tellwe.com'da bakılan fallar!

bilmem %99 görünce onu deniyim dedim henüz cvp gelmedi
aslinda bende pembekahve ye yollamistim ama 5 saat bekledim artik cekiyim dedim yorumlamicak belli ki..

son olarak nimelmaltubub deniyorum artik buda iade ederse gidip uyuycam
bakarsada 6 kredim gidicek baska kredim kalmicak

iade etmeseydi sasiridim zaten -.-
Oooh ne rahatmis, istedigin zaman fallara bak,
istemedigin zaman iade et, bizide beklet bosu bosuna ohh beee -.-

Resimleri dedigi kadarda uzaktan cekmedim kendisi indirip yakinlastirabilir cok yakindan cektigimde bulanik cikiyor
aman iste bahane cani istemedi demekki yada isine gelmedi

Resimleri dedigi kadarda uzaktan cekmedim kendisi indirip yakinlastirabilir cok yakindan cektigimde bulanik cikiyor
aman iste bahane cani istemedi demekki yada isine gelmedi

Bunlarin cogu zaten böyle -.-
Madem fal bakmak istemiyorlar, niye tellwe'de falci diye ortalikta dolasiyor bunlar yahu

wohuu bunuda bekliyemedim vadivatanda son kararimi verdim amma degistirm bugün görüyolardir heralde cektigimi fallarimi
bu arkadas yenismis gün icinde görmüstüm ismini bakaim burda son birakiyorum ins bakar :)

raset, askfallari, lotuscicegi, rehber, peter, ask3 , womenn

bu sitede bunlara baktirdim hani en iyisi hangisi dersen bence raset uzun ve samimi gelmisti bana

simdi öylesine baktiriyorum can sIkIntisi iste fal beklerkenki heyecani seviyorum :)))

Bende baktirmistim rasete, fena degildi :))
Ask3'de iyi
Womenn bence sallamasyon

ask3 fena deil ama oda süper deil bence
womenn tarot baktirmistim kendim icin degildi ailevi bi konuydu rastgele secmistim ani iyi bildigini düsünüyorum tarif ettigi kisiler gercektende hayatimizda olan insanlar.. ama dedikleri cikarsa söylerim henüz gidisat dedigi gibi deil

Süper olan falciya zaten hic raslamadim o sitede :/
Ama bence Galen, Kahinvanga, Melis96, Telvesirat gibi falcilar yinede öbürlerinden iyi

kızlar kiraze bakmış falıma çok özel bir durum yoktu genel baktırmıştım fena değil dediği zaman dilimini beklemem gerek evet bildi diyebilmek için :)

Bi de söyle bisi var bana bakan tüm falcilar hayatima yeni birinin girecegini sosyal bi ortamda taniscagimizi hatta bu kisinin evlenicegim insan olcagi ihtimalinin cok yüksek oldugunu söylüyor :S
tariflerde var
uzun boylu esmer iri gözlü (bi tanesi renkli gözlü dedi ) cömert sicakkanli parayi seven güzel bir isi olan vs....

burc tahminlerine gelelim boga(lotuscicegi) , | koc , yay ,aslan-ates grubu (ask3) ¦ , balik-su grubu (raset )

Diyeceksinizki yani yeteri kadar baktirmissin bekle
bekliyorum beklemeyede ama ne gelen var ne giden

kızlar kiraze bakmış falıma çok özel bir durum yoktu genel baktırmıştım fena değil dediği zaman dilimini beklemem gerek evet bildi diyebilmek için :)

Bana 8 sene evlilik yok sana dedi 8 sene bekleyemem valla falını yorumlamak için kiraze geleceği çok güzel salladı da anı bildi telwesırat evet iyidi..

Bana 8 sene evlilik yok sana dedi 8 sene bekleyemem valla falını yorumlamak için kiraze geleceği çok güzel salladı da anı bildi telwesırat evet iyidi..

evlilik için 2 sene sonra dedi ama bu evleneceğim kişiyle 5 ay sonra tanışacakmışım 2 yıl bir beraberlik olcakmış. sonra evlilik dedi.
8 yıl biraz fazla sallama ya nasıl o kadar ileriyi tahmin etsin.

Bana'da bazi falcilar benim yeni bir kisi ile tanisacagimi söylüyorlar
Bana 4- 5 falci ayni burcu bile verdi. (Oglak)

Bendede ne gelen var ne giden..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…