tellwe.com'da bakılan fallar!

:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

Arkadaşlar şoktayım, şoklardayım!!!
Ben ekim 2013'te esince'ye fal baktırmıştım.
Ve bana 2014 haziran - eylül ayı gibi olacak dediği bir şeyi yaşıyorum, hem de anlattığı gibi detaylarıyla.
Nedir bu durum söyleyemem kimseye, o bana özel.
Fakat bir şekilde esince'yi de denemenizi öneririm.

Bu arada yazdıklarını hatırlamıyordum tabii ki ama az önce hesabıma girdim ve baktırdığım falları okudum. O esnada farkına vardım bu durumun.

Ama şunu da bilin ki benim beğendiğim kiraze ve chloe isimli 2 falcı da var. Onları da çok sevdim ve dediklerini yaşadım.
Yaşamadığım da oldu ama yaşadığım daha çok oldu.
Buna karşın beğenmeyeni de var. Ona göre düşünün yani.
Kimine çıkar kimine çıkmaz, bilinmiyor.

Bir de tatlicadi34 favorimdi. Esince yine girse de baktırsam diye düşünüyorum şimdi.
esince bende patlamıştı olumluydu da yorumu :KK43: sevindim adına canım.

Zaten birileri gelio diorki ay su falci bana sunlari dedi hepsi dogruydu cikti ondan sonra o falci prim yapio fiyatlari tavan yapio yuzlerce kisiye bakio alacahini alio ve gidio sonra aylar sonra yine biri ayni kisi hakkinda bisiler soyluo yine o kisi tavan yapio bu is hep boyle gidecek malesef tellwe de ciddi anlamda fal bakan 3-5 kisi zaten hepsi de burayi takip edio ve eminim icimizde tanidiklari da vardir sozum meclisten disari kimse uzerine alinmasun ama malesef bu boyle yani bastan sonra okuyun burayi kimin adi bir hafta cok gecmisse o kisiye hucum sonra o kisi ara verio yada bakmo sonra yine adlari piyasaya cikio yine bakiliolar bu is hep boyle gidecek malesef

Zaten birileri gelio diorki ay su falci bana sunlari dedi hepsi dogruydu cikti ondan sonra o falci prim yapio fiyatlari tavan yapio yuzlerce kisiye bakio alacahini alio ve gidio sonra aylar sonra yine biri ayni kisi hakkinda bisiler soyluo yine o kisi tavan yapio bu is hep boyle gidecek malesef tellwe de ciddi anlamda fal bakan 3-5 kisi zaten hepsi de burayi takip edio ve eminim icimizde tanidiklari da vardir sozum meclisten disari kimse uzerine alinmasun ama malesef bu boyle yani bastan sonra okuyun burayi kimin adi bir hafta cok gecmisse o kisiye hucum sonra o kisi ara verio yada bakmo sonra yine adlari piyasaya cikio yine bakiliolar bu is hep boyle gidecek malesef

haklısın aslında. o yüzden burada ve özelde kendimzle ilgili şeyleri anlatırken dikkatli olalım. Mesela benim tellwedeki adımla buradaki aynı. Başka hesaptan devam edicem zaten bundan sonra tellwe de.

Yaa ben kehribana baktırmışımmm geçen yıl aralık ayında ve olumlu fal patlamışş :KK43: o kadar çok baktırmışım ki fal resmen içim acıdı verdiğim paralara. Sanırım bende boykot edicem :KK43:

haklısın aslında. o yüzden burada ve özelde kendimzle ilgili şeyleri anlatırken dikkatli olalım. Mesela benim tellwedeki adımla buradaki aynı. Başka hesaptan devam edicem zaten bundan sonra tellwe de.
evet ben yorumlarda gormustum seni dikkatimi cekmisti adinin ayni olmasi. Ben guvenmiyorum tellweye ondan farkli hesaplar kullaniyorum :KK70: Aslinda su falci iyiydi diye ozel mesaj zinciri kurcaz burda da paylasmicaz gormeyecekler ama zaten yuklenince anlayip yine fiyat yukseltir ki neyse olmadi bu beyin firtinam :-)

evet ben yorumlarda gormustum seni dikkatimi cekmisti adinin ayni olmasi. Ben guvenmiyorum tellweye ondan farkli hesaplar kullaniyorum :KK70: Aslinda su falci iyiydi diye ozel mesaj zinciri kurcaz burda da paylasmicaz gormeyecekler ama zaten yuklenince anlayip yine fiyat yukseltir ki neyse olmadi bu beyin firtinam :-)

Benim 3 ayri hesabim var.

FAMA nin falini begendim, sonra salladi mi diye suphelenip 2. hessabimdan fal attim. Soylediklerinin tersini soylemis.

FAMA yi bu yuzden begenmedim.

sizi yine en basidinde bir ornek veriim nesibeye fal atmistim bu hafta burada begenini cok ama ben acikcasi pek anlamadim ne iyi ne kotu diyebilirim bir seyi bir ucundan yakalamis ama baska bir seyde tamamen yanlis ve ongorusu de yanlis bunu yorum kisminda duvarinda ciksin die hem olumlu hem olumsuz yorumumu yazdim ama malesef olumsuz birseyler var die yorumumu sayfasina koymadilar yani bumu simdi durustluk kendi fb sayfasinda durustlukten bahsedip duruo zaten 9 dkklik falin 6 dkksi kendi dusurtlugunden olumlu olumsuz ne gorurse soylecegini anlatmasiyla ozur dilemesiyle gecio yani bizler olumsuz yorumlara acigiz da falcilar nie sdc pohpohlanmak istio olumsuz elestiriye gelemiolar e durum boyle olunca tellwe dahil tum falcilar 100 % de basari orani ile dolasir tabi hem site yonetimleri hem de fal bakan kisiler boraz daha acik seffaf olsun bu konuda

olsun ya en azından oulu orta yerde olmaz :KK70: fal grubu kursak ya olmuyor mu özel mesajda

Benim 3 ayri hesabim var.

FAMA nin falini begendim, sonra salladi mi diye suphelenip 2. hessabimdan fal attim. Soylediklerinin tersini soylemis.

FAMA yi bu yuzden begenmedim.

belki enerji olayıdır. tarot attıysan farklı kartlar gelmiştir ikinci sefer sende şüpheyle falan yollamışssın. Bilemiyorum anacım kimilerinde tutan bizde tutmuyor nasıl iş anlamadım..

hadi ya vay arkadas o_O Ben famayi begendim ama en son sunu sunu yapiyor gibi hissediyorum oyle m
i yapiyor dedim evet oyle yapiyor dedi. Yapmiyor boyle bisey goremiyorum dese daha cok guvenicektim benden aldigini bana satti gibi oldu :/

Ay bayilacagim. Kehribanida iptal ettim sağolun canlar :d

Kime gondereyim onerin bana nolur.
Marseille iyi yorum almis baktirdinizmi.

X