tellwe.com'da bakılan fallar!

Peki olumsuz dediklerini yaşadin mi ? Yada hiç olumsuz birşey dedi mi ?

Bitanem bana mı sordun bilmiyorum ama iş durumum vardı o dönem olumsuz görüyorum dedi ve öyle de oldu ..
Bir de sevdiğim için sen adım atmazsan ondan adım bekleme deli gibi sevse de tükürdüğünü yalamaz dedi bu da söylediği şekilde ilerliyor ..

Benim tercihim iclerinden sadece sarayli ama digerleri forumdan arkadaslarla enerjisi uydugu ve tutturdugu icin önermistim.
klothoya bi kez baktirtim yeni geldigi zamanlardi tutan bisi olmadi ama en azindan özen göstererek fal bakan birisi beklemeye deger eger enerji uyarsa..

ben kendi adıma baktırmam sanırım klothoya..emek veriyor ve gerçekten de tarottan anlıyor ancak benim istediğim tarz daha çok venus, nesibe gibi tarzları olanlar. olacakları söylesinler istiyorum bana..

merhaba cevaplarınız için teşekkür ediyorum. dün gece dayanamadım ve shamanixe baktırdım. ben o anki hislerime göre karar vermeyi doğru buluyorum ama gene yanlış his oldu:) bir ara saraylıya fal yollayacağım. fakat ben o an deliriyorum. delirdiğimde ise hemen fal istiyorum uzun süre beklemek hoşuma gitmiyor. selenada 2 gün bekledim yanlış hatırlamıyorsam. shamanix %100 puandı ama açık söyleyeyim olmadı. kartların anlamlarını falan yazdı beni ciddi anlamda hayal kırıklığına uğrattı. selenanın yolladığını yaşamayan var mı diye soran olmuş. açıkçası selenaya o sırada hayatımdaki kişi için sordum. çok az detay vererek onunla olmayacağını söylemiş ve gelecekte hayatıma girecek kişiyi tarif etmiş. 185 boyunda çok zengin arabalı ve aşırı yakışıklı birini tarif etmiş de benim boyumun 150 olduğu düşünülecek olursa bana çok fantastik ve tüm kızların hayali bir beyaz atlı prens tarifi geldi fakat ben ateş falı baktırmıştım. ısrarla ben kahve falı yollamıyorum belki de kahve falı yollamalıydım.
klothoyağmurda ben çok sıra beklemedim. yorumları gelecekle ilgili tutarlıydı. çok ayrıntı vermemiş ama hata yapmamış bu benim için yeterli idi.
bu arada desiaya bir dönem 3 fal baktırdım. aslında desia da çok kötü değil. şöyle ki biraz sorduğun sorudan gidiyor ve karakter yorumuna yöneliyor. ama o da batırmıyor.
yani benim için emek veren fala yoğunlaşan falcı iyidir. bu kadarını bile bulmak zor. sırf burcumun özelliklerinden hayat hikayemi uydurmaya çalışan çok oldu. öyle nokta atışlı fal bugüne dek reelde birkaç kez gördüm sanalda ise hiç başıma gelmedi bir ara Binnaz ablada baktırıyordum orada şu an olmayan bir falcı var. kızıl saçlı orta yaşlı bir kadın fotoğrafı vardı ve ses kaydı yolluyordu. o kısa bakıyordu ama dediği çıkıyordu. fotoğraf mı değiştirdi yoksa çıktı mı bilmiyorum. onun dışında Binnaz ablada 4 kişiye falan daha baktırdım kötüydü hepsi. Binnaz ablada bir de iade isteyemiyorsun falan filan artık oraya girmiyorum nasılsa hepsi aynı
şimdi nazzza fal attım ondan yanıt bekliyorum. sonucu paylaşırım

sekerim senin tarifine uyan falci sarayli sen sabret sali günü acicakmis alimlarini insallah enerjiniz uyar fal isinde sabir önemli alel acele gelen fallari biz cok gördük 2 yil oldu bu topiclerde takilali anladimki iyi bakan insanlarda zaten hem sira yogun oluyor hem de yavas yavas sindirerek bakabiliyolar hakli olarak yigilma oluyor cünkü..
tellwede falci profili acmak cok basit aslinda bu tarz sitelere herkes falci olabilir falci olmayanlar cogunlukta zaten önemli olan gercekten bakan kisiyi bulmak.

Sana yazmistim, bana dedigi her sey patladi diyeyim Hatta tersi oldu Kurdugu cumlelerden birini daha okurken bu patlar demistim , oyle oldu

Yahu biliyorum ama kötü şeyler duyunca beni ister istemez etkiliyor

Ilk falda bir ilişki olucak ama kisa bir ayrilik da olucak dedi ve yeniden barişma olucak dedi ama bu sefer de ise tamamen ayriliacaksin dedi uffff offfff
neye inanacağimi şaşirdim yaa

Bana aski tutturamadi, is icin Selin Imer kadar ayrinti vermese de olacak dedi. Isi tutturdu diyeyim ama ask i-ihhh.

Gene kendimizi tekrarlıyoruz ama Selena dediği diye ayrılacakmısın kafana taktın her olumlu veya olumsuz fal çıksa idi bu insalar para kazanamazdı ayrıca Selena nın veya herhaangi bir falcının bana çıkan sana çıkmaz sana çıkanda bana çıkmaz bunun bir çok örneği ni gördük eğer ilişikine bitecek nasılsa falcı dedi diye bakarsan zaten hayır gelmez şu an yapacağın şey ayrılmanıza sebep olan olaylar dan ders çıkarıp bir daha olmaması için uğraşman karış taraf hatalı ise ve bir şey yapmıyorsa belki de bitmesi hayırlı olacak toparla kendini kafandan olumsuz düşüncelir at canım

Zaten kendisi de bir böyle bir böyle konuştu bana. Yani birşeyleri kariştirmiş galiba.. ama tabi yinede çikacak diye birşey yok.
birkaç dediği çikti diye bende korkmaya başladim ben.. ama yine de her dediği çikmayabilir...
Zaten olumlu konuşa bile olumsuza dönebilir.. o zaman olumsuz olan da belki olumluya dönebilir..

merhabalar
o zaman salı günü saraylıya fal atacağım. az önce nazza yolladığım fal geldi. su falı baktırdım. şu anki durumu baya bi tarif etti çok muğlak da değildi. gelecekle ilgili de yakın tarih verdi bu hoşuma gitti. fakat çok uzun bakmadı. ben uzun falı daha çok seviyorum. tavsiye edilebilir nazz. kısa baktı ama yanlış bişey söylemedi. bir de benim aşk hayatım biraz karışık durumu düzgün tarif etti. gelecekle ilgili söylediği çıkarsa haber veririm.

uzun ve isabetli fal istiyosan kirazeyi de tavsiye ederim. hem uzun bakıyor hem de oldukça isabetli bence ben çok seviyorum kirazeyi :) sesi de çok sevecen ayrıca enerjisi iyi birisi

ya benim düşük oy verdiğim çok kişi var. selenaya yalvar yakar baktırmıştım. sanırım kiraze de puanı düşüklere fal bakmıyor öyle bir sıkıntı var benim için. puanım düşük sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…