet olsaydi bu kdr pislik olmazdi, kotuler hep en iyi yerlerde ulkler birbiriyle savasiyor olmazdi, hep fakir ac suzu insanlar oluyor olmazdi malesef her bilim adaminin oldugu gibi bndemde bir yaradana bir ilahi guce inancimi klmadi hem dunyanin bu kdr yasanilmaz bir yer haline gelmesineden hem de kendi hayatimda yasadigim bu kdr olumsuz olaylardan sonra, sezen aksunu gecer gecer adli sarkisini her dinledigimde hickira hickira agliyorum her zmn unutanca ben olup yoluma devam etmek zorunda kalan kalbi kirik mutsuz olan ve arkamda biraktigim her kisinin mutlu olmasina adaletsiz dunya, siz siz olun hayatinizi hep son gununuzmus gibi yasayin geresi bos yalan

Canim, ayri oldugumuz kisilerin ne hissettigini ve dusundugunu bilmedigimiz icin, aramadigimiz veya arayamadigimiz icin meraktan kendimizi fala veriyoruz. Acaba o da beni merak ediyor mu ne istiyor simdi ne halde acaba diye. Bir ilahi guce olan inancini kaybetmis oldugun veya olacagini soylemen cok uzucu. Ben ilk asik oldugumda sirilsiklam tertemiz sevdigimde 18 yasinsaydim. Bittiginde olecegim sandim. Ama onun ustune defalarca sevdim. Defalarca yenildim ama yine sevdim. Yeniden sevebilmek bile bir ilahi gucun bize kendi gucunden verdigi harika birseydir. Hayat sinanma yeri. Hem keske tek sinavimiz ask mesk olsa. Benim bu son ayriligim ( ki ayrilmayi ben istedim) bana saglik sorunu olarak geri dondu. Yarin gidip tahlil sonucumu alacagim. Sikayetlerimin psikolojik olduguna eminim ama bakalim ne cikacak. Su an fiziksel olarak gercekten cok kotu durumdayim ve benim canim cigerim herseyim olan annemin bana ne kadar uzuldugunu gozlerimle goruyorum. İliskimi bilmiyordu. Bi otursa bahsetcektim. Olmadi. Simdi de lafini bile etmek istemiyorum eminim o da bu kiza ne oldu birden diye dusunuyordur. He bu saatten sonra yemisim aramasini da, sevmesini de. Merak ediyor muyum evet hem de cok. Ama bu asla benim hayata olan inancimi koreltemez. Unutacagim onu da biliyorum. Yine sevecegim. Sadece su sabirsiz ve stresli yapim beni bu hale soktu. Fallar, fallar fallar diye..

Ozetle demem su ki, karamsar olma ve bizden en guclu, en yuce olana tutun. Guzel gunler gorecegiz, gunesli gunler :)

Neredeyse aynı sayıda falcıya baktırmışız :) ama bu fal işi gerçektekten enerji işi senin listende kötü yazdıklarına hep tarot baktırmışım ben ve 5 tanesi beim memnun kaldıklarım , an , geçmiş tespitleri çok doğru çıktı bende gelecek ile ilgilide söylediklerini yaşamaya başladım. ancak zamanlamaları farklıydı.

Miroskos , a göre 1 ay önce olmayıydı şu an yaşananlar
venüsün kızına göre daha 2 ay var
kehanettin e göre 2015 ortalarıydı
estanbul , kasım ortası başlayacak gelişmeler 2014 sonu netleşecek dedi. aynen dediği gibi yaşıyorum
barkiel 2015 başı dönüş olacak dedi.

üç tane favori falcım var ama ara ara yenilerini de denemeden duramıyorum.

estanbul un mu tarihi tuttu yani?

Kiz Melek bana hic uymamisti.......bilgine sunuyorum :)

X