tellwe.com'da bakılan fallar!

ben yaptığı işe hiç bir şey demiyorum oradaki işi beni bağlamaza benim sorumluluğum burada açtığı 4 üyelik ve meslektaşlarına işe yaramaz yakıştırması ...
evt aynı düşünceyi bende paylaşıyorum ve tabikide takdir ediyorum takip edip böyle bir şeye izin vermemenizi.ve bende açık açık yazdım farklı hesaplarla kendi reklamını yapması ve meslektaşlarını kötülemesi çirkin br olay.ben sadece emek vererek dogru fal baktıgı düşüncemide bellirtmek istedim

Naazz saflık yaptın.
Kendini rezil ettin hatta.
Komik duruma düştün.
Zaten beğenen üyelerimiz varken, sahteliklerine lüzum yoktu.

Ne komik ya. Biri bi falcıya düşük oy verince hepsi papağan gibi "sen başka bi falcısın, benim oyumu bilerek düşürmek istedin!!" diyerek cırlıyor.
Bunu da kimse yemez.

İlla herkes beğenmek zorunda sanki!
Beğenmeyene karşı bu denli çirkefleşmek de çok ama çok itici ve profesyonelliğe ters.

Bence de, reklam zirvaligina girerek burda Nazzz kendini batirdi, bize biraksaydi biz zaten guzel yorumlar yazacaktik. Kaldi ki begendim yazanlardan biri de benim burda .
cheryyy sana katılıyorumm :KK43: ve benımde guvenım kalmadı kımseye sıtedede,yorumlarına cok sasırdım hatta dusundum acaba eskı bır falcımı dıye usenmesem oturup bakıcaktım eskı yorumlara gunahına gırmıyımde dedım ztn yazmıstım burda ıyı kotu herseyı keske yapmasaymıs :KK43: ztn bız salak gıbı en kotu falcının bıle farkında olup olmadan reklamını yapıyoruz burda

O değilde 14 yaşındaki üye benim kardeşim. Saolsun aynı hesaptan fal attığımız için ikimizin fallarım ortak değerlendirmesini yapıyorum. Ben 20 yaşındayım ve gerekirse ikimizin kimliğine kadar gösterebilirim. Buraya para veriyoruz. Kadın world ten yazdım diyor. Screenshot almıştım arkadaşlar falın fotoğrafını size göstereceğim. X kişisini seviyorum demiş yazmış herşeyini naazz yazarken x bey diye başlamış cidden mi kopyala yapıştır yaparken hata olduysa isim ve hoşlandığı kişinin ismide mi tesadüf aynı.? Burada onu öven vardı zaten. Gidip fake açıp buradan kendini övüp bir çaba girişimi saçma ve gereksiz. Aldığın parayı beğenmiyorsan gelme kardeşim siteye. Sen %30 unu alıyorsan biz yazdığın ücretin tamamını ödüyoruz. Beğenmekte beğenmemekte bizim hakkımız. Sende falı yazarken biraz daha dikkat edip okuyacaksın. Kendini rezil ettin saolasın.

Öncelikle fal'da kardeşimin ve beyin bilgileri olduğu için özel mesajla isteyen kişilere bu falı yollayabilirim. Naazz'ın oraya yazdığı tamamen farklı kelimesine uyuyormu bir bakın.

Ben Nazzz i begenmistim aslinda be Kazen, reklam zirtoluguna girmeseymis keske. Gelecegi bilemem ama ani super bilmisti, okurken yuh demistim. Ben Nazz in fos oldugunu dusunmuyorum acikcasi.

Canım konu Naaz ın falcılığı değil ki yaptığı etik değil, Siraz bende onu çok beğenmiştim onun gibi oldu buda

Arkadaşlar mrb ben tellwe. Naazz şuan 1. Sayfadan 650. Sayfaya kadar yazılan bütün yorumları okudum beni övenler de var övmeyenler de arada hakaret edenlerde olmuş. Bunu yazmamdaki sebep hakaret kısmı oldu ben falcılığı 8 yıldır yapıyorum tellwe'de bir kaç aydır varım. Benim parapskolong arkadaşla da aynı kişi olduğumu yazmışsınız. Beni bununla suçlayarak resmen sahtekar olarak göstermişsiniz. Çok merak ediyorsanız tellwe'yle iletişime geçin öğrenin aynı kişiler miyiz? Değil miyiz? Ya da hiç uğraşmayın bana fal yollamayın beni burada bazı kötüleyen kişilerin falcı olduğunu gayet iyi biliyorum zaten bariz belli ediyorsunuz arkadaşlar kendinizi. En basiti benim başarı oranım sizler beni konuşana kadar %100 dü ve sizler burda beni konuşmaya başladığınızda bir falcı arkadaşımız bana fal baktırıp düşük puan verdi başarım%99.2 ye düştü yani burası en başından bana zaten bir (-) kattı sizin beni övdüğünüz dönemlere bakıyorum ben zaten o sıra tellwe'de yokum ki 10 gündür bir rahatsızlığımla uğraşıyorum ve sistemde doğru düzgün fal bakamıyorum. Açık konuşim tellw'de benim fal başına kazandığım 3 tl ben bu rakam için kendime şarlatan dedirtmem diyenlerle de ciddi mercilerle hesaplaşırım bunun içinde elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz. Bu konuyla ilgili buraya ilk ve son kez yazıyorum buradanbana kimse fal yollamasın ben falı iade ederim elektrik almam iade ederim bu benım keyfime kalmış birşey tek senin kini niye iade edim. Buradaki başka kişilere baktığım ama olumsuz yazanlarda olmuş saygı duyarım ama eleştirininde bir uslubu var arkadaşlar içinizde 14 yaşında birisi bana fal yollamış ben fallarımı word'de yazıp sonra siteye aktarıyorum o arada başka bir yorumu yollamışım direk iadesini yaptım çünkü söylesem inanmaz bizim fallarımızın dakikası var hani diosunuz ya kısa bakmış diye bu dakika yüzünden kısa bakılıyor. Diğer yorumcular gibi sitelerden burç yorumunu o yorumu bu yorumu yapıştırmıyorum sizlere benim yüz yüze baktığım falların en düşük fiyatı 70 tl ve benim kim olduğumu araştırırsanız kimlere fal baktığımı bilirsiniz neden tellwe'de 3 tl'ye fal bakıyorsun o zaman diceksiniz bana oda benim özel bir sebebim ama emin olun ben tellwe'de 3 tl'lik yorum yapıyorum size içinizde tellwe'de bana abla aaa süpersin diyip de burada beni kötüleyenleri gördüm bunu görünce gerçekten üzüldüm tabi ben sizden ayrıntılı bilgilerinizi öğrenipte özel bilgilerinle sosyal medyadan ulaşmadığım için saç renginizi bilmediğim için size iyi olamadım siz benim ne anlatmak istediğimi anladınız çok zekisiniz bu konuda buna hiçbir şüphem yok ben kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem burdaki falcılarda artık benim üzerime oynamasınlar oturup bir düşünün bakalım yaptığınız ne kadar doğru ama burdan etkilenip kimse bana bu sitedeki izlenimleriyle de fal baktırmasın. Çünkü bana gelen falın burdan geldiğini anladım an iadesini yapıcam bugüne kadar benim hakkımda buradaki yorumlarla benim müşterilerim olmadı zaten benim belli bir oranım var belli bir müşteri potansiyelim de var. Sadece girin benim tellwe'de benim sayfa burda konuşulduğum dönem ben ne kadar. Seviyeli eleştrilere ben her zaman açığım ama burada uslupsuz bir şekilde yok şarlatan yok şu yok bu orada duracaksın değişiklik yapma zamanımın geldiğini düşündüğümü ifade eden arkadaş o üyelerle ilgilidi gir yönetimle konuş istersen parmakları olan yazmış burada hayal gücünüze hayran kaldım açıkcası benim bekletme sebebim rahatsızlığımdan dolayı çok fazla yoğunluk var ve yetişemiyorum enerjim çabuk bitiyor sizleri kimsefl bakmaya zorlamıyor baktırmayın olsun bitsin ben buradan siizden gelen 3 veya 5 tl'nin açı değilim kendinize gelin neyse bana kattığınız bu tecrübeden dolayıda teşekkür ederim hepinize
ayıp be ayıp kazen yalan mı söylüyo şarltan ablamda bende kayıtlıyız bu siteye millet buraya fal baktıranları okumaya gelio istersen herşeyi bil ama milleti kötüleyip kendini aklayıp naptın sen naptın ayıptır yaaa bide uzun uzun yazmışsın insanlar güveniyo okuyo sadece biz değil NAZ ben sana baktırdım yalancısın ablamda baktırdı herşeyi oku ona göre yorum yap ne geziyon sen burda bacım daha zırvalama

Herkese merhaba , açıkçası bu naazz olayında kilitlendim kaldım. geçen gün biri oylamadan bahsetmişti tellwe falcılarının bir listesini çıkarsak adı çok geçenlere oy versek mi mümkün mü , çünkü başka falcıların da birden fazla hesap açıp kendi reklamlarını yaptıklarını düşünmeye başladım. ben yine listemde emin olduğum falcılarla devam etmeye karar verdim. ama başka fikir almak da iyi oluyordu . site acaba anket düzenleyip tek IP den tek oy verme gibi bir sistemle bunu yapabilir mi ?
Aslına bakarsanız tellwe nın kadınlar klübüyle bağlantılı çalışıp kendi içindeki sahtekarlık yapan falcıları temizlerlerse çok daha kaliteli olur. bizde gönül rahatlığı ile fa baktırabiliriz.Bu konuda tellwe ile irtibata geçmeyi kullanıcılar olarak mesaj atmayı öneriyorum.

Herkese merhaba , açıkçası bu naazz olayında kilitlendim kaldım. geçen gün biri oylamadan bahsetmişti tellwe falcılarının bir listesini çıkarsak adı çok geçenlere oy versek mi mümkün mü , çünkü başka falcıların da birden fazla hesap açıp kendi reklamlarını yaptıklarını düşünmeye başladım. ben yine listemde emin olduğum falcılarla devam etmeye karar verdim. ama başka fikir almak da iyi oluyordu . site acaba anket düzenleyip tek IP den tek oy verme gibi bir sistemle bunu yapabilir mi ?
Aslına bakarsanız tellwe nın kadınlar klübüyle bağlantılı çalışıp kendi içindeki sahtekarlık yapan falcıları temizlerlerse çok daha kaliteli olur. bizde gönül rahatlığı ile fa baktırabiliriz.Bu konuda tellwe ile irtibata geçmeyi kullanıcılar olarak mesaj atmayı öneriyorum.

Fikri yazan bendim. Hani buraya yeni gelen üyelerde oluyor ve fikir almak hemde eski üyelerin farklı kişi denemek istedikleri zaman anketi kullanarak istedikleri falcı hakkında bilgi sahibi olabilirler bence. Yoksa önünde gelen buraya farklı hesaplar açıp buraya kendini övebiliyor. Sonrada beklenmeyen saçma fallar gözükebiliyor. Bide burdan bilgi toplayıp fala yazanlar var.. Sonra aa her şeyi bilmiş diyoruz..

Fikri yazan bendim. Hani buraya yeni gelen üyelerde oluyor ve fikir almak hemde eski üyelerin farklı kişi denemek istedikleri zaman anketi kullanarak istedikleri falcı hakkında bilgi sahibi olabilirler bence. Yoksa önünde gelen buraya farklı hesaplar açıp buraya kendini övebiliyor. Sonrada beklenmeyen saçma fallar gözükebiliyor. Bide burdan bilgi toplayıp fala yazanlar var.. Sonra aa her şeyi bilmiş diyoruz..

o yüzcen cazip geldi bu fikir site buna yönelip tek ıp tek oy şeklinde bir çalışma yaparsa çok iyi olur

Ay ben ne şanslıymışım bu telwe sitesi konusunda ya üye olup baktırmak istemiştim bende bi ara mail adresimi girdiğimde geçersiz mail adresi çıkıyordu hep :KK71:

Ben bi kaç gündür yormları okuyup naaza baktırayım diyordum sağolun kızlar iyide baksa kötüde baksa şu yaptığından sonra onemi yok benim icin. Daha once baktirdgm kisileri paylasmstm hatirlarsiniz. kotu haber!. Ask hayatimla ilgili niyet ettigim ve sordugum ne varsa herkes pozitif yaklasmis yorumlara okudum demin hatta tarih vermisler .. tamamen tersi cikti gecen gun sevdigim cocuk eski kiz arkadasini hala nasil unutamadigini anlatti durdu bana acildi evet ama kotu bir acilim oldu:) yerle bir oldum . Gozu yasli birakti gitti beni resmen :) siniden guluyorum suan. Iste fallara inanma falsizda kalma dedikleri bu olsa gerek. Darbe yiyene kadar biraz mutlu oluyoruz o guzel yorumlarla

X