tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar, bu falcıların yükseltmemek adına bencede alternatif bir yol bulup çıkanları filan paylaşabiliriz :KK53:

Su Moonlight21 uygulamalarini yapan varmi kafama takılıyor
Bosver sen verilen uygulamalari falcilarin dualari da he rturlu seyi de yapma eger birseyler yapmak istiosan icinden geldigi gibi dua et yasin oku daha hayirli olur inan bana ztn cogu internette surda orda burada yazilan seyleri veriolar insanlara sen de azicik bir arastirma yapsan bulursun o dualari

Of halen falci bulamadim kendime uhuhu. Su venusunkizi ilk fali iyidi ikincisi berbattı. Onada yolllayasim yok. Neden adam gibi bi falci yokki :KK43:

bendee ısterımm kızlarrrrr telwede fazla fal baktırmıyorum ama olsun yınede bılgı sahıbı olmak ısterım bınnaz abla konusunda sormustum khotyoyagmuru ama yıne dedıgı cıkan varmı onuda sormak ısterım tekrardan
Bana cok guzel durum analizini onun suan neler yaptigini ben bisi soylemeden super bir sekilde bildi durum analizindrki nokta atislari superdi asil sordugum sorunun cevabini eylul ekim demisti o yuzden suan beklemedeyim ama o kadin tarottan cidden anlio ask tarotunu tavsiye ederim

Bana cok guzel durum analizini onun suan neler yaptigini ben bisi soylemeden super bir sekilde bildi durum analizindrki nokta atislari superdi asil sordugum sorunun cevabini eylul ekim demisti o yuzden suan beklemedeyim ama o kadin tarottan cidden anlio ask tarotunu tavsiye ederim
kaç gün bekledin canım yorum için... hayır bari atmadan bileyim de..ben sabırsız bi tipim, 2 günden sonrasını yüreğim kaldırmıyor

Kizlaaar eski bir tellwe sever olarak cok falciya baktirdim eskilerden. Ama ne oluyorsa birden o falcilar kayboluyor yenisi turuyor veya seneler sonra geri geliyorlar. Tabi yeni rumuzlarla gelme ihtimalleri de cok yuksek. Kehriban in ismi gecmis de ben ona baktirmistim kuzlar 2 yil once ama olmadi olmadi.. Benim mevzu kapanip sonuclandigi icin cok net konusabiliyorum bazi falcilar hakkinda. Hersey tam tersi oldu.. O zamanlar olumsuz konusanlari begenmiyor insan ama sonra tekrar okuyunca bak bu dogru bilmis diyor insan. Ayrica kehriban cok bekletir. Soru sorarsin bi de onu bekletir 3 gune gramla laf alirsin agzindan. Artik enerji tutmamasi mi dersiniz yoksa patlak mi bilmem ama ben kehribana benimle diılsın diyorum :KK48:

Of halen falci bulamadim kendime uhuhu. Su venusunkizi ilk fali iyidi ikincisi berbattı. Onada yolllayasim yok. Neden adam gibi bi falci yokki :KK43:

Canım Bir yolun var Feyzan Tekin ve Eylül Başak ı, Fal alem Rezzan abla yı, Fal sepeti Nesibe ve Venüs ü, Tellwe Selena yı tavsiye ederim. :KK70::KK70:

X