tellwe.com'da bakılan fallar!

Ama gerçekden ayip!! o insanlarin yüzüne söyleyin , inanmiyorsanız baktırmayın kardeşim , orda bu işi bilen çok iyi kişilerde var!! emek harciyorlar! birine bilir , birine bilmeye bilir, bilgilerinizi yanlış girerseniz kim olsa bilmez! siz şüpheci yaklasırsanız! birşeyde beklemeyin , bu konu artıık çok uzadi!!

ben baktırıyorum, reklamınıda yapmıyorum , çoğuda , biliyor , kime baktırsam bildi! begenmesem zaten parayi yine veriyorlar :) günden güne site büyüyor, zaten puanlara ve yorumlara bakıp fal yolarsınız, :) allah hepsınden razi olsun , hep para ilede bakmıyorlar , oturup sorunumzuu anlatıp yol gosterıyorlar bizlere , sizinki sadece macera!

güzel şeyler söylemeyince kötü oluyorlar , baktırın sadece zamanı bekleyın , güzel oldugu için güzeldir , kötü oldugu için kötüdür, ama neense olumsuz söyleyınce hemen bazilari aayy iyi degıl bılmem ne!!

Burada insanlar düşüncelerini söylüyor çünkü bu bir forum. Olumsuzla alakalı değil bu. Tarih geçti fal patladı nolcak? İnsanlar falı turmuyor diyip insanlara da deneyin mi diyecek? farkındaysan herkes kendi düşüncelerini söylüyor burada

Kizlar, medyum selena, barkiel, fama, kiraze aynı şeyleri söylemiş ve aynı zaman aralığını vermiş. Ama olayın sonucuyla ilgili selena-fama olumsuz, barkiel olumlu, kiraze ne olumlu ne olumsuz konuşmuş sen karar vercen demiş ama mantığını değil kalbini dinlersen olumlu olur demiş.

Bunlardan baktırıp aynı yorumu alan var mı?

İyi de sana ne oluyor? Olumsuz fal baktı diye kimse kimseye kötü demedi burda benim ki çıkmadı diyor öteki benimki çıktı diyor. Okumadan gereksiz bir çıkış yapmışsın.

Benzer olarak aynı tarih ama hepsi olumlu ama farklı yorumlar yani aynı değil seninkşyle canım :)

önceki yazılara baksana?? hepğınız cok ıyısenız çıkıpda onlara dıyın , iyi degılsınız , bizide burda kötü etkılıyorsunuz!!!

buda benım dusuncem :)) o zaman paranızada yazık etmeyın , o fal bakanlarada haksızlık yapmayın

Barkiel fama olumsuz.selana kiraze olumlu dediler bana.sonuç için ama farkkı bir seyi 4 de soyledi.yakın zaman için yaşayacagım bir olayı 4 de söyledi yani.ama fama barkiel olumsuz sonuç selena ve kiraze olumlu güzel dediler

Canim pardonda su yoruma cok guldum acikcasi. Burada ben oyle bir sey diyen insana rastlamadim. Pekala kotu yorumlarada acigiz. Olumsuz konusan falci kotu falci degildir. soyledigi tutmayan falciyada kotu demek dogru olmayabilir sonucta medyum degil karsimiZdaki. Tellwe de benim kizdigim sey ve eminim diger arkadaslarimin kizdigi sey. Bizi salak yerine koymalari. Birden fazla hesap acip paramizi almak icin 3-4 falci kimligine girilmesi. Buraya gelip kendilerini baska isimlerden yaziliyormus gibi ovmeleri. Ve fal bakiyoruz die hayir dualari insallah masallah burc yorumu? (Birisi atmisti medyum emelin yorumunu o nedir oyle yani ben bile dehsete dustum sacma yazilarina) . Fal bakmak istemiyorlarsa yada sorunlari varsa gidip kendileri cozsunler. Bizim gibi insanlari burada kek yerine koyuyorlar . Gercekten cok kiziyorm boylelerine. Bunu yapan kisiler isterse alim olsun gelecegimi harfi harfine soyleyin gozumde degeri yoktur. Bizi once tellwedeki bazi yorumcularin* birey olarak gorup ona gore muamele yapmasi kaziklamaktan salak yerine koymaktan once bi fal bakamasa bile bakmaya calisip emek vermesi gerekir. Ve altini ciziyorum bazi yorumcular. Hepsi kesinlikle oyle degil. En azindan benim icin.. Gece gece sinirlendim bana atilan sacma sapan yorumlar aklima geldikce. Ve heleki senin su yazini okuyunca.

aaa internetten fal mı baktırıyorsunuz ilk defa duyuyorum suan kahve iciyorum bende anlayan birileri baksın istiyorum ama konu acamıyorum ben nedendır acaba konumuzla ilgisi de yok lutfen kusura bakmayın yenı uye oldugum ıcın mı konu acamıyorum acaba

Yaşadığımız en büyük çelişki burda oluyor özellikle kart fallarında bu yorumcular aynı zamanda ek açılımlar da yapıyor o gün gönderdiğimiz kartlar nasılsa yorum yapıyorlar bazen hepimize oluyordur öyle kartlar çekiyorsunki o kartlara istesende olumsuz yorum yapamazsın bazen de öyle negatif kartlar çekiyorsun ki olumlu yorum olduğu vakit bu sefer yok ya bu kartlara bu kadar pembe yorum mu olur diyorsun, o yüzden fallarını suyla destekleyen yada farklı yeteneği olan falcıları eleyip onlarla devam etmek isterim ama ne kadar doğru söylüyor bu insanlar bilemiyorsun , kartların anlamları dışında kartlar da olmayacak bazı nokta atışlarını çok özel şeyleri Selena da yaşamıştım, bir de en son Ayla da yaşadım kiraze de çıkanlar oldu ama o araya hiç sormadığım halde işle ilgili farklı bir şeyler kattı yani ortaya karışık bir şeyler sundu, onlarda tutmadı en son şimdi aklımda Barkiel var ona arkadaşım baktırdı memnun kalmıştı.

Özetle yüz falcıya baktırırsın 95 i aynı sonucu der 5 i farklı sonuç söyler; sonra da o 5 kişinin dediği tutar artık bu şans mı kader mi bilemiyorum artık.

Yani zehrina arkadaş olumlu olan çıksında kimin çıkarsa çıksın

arkadaşlar bende tellwe de promosyon fal baktıramıyorum bi türlü.

Telefondan çekiyorum yüklemeye çalışıyorum yok olmuyor Nedendir bileniniz var mı ?

Anladığım kadarıyla bir önceki sayfada bi olay olmuş, ben size bir şey söyleyeyim fal bakanda baktıran da günah işliyor,kalkıpta yok günah değidlir demek kadar saçma bişey olamaz,zevkine baktırdığımız fal gün geliyor psikolojimizi bozuyor,çok matah bişey yapıyormuş gibi şu falcılara emeğine sağlık demeyin,emek falanda yok ortada,ben kaç falcıyla konuştum hele birtanesi geçmiş zaman hatırlamıyorum,başka falları kopyalayıp yapıştırıyoruz demişti,bazılarının kafasına vura vura anlatıyoruz ama hala anlayışta sıkıntı var narin00 lafım direkt sana:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…