tellwe.com'da bakılan fallar!

Audrey ben kötü bişey demedim kimseye falcının emeğine yazık falan bana komik geliyor,günahından sevabından banane herkesin,hatta beğendiğiniz falcı varmı dediler isim verdim kimseyi kötülemiyorum sadece 1 kişi birden fazla nickle fal bakıyor,emek falan yok aynı falı kopyala yapıştır,insanların umutlarını çalıyorlar,sizleri tanımıyorum bile birdaha ağzımı açmam merak etmeyin,çok övünülen isimlerinde ne olduğunu öğrendik.

Bakin bunlari zaten biz de biliyoruz, kimin adam gibi bakip kimin rezil oldugunu zaten ayirt edecek kadar kafamiz var. Emek yok ama biz mutesekkirsek o zaman aptal olan taraf biziz, peki burda size ne oluyor ? Ne falcisiniz (umarim) ne de fal baktirma yanlisisiniz ............eeeeeeee yani bunlari yazmadaki amaciniz nedir , aptal oldugumuzu dusundugunuzu yuzumuze vurmak mi? Nedir yani derdiniz?

Bakin bunlari zaten biz de biliyoruz, kimin adam gibi bakip kimin rezil oldugunu zaten ayirt edecek kadar kafamiz var. Emek yok ama biz mutesekkirsek o zaman aptal olan taraf biziz, peki burda size ne oluyor ? Ne falcisiniz (umarim) ne de fal baktirma yanlisisiniz ............eeeeeeee yani bunlari yazmadaki amaciniz nedir , aptal oldugumuzu dusundugunuzu yuzumuze vurmak mi? Nedir yani derdiniz?

Olay yanlış anlaşılmaktan ibaret ben söyledim söyleyeceğim açıklama yapmak zorunda değilim,kendinizi hangi kılıfa koymak istiyorsanız koyabilirsiniz ben kimseye aptal demedim . Yazdıklarımı iyi okuyun,polemik yaratmayın falcıda değilim falcı olsam çok güzel reklam yapardım rahat ol.

Olay yanlış anlaşılmaktan ibaret ben söyledim söyleyeceğim açıklama yapmak zorunda değilim,kendinizi hangi kılıfa koymak istiyorsanız koyabilirsiniz ben kimseye aptal demedim . Yazdıklarımı iyi okuyun,polemik yaratmayın falcıda değilim falcı olsam çok güzel reklam yapardım rahat ol.

Hayir ben sizin ne istediginizi anlayamadim. Fal topiginde ne yapmaya calisiyorsunuz, burdaki amaciniz nedir tam olarak? Sadece meraktan soruyorum.

Burasi fal topigi. Oteye beriye satasarak sayfalari doldurup icerigi kiretiyorsunuz. Yazdiklariniz falci elestirisi degilse lutfen artik yazmayin.

Hayir ben sizin ne istediginizi anlayamadim. Fal topiginde ne yapmaya calisiyorsunuz, burdaki amaciniz nedir tam olarak? Sadece meraktan soruyorum.

Burasi fal topigi. Oteye beriye satasarak sayfalari doldurup icerigi kiretiyorsunuz. Yazdiklariniz falci elestirisi degilse lutfen artik yazmayin.

Haklısın arkadaşım özür dilerim.

FAMA falıma bakmıştı, fakat iade etmiş ve yazdığı silinmiş... anlamadım yani madem iade ediyorsun baktığın şeyi bari bir gerekçe yaz ve bildir. neden iade ettiyse artık? siteye sık girmediğim için yeni fark ettim.

ama şunu söyleyeyim, yazdığı yorumu word dosyama kopyalamıştım, baktırdığım bütün falları oraya da kopyalarım. beni tatmin eden bir fal değildi çok geneldi. oy kullanmadım. belki ondan silmiştir. ama artık bedava da olsa baktırmam kendisine. çok antipatik geldi bu davranışı.

şu an 9 kredim var, son kez bu kredimi de kullanıp bir daha tellwe'ye girmeyi düşünmüyorum. önerebileceğiniz bir falcı var mı?

Hazal ben bu cumleyi cok kurdum ama olmadi ins senin son olur tatlim hehe :) ben barkiel i begendim ani cok iyi bildi gelecekle ilgili kiraze fama selena gibi ayni cizgide konustu. Kredisi de 7 idi en son denenebilir ben memnun kalmistim gelecegi yasarsak gorcem artik.

Canlarım hadi hayırlısı :) nedeyim ,dilerim hepinizin güzel dilekleri olur, hepsinide savunmuyorum:)) bazıları gercekden bizleri şok ediyor , biliyorlar , emegenıne saygii!!!!!!

Defnesultan'ın falını çok beğenmiştim. Karakter analizi geçmiş, an mükemmeldi. Gelecek için söyledikleri de çıktı ama artık yok :/

X