tellwe.com'da bakılan fallar!

tavsiyem olumlular motive et kendini ama olumsuzlara takılma gül geç.. başka türlü işin içinden çıkılmıyor..eğlencelik bi aktivite. ama biz abartıyoruz sonuçları maddi oluyor

Ben biraktim ve gayet huzurluyum.

@Urminaa falcilara kalsa maddi sikintisi var, isyerinde sikintisi var bibiiiibibib , hepppppppsi hikaye, elin o...u cocuklarini bize mazlum diye gosterip acindiracaklar nerdeyse.

Ben biraktim ve gayet huzurluyum.

@Urminaa falcilara kalsa maddi sikintisi var, isyerinde sikintisi var bibiiiibibib , hepppppppsi hikaye, elin o...u cocuklarini bize mazlum diye gosterip acindiracaklar nerdeyse.
aynen katılıyorum bebek.. kendi kendine "la ben ne lanet bi kızım çocuğun sıkıntıları var yani elbet arayacak, dönecek, güzel günler gelecek" diyosun. sonra beklemeye başlıyosun. ne arayan var ne gelen, bu arada yeniden fal atıosun yine aynı, "ay tatlım inan hep seni düşünüyo ama aramaya çekiniyoo".. ya neyine çekiniyomuş ne ettim de çekinecek..yalan!.. neyse bi şans eseri boşluk bi anında eğlencesinden fırsat kalırsa "naber urmina görüşek bi ya" diye msj atsa, "aaa demek doğruymuuş, demek sıkıntıları varmış da ondan aramıyomuş" diyosun ama benim örneğimde de olduğu gibi görüşünce dünyanın kaç bucak olduğunu ve o bucakların kime girdiğini daha iyi anlıyosun..

Evet, hepsinin maddi sorunu var, hepsinin ailesiyle ilgili sorunu var, (bizim hayatımız toz pembe ya) aslında biz hayatının kadınıyız ama duygularını belli eden biri değil, içine kapanık , oturmuş bir köşede kara kara düşünüyor, biraz sabretmemiz gerekiyor, sıcak ve anlayışlı olmamız gerekiyor v.s v.s 2 veya 3 ay içinde her şey yoluna girecek, bu insanlar kaderimiz, ruh ikizimiz, ha birde şu vardı; hayatımıza başka bir erkek girecek şans verelim bu insana ama biz salak olduğumuz için gönlümüzdekini tercih edeceğiz.

herp ayni senaryo biraz daha yaraticilik bekliyoruz 3lü 4lü 5li farkli kombin ve karmasik iliskiler olsun artik bari okurken heyecanli olur

bir an kendi fallarımdan birini okuyorum zannettim

hayatımıza başka bir erkek girecek şans verelim bu insana ama biz salak olduğumuz için gönlümüzdekini tercih edeceğiz.

Salak oldugumuz falcilar coktan anladi da......ustune cila cekmisler resmen. Ama dogru soyluyorlar, bu herifler gelse; ustune de yakisikli, kibar, mukemmel biri gelse.....gonul gider yine agzina s...cak olani secer.

Kizlaar ben fal isini ocaga kadar kapattim. Deli dehset ilginc bir fincan cikti bugun. Ama yollamadim sildim fotograflari. Ben galiba onu hayatimda istiyor muyum bilemiyorum. Uzun sureden sonra ask acisi cekmek istedim galiba. Son kez sureci en dogru tahmin eden famaydi. 3 ay olumlu birsey olmayacak dedi. Sonu olumluydu ama 3 ay sonra o gelse bile ben bu katir inadiyla zor alirim. Hem yilbasina kim ole kim kala. Diger forumlarda gorusmek uzere. Ocakta patlayan fallari siralamaya gelirim. Hepiniz kendinize iyi bakin :)

merhaba arkadaşlar sayfayı zaman zaman takip ediyorum. bugüne dek tellwede bazı falcılara baktırdım ama bana fal sanırım biraz zor bakılıyor çok tutturan olmadı. klothoyağmur çok özenli bir fal baktı. onu önerebilirim. bunun dışında desia, selena, ruhani, moonlight, medyumtaylan, bi de isyankar gibi bir nicki olan falcıya baktırdım. saraylıhanım ve kirazeye hep çok sıraları olduğu için baktırmadım. şu an birine baktırmak istiyorum ama açıkçası kararsızım ne yapmalıyım kimse baktırmalıyım? bana öneriniz var mı? nazzz, parapsikolog, venüsünkızı, shalvisrael bunlar dikkatimi çekti fakat kararsızım. bu kişilere fal baktıran var mı?

Genel de tellwe de çoğunluğun fikir olduğu Saraylı dır, ben de beğenerim arkasından Selena olabilir son dönem de Fama ile ilgi güzel yorumlar okudum.

Tellwede cok reklam yapanlara inanma moonligt ve shelevisrael falci bile degiller dolandiricilar
Klothoyagmur, sarayli hanim ve kiraze , selena disindakilere fal atma bile cöp cünkü
Belki cok beklersin ama gercek öngörüleri dinlersin digerleri sallamasyon seyler yazip yollarlar

katılıyorum sana evet ama klotho çok geç bakıyormuş. ben en son geçen sene baktırmıştım, o zamanlar bu kadar çok sırası olmuyordu. geçenlerde bir arkadaşıma önerdim sonra sordum naaptın diye, 1 haftadan fazldır sıra bekliyorum dedi kız .. ben o kadar uzun süreler dayanamıyorum ama saraylı,, selena nispeten daha az bekletenler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…