tellwe.com'da bakılan fallar!

Tatlı Cadı ya yorum gönderince unutacaksın ben 10 gün falan beklemiştim sonra sistemde bir şeyler oldu fal iptal oldu aynı dönem alcanzar da göndermişti yanılmıyorsam 3 hafta falan inatla bekledi hatun sisteme giriyor ç.içi oluyor ama bir türlü yorumlamamıştı.
vay anasını yaa.. 3 hafta..!.. ben 3 gün beklesem gelip ağlıyorum burda.. neyse gelse şu hatun da gönderip unutsam falı bari..

şu Chakram ı bileniniz varmı hakkında şöyle yazmış; Merhaba; Ben Ceyda. Yaklaşık olarak 10 seneyi aşkın bir süredir Kehanet, Parapsikoloji ve gelecek okuma teknikleri ile uğraşmaktayım. Adana Yakamoz Cafe'de 1 sene fal baktım. v.s.v.s

Tatlı Cadı ya yorum gönderince unutacaksın ben 10 gün falan beklemiştim sonra sistemde bir şeyler oldu fal iptal oldu aynı dönem alcanzar da göndermişti yanılmıyorsam 3 hafta falan inatla bekledi hatun sisteme giriyor ç.içi oluyor ama bir türlü yorumlamamıştı.

Ben 2 kere mi 3 kere mi ne baktirmistim ona sansliyim zahir :)

tellwe gercekden faldan anlayan site kurmus Bence. orda herkes fal biliyor sadece iki ayrılıyor. çok iyi bilen orda bilen. ben denedim. doğruda çıkıyor :) zaten tellwe falcı olmadan once ona falcı olmak ısteyene fal yollayıp test edıyorlar. yorumları okuyunca. bekledıklerı olumları almayınca sövüyorlar. kötülüyorlar :)))

Kızlar bu Saraylı hanımın falları gözükmüyor ki yollayım. Heralde birikmiş fallarını yorumluyor şu sıralar akşamları. Onun dışında yeni fal kabul etmiyor galiba :/

Kızlar bu Saraylı hanımın falları gözükmüyor ki yollayım. Heralde birikmiş fallarını yorumluyor şu sıralar akşamları. Onun dışında yeni fal kabul etmiyor galiba :/
duvarına ara vereceğini yazmış bir süre... ondan alımlarını kapatmıştır..eskileri bakıp ara verice yazmış..ben de ona bakınıyodum ama durum bu malesef

kızlaarrr kehriban beklediğim falı gönderdi iyi ki beklemişim çünkü cidden şokkkktayım yaa!!! kısa bi fal yollamış ama her cümlesi inanılmaz isabetliydi sanki yaşadığım olaylarda yanımdaymış gibiydii.. inşallah söyledikleri de çıkar en memnun kaldığım falcılardan oldu

kızlar 10 krediye kahve de ya da katina da kimi öneriyorsunuz? Kehribanın falı bana çıkmamıştı o yüzden ona gönderip göndermemekte kararsızım

kızlaarrr kehriban beklediğim falı gönderdi iyi ki beklemişim çünkü cidden şokkkktayım yaa!!! kısa bi fal yollamış ama her cümlesi inanılmaz isabetliydi sanki yaşadığım olaylarda yanımdaymış gibiydii.. inşallah söyledikleri de çıkar en memnun kaldığım falcılardan oldu
beğendiğine sevindim canım :)

X