tellwe.com'da bakılan fallar!

Bu arada mesajlarım ve begenilerim de sıfırlanmış. Baştan sayılmaya başlanmış. Hey gidi günler hey az mı vakit geçirdim hamilelik forumlarında buranın :)

Kızlar ben estanbul ve selenaya fal baktırdım ikisi birbirinden farklı şeyler soyledi. dün sitede selenayı bulamayınca klothoyagmurda sıraya girdim ama sıra hiç ilerlemedi. Klothoyağmura baktıran var mı iyi mi? Yoksa sizce falımı geri mi alsam ? ÇÜnkü dünden beri bekliyorum.

bana dedigi cikmadi ama benim karsimda o kadar dengesiz biri var ki fallara falcilara da suc bulamiyorum. Karar senin bana olumlu guzel bir fal yazmisti ama olmadi :-)

bana dedigi cikmadi ama benim karsimda o kadar dengesiz biri var ki fallara falcilara da suc bulamiyorum. Karar senin bana olumlu guzel bir fal yazmisti ama olmadi :-)

Klothoyağmurdan mı bahsediyorsun, çıkmadımı dedikleri. iptal mi edeyim ne yapayım sıra hiç ilerlemiyor. sanki unutmuş da tatile çıkmış gibi :)

fiyatlar çok yüksek ama eğer denersen haber ver gülüm bakalım değiyor mu

Vallahi cikti diyenler oldugu icin kendimi feda ederim :)

Ben burda adi gecen Crystal a da 2 kere baktirdim, 2sinde de farkli seyler soyledi, histen cok kart yorumuydu. Cidden hisle bakan Sarayli, TatliCadi var . Bir de Sema dan sok olmustum.

Vallahi cikti diyenler oldugu icin kendimi feda ederim :)

Ben burda adi gecen Crystal a da 2 kere baktirdim, 2sinde de farkli seyler soyledi, histen cok kart yorumuydu. Cidden hisle bakan Sarayli, TatliCadi var . Bir de Sema dan sok olmustum.

şu an benim gidişat Selena, Saraylı ve Crimson aynı doğrultuda eğer patlarsa bunlar bende bommmmm:cry:

merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu başlığı takip ediyordum size danışmam gereken bir konu var. tellwe.com da birçok falcıya fal baktırdım saraylihanım,binnaz,medyumselena,estanbul,falaniyethakkaniyet bunlardan bazıları. ruhani,augus ve mercury için de sırada bekliyorum. size sorum şu olacak bu baktırdığım falcılar sorduğum sorunun hemen hemen aynı tarihte gerçekleşeceğini söylediler.sizce bunun doğruluk payı nedir arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim. baktırdığım falcılarla ilgili sorunuz olursa da memnuniyetle cevap verebilirim :)

merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu başlığı takip ediyordum size danışmam gereken bir konu var. tellwe.com da birçok falcıya fal baktırdım saraylihanım,binnaz,medyumselena,estanbul,falaniyethakkaniyet bunlardan bazıları. ruhani,augus ve mercury için de sırada bekliyorum. size sorum şu olacak bu baktırdığım falcılar sorduğum sorunun hemen hemen aynı tarihte gerçekleşeceğini söylediler.sizce bunun doğruluk payı nedir arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim. baktırdığım falcılarla ilgili sorunuz olursa da memnuniyetle cevap verebilirim :)

O kadar falci agiz birligi yaptiysa vardir bi hikmeti :) insallah cikar cnm guzel haberlerini aliriz

teşekkür ederim :) sakıncası olmazsa ben sizin tellwe de baktırdığınız falcıları ve doğruluk paylarını öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz acaba :)

Tabikide ama ben telweye daha 15 gun once ilk defa baktirdim oda selenaydi gecmis ve an cok iyiydi uzun vadede bi zaman verdi beklemedeyim kisa vadede sadece 1 dedigini yasadim :)

Son olarak esesin, shamanix ve jelizaroze ye fal baktirdim. Esesin ve shamanix geçmiş, an ve kişilik analizlerinde iyidi ler. Gelecekle ilgili de yakın şeyler söylediler. Beklicem artık. Jelizaroze dan ise hiç memnun kalmadım. Promosyon fallardan bile kötüydü. Bilemiyorum belki sanal fincan olduğu içindir. Diğer fallarda iyidir belki. Esesin e yildizname, shamanix e de sanal fincan gondermistim bu arada.
Selena ve AŞK3 u merak ediyorum ama ücretleri yüksek geldiği için cekiniyorum. Ama bi gün gözümü karartip denicem eminim. :KK70:

canım fallarda doğruluk payı yada şunun çıkar diye bir şey yok şans meselesi baktırdığın yorumcular genelde beğenilen yorumcular ama çıkanıda var çıkmayanı da o yüzden bel bağlama falllara ha böyle diyoruz ama biz hala baktırıyoruz

Son olarak esesin, shamanix ve jelizaroze ye fal baktirdim. Esesin ve shamanix geçmiş, an ve kişilik analizlerinde iyidi ler. Gelecekle ilgili de yakın şeyler söylediler. Beklicem artık. Jelizaroze dan ise hiç memnun kalmadım. Promosyon fallardan bile kötüydü. Bilemiyorum belki sanal fincan olduğu içindir. Diğer fallarda iyidir belki. Esesin e yildizname, shamanix e de sanal fincan gondermistim bu arada.
Selena ve AŞK3 u merak ediyorum ama ücretleri yüksek geldiği için cekiniyorum. Ama bi gün gözümü karartip denicem eminim. :KK70:

Selena yı beğenirim şu ana kadar dedikleri çıkmıştır şu ana kadar çünkü kesin sonuç için zaman var.
Ayrıca Selena bazı arkadaşlarımızda çıkmamıştır.
Aşk3 bilmiyorum .

kaç gündür mercury ve ruhaniyi bekliyorum. sizce beklediğime değecek falcılar mı daha önce baktıran var mı?

X