tellwe.com'da bakılan fallar!

gerçekten herkes hücum etmiş. FAMA ya gönderdim şimdi 10. sıradayım. bekle bekle bekl..
beklediğine değeceğine inanıyorum :) ben akşam yollamıştım 18. sıradaydım sonra iade etti sistemdeki bi problem yüzünden bugün için tekrar göndermemi istemişti şansıma 3. sıradaydım çabuk yorumladı. Kısa da yazmıyor öyle iki satır değildi. Umarım bozmaz buda fatıma falan gibi.

binnazın gelecekle ilgili söylediği şeyler çıktı mı size? bi de kahve falı mı baktırdınız binnaza?

kızlar bir ara burada estanbul muhabbeti dönüyordu kaçırdım ben onu. Şİmdi gördüm telwede. Baktırayım mı ne diyorsunuz? Geleceği tutturduğu oldu mu?
ben estanbula fal baktırdım. geleceğe daha var ama anı iyi biliyor. yalnız beklediğimden kısa bir faldı ancak kibar birisi enerjisini sevdim ben :)

marseille ye fal baktırdım. kısa ve yetersiz bi faldı üstelik hikaye yazmış gibiydi. ben hiç memnun kalmadım açıkçası.

FAMA çılgınlığına bende katıldım. Zaten kredim vardı nihayet kullandım bitti. Tabi falımı iade etmezse

fatima ise saçma sapan cümleler kuruyor olması lazım kızlar..eğer cümleler düşük ve anlatım bozukluğu dolu ise kesin o dur.

ya ben gecen tovbe etmistim tutamayacagim galiba Famanin baska yorumladigi var mi atayim mi ki

Kızlar Cherry bana çakal dedi ya evet bir çakallık yaptım FAME dün kahve falı aldım ve yorumumu biraz önce aldım ben beğendim açıkçası bu fiyata gayet güzel detaylı bir faldı (inşallah daha önce baktırdığımız yorumcu değil dir) kelimeler gayet düzenli akıcı olasılık yok kesin ve net açıklama soru ma da hemen cvp verdi .vip olunca özel falları olacakmış bu fiyata denenebilir .

Yorum beni şaşırtmadı çünkü benim fallarımda tüm yorumcular ağız birliği etmiş gibi aynı şeyleri söylüyor gelişmeler sadece biraz farklı

Fama bana bastan asagi sallamis, hic begenmedim. Cok yuzeysel, ayrintisiz ve nokta atissiz buldum acikcasi. Gelecek de sallamasyondu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…