tellwe.com'da bakılan fallar!

Hollywood nasıl acaba cok guzel yorumlar almıs
ne isim bulacaklarını şaşırmışlar,hollywood,bollywood bi de romanika var bacım bacım diyoo bir de arapsultan resmine bakınca korktum yaaa falalem e delal diye biri gelmiş yeni.. ama çok korkuyorum faRKLI bi siteden aynı kişi olma ihtimaline.. çünkü 3 tane yakaladım böyle..

delalden nıye korkuyorsunuz anlamadım uc harflılerımı var
yok yok öyle bir korkma değil denemedim şimdi baktım yeni yorumcu olarak görünüyor .. şundan korkuyorum x bir sitede farklı bir isimle falcılık yapıp site site dolaşanlar var ya.. diyelim ki tellwede farklı bir isim,orda farklı bir isim.. belki de daha önce yorum aldığımız biri yeni gibi biri çıkınca ve isabetli yorumlarda bulununca şaşırıyoruz ya dolandırıldığımızı farketmeden öyle bir korku

sanki bu delal eskı bı falcı gıbı baksana su ates falı demıs ne ayaksa artık evet bende suphelendım delal ruzgara esmezse ıyıdır

sanki bu delal eskı bı falcı gıbı baksana su ates falı demıs ne ayaksa artık evet bende suphelendım delal ruzgara esmezse ıyıdır
Muhtemelen öyledir.. falcı iletilerine çok dikkat ederim ben.. mesela Binnazda Bade Emren '' fal kartları okuma değil,yorumlama yeteneğidir'' yazmıştı düne kadar Falalemdeki '' Buse Yıldız'' da da aynı ileti var .. Fal Sepetindeki Selma Yıldız ile Falalemdeki Şevval Güneş in hakkında kısımlarından tutun ''Burdayım Gönül dostlarım'' iletilerine kadar aynı.. Tellwede DeepWhite KISA süre önce FAL sepetindeydi hatta yorum almıştım o kadar berbattı ki bilmiyordum tellwede de olduğunu.. site ki kolay kolay iade etmiyo etmişti.. dolandırıcı herif.. sonra o sitede hiç görmedim muhtemelen sallamışlardır kendisini.. Bunu okuyan falcılar varsa okusunlar kimse saf değil.. bir yazımdan bir kelimeden bile çıkarım yapabilen akıllı danışanlar da var!

ee fal bakıyorlar durustluk beklemek hata!
Fal bakıyor olmaları insanlardan her bir sitede bilgi toplayıp başka bir yerde ilk kez tanıyormuş gibi isabetli yorum yapıyormuş gibi dolandırıcılık yapmalarının hiçbir şekilde mazareti olamaz bence..

Fal bakıyor olmaları insanlardan her bir sitede bilgi toplayıp başka bir yerde ilk kez tanıyormuş gibi isabetli yorum yapıyormuş gibi dolandırıcılık yapmalarının hiçbir şekilde mazareti olamaz bence..

Cok duzgun insanlar olsalardi adam gibi bir is tutarlardi anlaminda soylenmis bence, ben de katiliyorum :)

Cok duzgun insanlar olsalardi adam gibi bir is tutarlardi anlaminda soylenmis bence, ben de katiliyorum :)
ona ben de katılıyorum.. ama bazıları da fal bakıyor olsalar da yine etiğiyle dürüstlüğüyle yapıyor.. çok da önemsememek gerek ama yeni yorumculara o zaman hep temkinli yaklaşmakta fayda var

Luna 30 kredi yapmis fali. Oovvvv! Eger fali cikarsa hem ciktigi icin hem ucuza kapattigim icin karli cikcam haha hadi bakalim :)

Bu arada Kiraze nin genis zamanla konusuyor olmasi bir tek benim dikkatimi cekmemis demek :)

- kisi seni seviyor mudur? Evet kisi seni seviyordur.

Nesibe anda ve geçmiste gerçekten iyiymiş.sanki benimle yaşamış gibi anlatmiş.ama tabi gelecegi bilemeyiz ama gelecekle ilgili öngüreliriylesöyledikleri benim düsüncelerimle uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…