tellwe.com'da bakılan fallar!

İnternet sitelerinde uzunca bir senecek oluşturulmuş, sonrada onlardan birer tane yolluyorlar. İsin aslı bu.... Falda yüz yüze olmakta önemlidir bence...

Kimse bize silah zoruyla fal baktırmıyor, günahı sevabı da bizim boynumuza psikolojisinde sorunlar yaşayan baktırmaz herhalde bu kadar bozuk psikolojiyle dolaşmak zevk almıyordur kimse diye düşünüyorum kopyala yapıştır yapıyoruz diyen falcı ki bu çok önemli bir itiraf keşke ismini hatırlasaydın, hem kendi ekmeğiyle oynuyor hemde her yorumcuyu aynı kategoriye koyarak günahlarını alıyor.
Tüm online falcılar kopyala yapıştırıyor yapmış olsada bir bilgisayarın başına geçiyor, okuyor kopyalıyor yapıştırıyor gönderiyor soru soruyorsun cvp buda bir emektir takdir edilir veya edilmez

Nickini hatırlayamadığımı kim söyledi? Geçmiş zaman derken ne zaman dedi manasında dedim,benim bildiğim bana yeter baktırabilirsiniz,günah alma kısmına katılmıyorum fal bakmak baktırmak zaten günah,falcının günahını alsam nolur emeğini sömürsem nolur? Ben alıyorum dediğiniz günahları ama nedense çok huzurluyum : )

Kiraze başka bir sitede daha yorum yaptığı için mi tellwe'ye uğramıyor acaba?
Neden yok ortada ya.
Falımı bekliyorum hala. =(((
Daha ne kadar bekleyeceğiz acaba.

Kızlar nolmuss buraya boyleee ? herkesın aklı fıkrı var kac yasına gelmıss ınsanlarızz gunah olup olmadıgını cok ıyı bılıyoruz bunu sorgulamak kımseye dusmez yanı bazen sadece konusmak ıcın yorum yapan ınsanlar var cıdden garıpsınız.O zaman boyle bır sıteye yada boyle bır konuyaa acıpta,merak edıpte bakmayın bile !!!

ben yınee bır gunahaa gırıyımm o zaman,kızlarr luna ya fal baktıran varmı

canımm bende aralarından bır tek selena olumsuzdu oda cıkmdı gecmıs bır falıydı olaydan bı hafta sonra tersı oldu dedıgı seyın su andada fama,barkiel ve kiraze (onada onceden baktırmıstım) 3 u aynı konuda olumluydular kırazenın ne dedıgını tam hatırlamıyorum ama cıktı dıyenler olmus yenıden dınlıycem falımı :) amann olumlu olanlar cıksınnn ınsallahhhhhhh

hadi hayırlısı olumlu olanlar çıksın inşallah

Luna dedeğiniz Luna06 mı ne galiba bende merak ediyorum baktıranlar lütfen fikrini söylesin

Konuyu bile anlayamadığınız için söz konusu dialoğa bile girmeyeceğim,gayet ne şekilde açıklama yaptım,sizde haklısınız sizin gibilere müstehak :)

Konuyu bile anlayamadığınız için söz konusu dialoğa bile girmeyeceğim,gayet ne şekilde açıklama yaptım,sizde haklısınız sizin gibilere müstehak :)

Ay bacım ne kadar haklısın sen ne güzel açıkladın ama biz salağız ya anlamadık yazdıklarını kusura kalma sen başımıza da gelen her şeyi hak ediyoruz çok haklısın sende çok akıllı bir hanımsın ne işin bu forumda boşu boşuna yoruluyorsun bizi aydınlatmak için sen Chıp online, Biymed Forum diye siteler var onlara takıl .

haklisin dostum, sen akillisin, biz aptaliz; sen muminesin, biz gunahkariz oldu mu? Daha niye bizimle takiliyorsun, ne istiyorsun, burdaki amacin nedir anlayamadim acikcasi.

Samuka ne yapmam gerektiğini sanamı sorucam peki?

ben sızın tavrınızı anlamadım bastaa ılk mesajınızda bende baktırdım ıste bu sıtede kandırıyorlar ınsanları demıssınız tabıkı guzel bır dılle soylersınız bakın arkadaşlar kazık yıoruz salakmıyız bız nıye baktırıyoruz hala dıye-kı bız kendı aramızdada bunun muhabetını yapıyoruz- ama bununda bır uslubu var yanı canınız falan mı bıseye sıkıldı ınsanlara burda laf sokup moral bozmaya calısıyorsunuz anlamadım bızde bılıyoruzz hos bırsey olmadıgını fal baktırmanın ama o baktıran kısıyı ılgılendırır herkesın kendı vıcdanı,kendı gorusu .. onuda gectım burdakı ınsanlarıda kımse salak sanmasın evet fal baktırabılırız bıle bıle yada cok zor anda ona sarıla bılırızz ama bu demek degıl kı burda reklam yapmaya calısan yada kendınce bırseyler olmaya calısan ınsanları ayırt edemıyoruz sız merak etmeyın bız herseyın farkındayız sagolun yardımınız ıcın ..

Çok boş yazıyorsun cevap vermeye değmezsin şimdi kendi kendine devam et oldumu

Samuka ne yapmam gerektiğini sanamı sorucam peki?

Sen fikrini söyledin biz de fikrimizi yazdık başta biz sana mı sormuştuk ayrıca kimsin ki sen burdaki insanları okuduklarını anlamamakla suçluyorsun veya müstehak size diye yazabiliyorsun

Audrey ben kötü bişey demedim kimseye falcının emeğine yazık falan bana komik geliyor,günahından sevabından banane herkesin,hatta beğendiğiniz falcı varmı dediler isim verdim kimseyi kötülemiyorum sadece 1 kişi birden fazla nickle fal bakıyor,emek falan yok aynı falı kopyala yapıştır,insanların umutlarını çalıyorlar,sizleri tanımıyorum bile birdaha ağzımı açmam merak etmeyin,çok övünülen isimlerinde ne olduğunu öğrendik.

ona hıc bırsey demem onda haklısınız, bende bılıyorum bu sıtede gercekten bır kac tane emek veren dısında sarlatan ınsan dolu sonucta gercek ısmı degıl bırsey degıl kendılerıne bır karakter uydurup bu ısın kılıfını uyduruyorlar kı burda reklam yapmaya calısıyorlar kac gundur bı kac tane ınsan dadanmıs onlarıda farketmıyor degılızz !! bız herseyın farkındayız ama ınsan ıste bazen kendıne manı olamıyor bununda farkındalar gercekten coguda burayı okuyor en basarılısı basarısızı dıger sıtelerdende,ınsanızz cunku ego dıye bır sey var benden bahsedılmıs mı benden konusulmusmu dıye kı ınsanlarıda boyle cok guzel kullanıyorlar nyse yanlıss anlasılma olmus bende sonrakı mesajlarınızı okudum cunku bırden bıre nasıl bu hale gelmıs konusmaa sınırler gerılmıss.cok ovulen ısımlere gelıncede burdada gereksız abartıldıgını dusundugum ısımler benımde var ınanın herkes anlayısla karsılar mesela selenayı cok begenırler ama ben kadından hıc hazetmem banada hıc cıkmaz ve soylerımde bu zamana kadar bır tepkı gormedım sonucta burda bılgı paylasıp bırbırmıze yardım edıyoruz,kısacası bır yanlıs anlasılma olmuss ..

Anlayışınız için teşekkürler audrey :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…