tellwe.com'da bakılan fallar!

Fama bana bastan asagi sallamis, hic begenmedim. Cok yuzeysel, ayrintisiz ve nokta atissiz buldum acikcasi. Gelecek de sallamasyondu.

Fatma ya bende baktırmıştım bu daha farklı açıkçası bu fiyatla denenecek bir yorum ha birde şu durum ne kadar ilişki durumuna göre yorum alsak da hepimizin farklı hikayeleri var ben yorumu beğendim sorumu sordum cvp ınıda aldım daha fazla sını beklemek zaten anlamsız geliyor bana.

Fatma ya bende baktırmıştım bu daha farklı açıkçası bu fiyatla denenecek bir yorum ha birde şu durum ne kadar ilişki durumuna göre yorum alsak da hepimizin farklı hikayeleri var ben yorumu beğendim sorumu sordum cvp ınıda aldım daha fazla sını beklemek zaten anlamsız geliyor bana.

Valla ben hic bilgi vermedim, iyi falci bence baktigi kahveden tabaktan her seyi anlar. Gelecekle ilgili dedigi seyler gercekten olasiligi dahi olmayan, imkansiz seyler. Kafasina gore takilmis yani ben hissiyat degil sallayat gordum :)

Ben de hiç bir bilgi vermedim. şu anki olayları bildi diğer falci lardan farklı olarak. Gelecekle ilgili söylediklerini bildiririm kızlar vakti gelince.

Ben de Marseille ye sadece ask hayatim demistim. Her seyi bilmis, sok oldum, her seyi, tellwe yi kurcalayip diger fallarimi okudugundan supheleniyorum. Inanamadim cunku.

1. Fama kartlarında çok nazar var bakım yapamıyorum diye iade etmiş falımı :KK64:

Allah aşkına kartlarda nazar ne alaka ! kahve olsa neyse sesli düşünüyorum sadece ve yazılı :p

Fallar görünmüyor hiç bir şekilde ama size bakılan fallar yani bir falcıya attığınız diyelim 5 -6 fal varsa hep ilk fala uygun yazabilir kendi yaptığı yorumların hepsini tekrardan görebiliyor. Diğer falcıların falları görünmüyor.

Valla ben fal baktırmayı çok seviyorum ama karşımdaki falcı para için beni kandırmaya çalışınca hiç hoşuma gitmiyor. Bazen promosyon fal gönderiyorum Akila mıdır nedir, sürekli atlıyor ve hep aynı şeyleri söylüyor. Yorumlara da cevap vermiyor. Robot falcı diye birşey var mı gerçekten? Ben 3-4 kişiye paralı baktırdım. Diğer yorumumda söylediğim kişilerdi. Şimdi bir başkasına baktırmak istiyorum ama buradaki yorumları okuyunca kafam çok karıştı.Birine kimisi çok iyiydi diyor diğeri çok kötüydü diyor. Birde arada kendini övmeye gelenler olmuş.Bir konuda cidden danışmam lazım, falın bir enerji akışının sonucu olduğuna inanlardanım ben. Ama iyi bilene baktırmak lazım. Bu %100 puan alan falcılara bile baktırıp kötü sonuçlar aldım diyenler olmuş. O zaman neden bu falcıların 5 puandan aşağı düşük puanları yok?:S Ben merak ettiğim birkaç falcı ismi söylicem fikri olan varsa yazarsa sevinirim kızlar.
Falaniyethakkaniyet? Moonlight21?Binnaz?Misina?shalevisrael?Klothoyagmur? Bunlar hakkında ne dersiniz? Veya tavsiye edeceğiniz birileri var mı?

Bu arada bir tespitimi söyleyim. Tellwe cafe diye birşey açmışlar ya. Orada sürekli bulunan ve falcı olmayan birileri var. Cafeye kimse giriş yapmasa bile hep oradalar ve gelenlerle sohbet ediyorlar ve sürekli belledikleri bir falcıyı övüp duruyorlar.Birisi bana Estanbulu övüp durmuştu. O kişi sürekli orada hala. Her gelene övüp duruyor heralde işi bu yada aynı kişi kim bilir. :KK70:

Valla ben fal baktırmayı çok seviyorum ama karşımdaki falcı para için beni kandırmaya çalışınca hiç hoşuma gitmiyor. Bazen promosyon fal gönderiyorum Akila mıdır nedir, sürekli atlıyor ve hep aynı şeyleri söylüyor. Yorumlara da cevap vermiyor. Robot falcı diye birşey var mı gerçekten? Ben 3-4 kişiye paralı baktırdım. Diğer yorumumda söylediğim kişilerdi. Şimdi bir başkasına baktırmak istiyorum ama buradaki yorumları okuyunca kafam çok karıştı.Birine kimisi çok iyiydi diyor diğeri çok kötüydü diyor. Birde arada kendini övmeye gelenler olmuş.Bir konuda cidden danışmam lazım, falın bir enerji akışının sonucu olduğuna inanlardanım ben. Ama iyi bilene baktırmak lazım. Bu %100 puan alan falcılara bile baktırıp kötü sonuçlar aldım diyenler olmuş. O zaman neden bu falcıların 5 puandan aşağı düşük puanları yok?:S Ben merak ettiğim birkaç falcı ismi söylicem fikri olan varsa yazarsa sevinirim kızlar.
Falaniyethakkaniyet? Moonlight21?Binnaz?Misina?shalevisrael?Klothoyagmur? Bunlar hakkında ne dersiniz? Veya tavsiye edeceğiniz birileri var mı?

tellwede kesinlikle baktirma diyecegim isimler
Falaniyethakkaniyet? Moonlight21?Binnaz?Misina?shalevisrael?
NEden? cünkü faldan falan anlamiyorlar sana pembe tablo olarak sunulmus bir fal yolliycaklar sende falim tutar diye düsünebilirsin aslaaa olmiycak moonligt ile shalevi teyze kiziymis bide sitede sürekli reklam yapip dururlar emek sömürücüleri insanlara fal bakiyoruz diyerek bir ton para götürüyorlar yüksek fiyatlardan fallarla sisirilmis tablolar yolluyorlar

tellweden sarayli hanim iyidir
medyum selenayi burdan begenen cok arkadasimiz oldu kloto yagmuruda begenenler var fal tutturma potansiyeli olan isimler bu bahsettiklerim
baska verebilcegim isim yok topici takip edersin zaten istedigin herkese sorabilirsin :) ben o isimleri yazdigini görünce uyarmak istedim hemen

X