tellwe.com'da bakılan fallar!

o zaman da hiç puanın yok diye bakmıyolar. zaten kaç hesabımda ne var unuttum aslında uyduruklar için bir hesap iyiler için bir hesap açmak lazım

Merhaba arkadaşlar bende bu siteye çok fal baktırdım. Adalara sıradan şeyler söylüyor beğenmedim. Medyum emel çok önceden baktırdım bazı söyledikleri tuttu ama çok önemli bir nokta atışı yoktu. mercury çok cana yakın konuşuyor çok pahalı o yüzden bekletti yüksek oluyor ama söylediklerine çok şaşırmadım. Orta halde bir fal yorumuydu. meydum selena söyledikleri anlattıkları bana çok uymadı. FLCI hiç baktırmayın derim. Anlamsız bir fal yorumu yaptı. Venceremos güzel uzun nokta atışı olan bir fal yorumladı. Gelecekle ilgili söyledikleri bakalım çıkacak mı. cliviaxx çok önceden baktırdım bazı söyledikleri çıktı. Derin2013 şuan ki durumu güzel analiz ediyor. Hisleri kuvvetli bazı durumları bilmesi garip, gelecekle ilgili bazı söyledikleri şimdilik tuttu memnun kaldım. lokmanhekim sıradan bir yorum söylediklerime göre cevap vermiş pek beğenmedim. Benim tecrübelerime göre Derin, venceremas, clivia yorumlarını beğendim. Çok popüler falcılar bazen hayal kırıklığı yaşatıyor. Benim fikrim böyle arkadaşlar fala inanmayın, falsızda kalmayın. iyi akşamlar.....

Kızlar Biryolunvar kampanya yapmış pazartesi kahve ve tarot 5 lt yazmışlar facebook tan gördüm.

Kimdir kiz bu, mailinden bir goz atsan merak ettim :)

Bu arada hosgeldin diyorum, bir geldin pir geldin masallah :)

telve sitesini bi sevemedim ablamda sevmiyor orda saraylıyı denedik kadın edebiyatçı gibi ve atmasyon mercury desen ona verdiğimiz paraya yandık birde adalar var sesi bana tanıdık geldi mıymıy aman uzak olsun

telve sitesini bi sevemedim ablamda sevmiyor orda saraylıyı denedik kadın edebiyatçı gibi ve atmasyon mercury desen ona verdiğimiz paraya yandık birde adalar var sesi bana tanıdık geldi mıymıy aman uzak olsun
mercury neden beğenmediniz merak ettim bende göndermiş memnn kalmıştım aldığı ücrete göre biraz kısa geliyor ama en azından falı çıkıyor die beğeniyorum

merhaba falını klasör yapmışım pcde buldıum. adı kesire. acayip kısa bakmış. 3 falı var. birinde aşk hayatımda bir seçim aşamasındaydım. doğru kişiyi önermiş ve ararsam olacakları söylemiş. doğru olmuştu. bir dönem işsizdim ne zaman iş bulcam demiştim yakında bulamazsın demişti o fal yok bende ama baya zaman sonra bulmuştum iş oradaki tarih tuttu mu bilmiyorum. son falında ise evlilik için verdiği tarih tam olarak doğruymuş. ama ben nişandan döndüm:) ama düğün ekimde demiş gerçekten ekim için salon bile kiralamıştık. orada selma aydın diye bir kadının baktığı fal yüzünden Binnaz ablada bir daha fal baktırmamıştım. bir de elif diye bir falcı vardı bir ünlünün fotoğrafı vardı o da çok kötü bakmıştı.

Kimdir kiz bu, mailinden bir goz atsan merak ettim :)

Bu arada hosgeldin diyorum, bir geldin pir geldin masallah :)

merhaba falını klasör yapmışım pcde buldıum. adı kesire. acayip kısa bakmış. 3 falı var. birinde aşk hayatımda bir seçim aşamasındaydım. doğru kişiyi önermiş ve ararsam olacakları söylemiş. doğru olmuştu. bir dönem işsizdim ne zaman iş bulcam demiştim yakında bulamazsın demişti o fal yok bende ama baya zaman sonra bulmuştum iş oradaki tarih tuttu mu bilmiyorum. son falında ise evlilik için verdiği tarih tam olarak doğruymuş. ama ben nişandan döndüm:) ama düğün ekimde demiş gerçekten ekim için salon bile kiralamıştık. orada selma aydın diye bir kadının baktığı fal yüzünden Binnaz ablada bir daha fal baktırmamıştım. bir de elif diye bir falcı vardı bir ünlünün fotoğrafı vardı o da çok kötü bakmıştı.

hoşbulduk bu arada:) ben çok fal baktırırım arada bir gelirler sonra giderler ne zamandır buraya yazmak vardı aklımda sonunda başladım yazmaya. Eskişehir, ankara, bolu, bursa, İstanbul ve internet üzerinden baya bi falcı arşivim var. ama ismini unutma olayım çok.

bacı bu kesireyi nerde buluruz acep ? Cezzvede kesira var aynı kişi mi acıba ?

Kesira Sirel olmaya ?

Kesira Sirel olmaya ?
bayanlar sirel ismini hiç hatırlamıyorum. sigara içmekten sesi boğuk boğuk çıkan arada öksüren ses kaydı yollayan 40lı yaşlarda bir bayandı bu. profil resmi de kızıl saçlı bir kadın resmiydi esrarengiz bulup yollamıştım fal. resim fakedir muhtemelen. 2012 haziranda ve aralıkta baktırmıştım falını bulmam bile tesadüf oldu.

bu arada tellwe naazzın falı çıktı. konuştuğun kişi sana bir açıklama yapacak demişti. açıklamanın ailelerle ilgili olduğunu söylemişti bugün dediği konuşmayı yaptık. 8 kasımda buluşacağımızı söyledi şimdi 8ini bekliyorum

naazz promosoyon bakıyor mu canım bu konuda bilgin var mı?

(Gaybı bilmek Allah’a mahsustur.) [Yunus 20]

Arkadaşlar falların en büyük kandırmacası baktırayım zaten inanmıyorum yada fala inanma falsız kalma vs. dir
ne olur bunlara inanmayın tutuyor dedikleriniz sizler için yalnızca bir imtihan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…