tellwe.com'da bakılan fallar!

bende de o tam bir fiyaskoydu. beğenmediğimi söylediğim de nasıl çemkirdi anlatamam belki duruyordur duvarında ama sonra yorumlarını silmişti.

Sekerim ben senin yorumlarini gormustum , gercekten hic begenmemissin. Sana ne demisti, sallama miydi,ozelden cakar misin bana :KK54:

Binnaz i ben de uzun suredir merak ediyorum. Kahve baktircam sanirim.

Ya çok özel değil aslında üstü kapalı soru sormuştum zaten malum kurgu yapıyorlar yoksa çok anlatırsan. Düşündüğüm bir erkek var bilmem ne burcu onla ilgili neler gördüğünü sordum. O kişiyle ilgili hiçbir şeyi tutturamadı yaşı, hayatı vs sanki aynı ortamdaymışız gibi yazmış halbuki değildik bide yarısı öğüt ve yok dolunay bugün şunu bunu yap diye doldurulmuştu. Yok coolsun çok erkek var seni isteyen ama sen istemiyorsun dedi bende yorumda sinirlenince hemen mahalle ağzı yaptı yok seni kimsenin neden istemediği belli bla bla. Baştan sona rezalet bir faldı ki çok fal baktırırım 1 yıldız verme meraklısı değilimdir o kadar kötü düşün. Enerji tutmamıştır diyeceğim ama dediğim gibi yarısı tavsiyeydi zaten falın.

Sekerim ben senin yorumlarini gormustum , gercekten hic begenmemissin. Sana ne demisti, sallama miydi,ozelden cakar misin bana :KK54:

Binnaz i ben de uzun suredir merak ediyorum. Kahve baktircam sanirim.

Ya çok özel değil aslında üstü kapalı soru sormuştum zaten malum kurgu yapıyorlar yoksa çok anlatırsan. Düşündüğüm bir erkek var bilmem ne burcu onla ilgili neler gördüğünü sordum. O kişiyle ilgili hiçbir şeyi tutturamadı yaşı, hayatı vs sanki aynı ortamdaymışız gibi yazmış halbuki değildik bide yarısı öğüt ve yok dolunay bugün şunu bunu yap diye doldurulmuştu. Yok coolsun çok erkek var seni isteyen ama sen istemiyorsun dedi bende yorumda sinirlenince hemen mahalle ağzı yaptı yok seni kimsenin neden istemediği belli bla bla. Baştan sona rezalet bir faldı ki çok fal baktırırım 1 yıldız verme meraklısı değilimdir o kadar kötü düşün. Enerji tutmamıştır diyeceğim ama dediğim gibi yarısı tavsiyeydi zaten falın. Binnaza gelince ben tarot baktırdım o zaman memnun kalmamıştım ama bugün en azından yarısının çıktığı fark ettim.

kızlar bir ara burada estanbul muhabbeti dönüyordu kaçırdım ben onu. Şİmdi gördüm telwede. Baktırayım mı ne diyorsunuz? Geleceği tutturduğu oldu mu?

kızlar bir ara burada estanbul muhabbeti dönüyordu kaçırdım ben onu. Şİmdi gördüm telwede. Baktırayım mı ne diyorsunuz? Geleceği tutturduğu oldu mu?

Bana sordum soruyla olmayan cok alaksız bir fal attı falınız yetersiz cıkmıs kar cekicem dedi ama bana soruma hiçbir cevap cıkmadı ben de ilk kez iade istedim birinden cünkü cidden olamayacak bir faldı ve kendisi cok anlayısla karsıladı iade etti enerjimiz uymamıstır dedi. Ben kötü olmasını suna yordum o gün takipteydim ve hep online dı hep fal bakıyordu diye düşündüm beki benimki artık enerjisinin düştüğü zaman denk gelmişti. Ben kısaca ilk kez bir falı begenmedim ama hanımefendiliğini begendim direkt iade etti.

Patlayan Fallarım :KK61:
Yazacaklarımın hepsi Tellweden

FalaNiyetHakkaniyet : Online ilk falımdı, ruh halimi anlık durumumu birebir patlamıştı amma velakin bahar ayında gelişmeler olacağını söylerken bahar oldu sonbahar ..

Mabet : Çok kısa bir faldı yazdığı her satır taa şubatta patlamış.

Demuas : Ağaçların çiçekli olduğu dönemde yüz yüze görüşmeniz olacak demiş. Ağaçlar çiçeklerini dökecek nerdeyse değil yüz yüze görüşmek sesini dahi duymadım ..

Kalista : Yazdığı her satır patlayan bir diğer falcı. Kaldı ki falı da genelin de geneliydi .. Anneme de uyar neneme de o derece ..

Damdaki Kemancı : ''Nisan yağmurları, bereketiyle birlikte size bir şey getirecek'' yazmış kendileri Eylül yağmurları geldi be abicim ..

Falci Nurseli : Anda iyi değildi tek umudum ''Özellikle de martın 20.gününden sonra bu kişiden haber alabilirsin, bir görüşme yaşanabilir.'' olmuştu ama kaç tane ayın 20. günün devirdim hala tık yok ..

gocebe : Patladı detaya gerek yok o kadar gereksiz bir faldı

cingenefalcisevil : An ve kişilik analizi artı geçmişte çok iyi olmasına rağmen malesef sen de patladın be bacım ..

MedyumFatima : Cayır cayır patladı öyle böyle değil .. Ona kalsa geçen ay nişanlıydım nerdeee ..

nildasu : 8. ayda görüşmemiz hani canısı ? Sen de oldun mu BUMMMM !!!

Şimdilik ayan beyan patlayanlar böyle işte bacılarım ..

X