tellwe.com'da bakılan fallar!

Açıkçası tellwe'yi site tasarımı yüzünden seviyorum. Çok güzel ve kullanışlı bir tasarımı var. Hani nasıl desem diğer sitelerde çok fazla fake fotoğraf ve site tasarımının zorluğundan dolayı pek ısınamasım :)

Sana katılıyorum canım site gerçekten rahat ve kullanışlı sorun da yaşamıyorsun birde falcı sistemde olmasa dahi falını gönderebiliyorsun diğer sitelerde öyle değil

Kiraze12 nin falı çıktı bende.. Hemde kelimesi kelimesine yaşıyorum dediklerini kendisi tellwede favorimm.. birde kiraze12 nin falına paralel konuşann klothoyagmur un falı da çıktı..
bana da kiraze ve klothonun dediği çıktı.olumsuzda olsa çıktı ne yapalım sonuçta atmasyon olmasın

Bana olumlu konuştular ama pembe tablo şeklinde değil tabi . Söyledikleri ince detaylar çıktı hele kirazenin verdiği detaylar şuan için tamamen çıktı diyebilirim bende çok şaşırdım cidden

hadi bakalım olumlu ise ne güzel

Arkadaşlar kirazeyi hangi falda önerirsiniz acaba? Şu falda iyidir dediğiniz bir fal var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…