tellwe.com'da bakılan fallar!

kuzumm bende tam yazsana suphelendıklerını dıyıcektımm :) ınsanı salak yerıne koyuyorlar oyle zannedıyorlar yada.
Nazzda da boyle oldu bu okuyorsa da gorur ztn kesınlıkle benım baktırdıgım eskı falcılardan bırısı ama oturup ısım bakmaya usendım telwede malum bı suru ınsana baktırmısım ama o soyledıgı seyı sordugum zaman aralıgını bılıyorum usenmıycem bulucam vayy nasıl bılmıs bunu dıyoruzz o anda kerız yerıne koyuyorlar adamı yazık gunah ..
arkadaşın baska bır ıs tutursunlar yorumuna katılmıyorum cok ıyı hem calısıp kendı ısını yapan yorumcu var melek,nesibe,venus,saraylı gıbı gayette etık saygılı ınsanlar kı bızde goya okumus etmıs ınsanlarız ama gıdıp o ınsanlara danısıp akıl alıyoruz oda ayrı bır olay bence
esas bunu dusunmemız lazım ınandıgımız seyın dogrulugunu onuda gectım para verıyoruz kı sıteye uye olup bılgılerımızıde verıyoruz once bu sıtenın kendı ıcınde her onune gelen falcıyı almaması lazım kontroldemı etmıyorlar ıp adreslerını burda formda bıle farkedılıyor allah allahh telweede 100 lerce falcı var dıger sıtelerde neden yok bıraz eleme yapsalar dolandırıcıları (ozellıkle erkekler fena resmen dalga gecıyorlar telwedekıler kendılerıne eglence bulmuslar gıbı )

ee fal bakıyorlar durustluk beklemek hata!

Cok duzgun insanlar olsalardi adam gibi bir is tutarlardi anlaminda soylenmis bence, ben de katiliyorum :)

Ne ironi ama adam gibi iş tutmayan dedikleri
ona ben de katılıyorum.. ama bazıları da fal bakıyor olsalar da yine etiğiyle dürüstlüğüyle yapıyor.. çok da önemsememek gerek ama yeni yorumculara o zaman hep temkinli yaklaşmakta fayda var

işin ilginç yeri adam gibi iş tutmayan diye düşünülen bu insanlardan ümit bekliyor yardım bekliyor günlerce ne zaman on line olacak diye bekliyoruz hata bizdemi onlarda mı

Ben bunu fal bakan insanlara genellemeyi dogru bulmuyorum. Bu tarz insanlar her meslekte var malesef. Hatta dolandırıcı olmayan,dürüst insan bulmak son derece zor. Ayrıca bu mesleği bu kadar etik bulmuyorsak burada ne işimiz var. Bizim sayemizde böyle bir meslek var sonucta. Aslinda hayatimizin her alaninda var bu tarz durumlar. İsini saygiyla yapanlari takdir etmek lazim. Aradaki curuk elmalar zaten ayiklaniyor bu forum sayesinde :)

Bence saygi duyulucak yorumcular var.ve hem ćalısıp hemde akşam yorumlayanlarda var.tek isleri fal bakmak olmayanlar yani.bence genelleme yanliş.sanmıyorumki aramizdan kimse belli isimlere laf etmez söylemez.evet kandiran sömürende var ama buda bizim o anki sabirsız ve fal açlığımla onlara kapı acmamızdandan kaynaklanıyor

Yani işi emegiyle yapan benim bildigim.selena kiraze (ester )fama saraylı kerem nesibe selin ilkay daha aklima gelmeyenlerde var artik biliyoruz yani.evet yeniler oluyor deniyoruz ya kandirilıyoruz yada bir anda fiyat ufffff 2 katı hatta daha fazla yükseliyor.

Sanki nedava bakiyorlarmış gibi atliyoruz balıklama :)

Canım fal baktırma olayı yüzyıllardır olan bir şey herkes geleceğini bir şekilde merak ediyor hele işin içinden çıkamayınca belirsizlikler oldukça hayatlarımızda fala sarılıyoruz ama bizim ki aşırı ancak dikkatimi çeken bir olay oldu eski arkadaşlardan 1 yıldan sonra fallar çıksın çıkmasın azalma başlıyor çarenin bu olmadğını ne yaparsak yapalım su akıp yolunu buluyor

bızdee nıyee olmadı samukaa halımıze bak bızımde azalanlar arasında olmamız lazımdı bızde alıskanlık oldu galıbaaa

bızdee nıyee olmadı samukaa halımıze bak bızımde azalanlar arasında olmamız lazımdı bızde alıskanlık oldu galıbaaa

benim zaten geçen seneden beri baktırdığım tüm fallar 3 aşağı 5 yukarı çıkmıştır kilit noktası da zaten bu senin sonuydu yani olumlu olanlar olacaksa 2015 in başları gibi gerçekleşecek baktım olmadı bende elimi ayağımı çekerim fal olayından

Falcılık demek küçük görülmeyi hakeden bir iş değil kesinlikle.. demek istediğimiz şu sanırım ; ben baktırdıklarım arasında yakınen tanıma konuşma fırsatı buldıuklsarımı da düşünürsem iyilerin çoğu zaten kendi işlerini yapan .. yorumculuğu ise 6. hissinin lütfuyla belki yeteneğiyle extradan yapıp gerek maddi gerekse farklı dünyalara ulaşma gayesiyle sürdürenler.. haa gel geleliö site site dolaşıp danışanların saflığıyla/sazanlığıyla olmadık soruları ve beklentileriyle karşı karşıya kalınca nasıl para kparırım düşüncesiyle o fala şu fala yüksek meblalı fallara yönlendiren kişilere işte burda fal mesleğinin etiği değil,insani yön ağır basar ve bu bence falcı da olsa çöpçü de olsa herkeste bulunması gereken olmazsa olmaz vasıf.. bi Selenaya bi fama ya bi nesibeye fal atmadan da ulaşıp onlardan destek alınabiliyorsa bu onların falcılığı aştıkları çıkarlarını gözetmedikleri anlamına gelir.. Audrey e katılıyorum.. zaafları iyi kontrol edebilmek akıllı olabilmek önemli... zaten kişi bunun bilincinde olursa saydığımız belli başlı isimlere gider sürekli.. Yeni yorumcular da işte kısa süreçlerde belli ediyor kendini.. tamam mı devam mı? şeklinde.. yoksa hiç hesaba alınmayacak olsaydı bırakın dışarda her kafede nerdeyse bi falcının olmasısanal ortamda da bu denli sitelerin yoğunluğu sayılamaz ölçüdeki falcıların varlığı olmazdı.. kabul etmek gerekirse arz talep meselesi bu sürekliliği beğensek de beğenmesek de çıksa da çıkmasa da sürdüren bizleriz.. biz dediğimiz aralıklı ya da sıklıkla baktıran herkes...

Samukacan bizi bu hallere dusuren itler utansin ne dieyyim :) Iisni adam gibi yapan Nesibeydi, Selenaydi zaten lafim yok ama tellwe falcilarinin cogu rezil, falcilikla alakalari yok. Gecen gun annem anlatti, isyerinde bir hatun parasiz kaldigimda tellwe hesabima girip para kazaniyorum demis ama hatunun falla alakasi yokmus. Gerisini siz dusunun :)

Yazıklar olsun onlara yaaa......

Bu sene ile birlikte 2 sene oldu şu an ne fal düsunuyorum ne de falci :)
Tuttu mu diyorsaniz saglam tutan bisiyde yok onlara kalsa xoktan is bulmustum sevgilide bulmustum evlenmis cocuklarim ilmustu ama yanlizim ve halen bir işim yok ama cok şükür hersey icin .. fal baktirmakta aklima gelmiyor ztn cunku hic tutmuyor ne soyluyolarsa tersi yada cok olumsuz gidiyor fal baktirdikca olaylar.. fal ugursuz geliyor

oha diyorum ya ama öyleleri uzun ömürlü olmaz ki bir atar iki atar

oha diyorum ya ama öyleleri uzun ömürlü olmaz ki bir atar iki atar

Burda curuk yumurta oldugunu yazdigimiz bir suru falci var, hala duvarlari dolu oyle diyeyim :)

Cidden bu falcidir dedigim, bugunlerde Fama ve Luna cikti. Ikisi de cok cok iyi bence.

Herkes bizim gibi cakal degil ki, guzel seyler soyleyenlere ayilip bayiliyorlar :)

Mesela efsunlar diye bir hatun var, 1 yil once baktirmisim, acip okudum gayet pembe pembe takilmis soylediklerinin realiteyle alakasi yok. Simdi bu hatunun neresi falci , ama gayet de is yapiyor.

kızlarr falcılar birbirlerinin yorumlarını okuyabiliyor mu bazıları sanki okumuş gibi aynı cümleleri görünce tedirgin oldum bi de diğer falcılara yaptığımız yorumlar görünüyor mu

kızlarr falcılar birbirlerinin yorumlarını okuyabiliyor mu bazıları sanki okumuş gibi aynı cümleleri görünce tedirgin oldum bi de diğer falcılara yaptığımız yorumlar görünüyor mu

Aynı durumu bende yaşadım diyebilirim ama işte okuyamıyorlar. Ya çok mantıklı atıyrlar yada hepsi doğruyu görüyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…