tellwe.com'da bakılan fallar!

Merhaba aranızda çok olamıyorum fakat zaman zaman takip ediyorum forumu.Telwe yaklaşık 3 yıldır fal baktırıyorum.İnanın toplasam herhalde yarım araba parası olmuştur.Ben artık bırakıyorum bu fal işlerini neden biliyormusunuz gerek Telwe'de gerekse Binnaz abla,Fal alem vs. diğer bütün fal sitelerinde Nesibesinden tutun Rezzan ablasına kadar, Mercury den tutun Binnaz ablada Binnaz ablanın kendisine kadar daha birçok falcıya fal baktırdım.Söylediklerinde çıkan o kadar küçük şeyler ki önemsenmez bile alınmaz.Diyeceksiniz ki madem çıkmadı niye baktırmaya devam ettin? Neden biliyormusunuz bu falcılar çok anasının gözü.Dikkat edin bir falcıya ilk fal baktırdığınızda önce sizin hoşlanabileceğiniz şeyler söyler birkaç kere daha paranızı alabilmek için sonra yavaş yavaş kötüleşir fallar.Biz ammaaann kafamız rahatlasın diye uğraşırken onlar umutlarımızı çalıyor hayat akıp gidiyor.Kafanız rahatlasın istiyorsanız açın İnşirah süresi okuyun her gün 40 defa.Sevgi kazanmak için ya Vedut çekin.Biri size haksızlıkmı yaptı.Ya müntakim çekin günde 1000 adet görün bakın nasıl hakettiğinizi alıyorsunuz.Ya Malikül Mülk Ya Zül celali vel ikram çekin gece yatmadan, Yani Ya muğni çekin 1000 adet geceleri bakın cebinizde paranız bitiyor mu.Vs.Vs. Zararın neresinden dönersek kardır.Bu insanlar bu esmaları bile para ile veriyorlar.Hiç bir fal geleceği göremez.Gaybı sadece Allah bilir.Fallara gelecekten parçalar düşebilir evet ama nasıl.Mesela kadın evli falcı diyor ki size 2. nikah görünüyor.E kadın evli.Bu sefer hatun takıyor kafaya o fal bu fal derken psikolojisi bozuluyor.Acaba boşanacakmıyım diye.Halbuki kocası ettikleri kavgalardan dolayı Nikah tazeleyelim diyor.Yani 2. nikah bu.Falcılara kalsa hemen sizi boşarlar hemen evlendirirler.Arkadaşlarım kanmayın bunlara o gelecekten parçalar görebilen falcılarda zaten öyle Telwede, Binnazda değil.Kimseyi tanımam burada kimseyle bir alıp veremediğim yok.Sadece üzülüyorum insanlar enayi yerine konuluyor.Allah aşkına ben denedim sizde görün şu Telweye bir falcı olmayı deneyin o kadar basit ki.Hiçbir sorgulama yok.Hiçbir şart yok.Yani 5 tane falcı kimliği açsan 1 senede köşeyi dönersin.Ki Telwe de bu kesin var aynı falcının birkaç tane profili var.Onlar için bizim duygularımız önemli değil çok sevilen Selena kalıbımı basarım tek profili yok.banada dediği birkaç şey dışında önemli de birşey çıkmadı.Bizi etkiliyorlar.Beynimizi koşullandırıyorlar.Bak göreceksin bu böyle olacak diyorlar.Sende aaaa bu çok iyi bir falcı kesin böyle olacak diye kendini şartlıyorsun. Medyum Emel kalıbımı basarım tek profil değil.Mercury seni seviyorum nerde kaldın.(Bu arada Mercury'e katina baktırmıştım Alyans katının anlamı nedir diye sordum Özlemektir dedi ya inanabiliyormusunuz:)))Aşk kahini olmadı ablam dediğin olmadı tam tersi oldu.Herra olmadı be kuzum.Daha kimler kimler...Yokmu seviyeli tarot okuyucuları şimdi reklam falan demeyin Klothoyağmur ve Rezzan abla candır dosttur yanlış yönlendirmez.Zaten cümle kuruşundan belli seviyeleri.Haa onların söylediği herşey çıktımı tabiki hayır.Dedim ya Gaybı Allah bilir.Kartlar size o an için olasılıkları gösterir.Çok mu fal istiyorsunuz evet haram alın tarot mu katina mı ne bakmak istiyorsanız kartları bütünleşin kartlarınızla zamanla yorumda yaparsınız kendinize.Ama ben en sonun da öyle yapmıştım.Fakat şimdi onlarıda yakacağım çünkü beynimiz o kadar mükemmel ki kartları yönlendiriyor.Bir süre sonra kartlar sana oyun oynuyor ne duymak istersen onu söylüyor.Yapmayın birisi hayatınızdan gittimi bırakın gitsin.Biz onları geri istiyoruz ama bakalım bizim için hayırlısımı. Yatın istihareye çok zor değil.İstihare zaten Allahtan dileğiniz ile ilgili hayırlısını istemektir.Giden gitsin.O gider daha hayırlı kapı açar Allah.Hayat hiçbir zaman tek düze değildir.Herkesin hayatı inişler çıkışlarla dolu.Biz zaten fal baktırdığımız sürece Rabbim bize merhamet etmez.Ama eminim ki Allah ona tövbe etmemiz için her zaman bekliyordur.Dedim ya bende çok fal baktırdım ama giden sadece umutlarım ve zamanım oldu.Belki fala bu kadar zaman harcamasaydım çoktan unuturdum onu.Çünkü beyniniz onu unutmaya çalışırken pat oradan fal bakmayı bile bilmeyen bir falcı seni seviyor özlüyor diyor.Haydi tekrar başa döndü umutlar.Kendimize resmen çin işkencesi çektiriyoruz.Eğer biz bu foruma girip yorum yapabiliyorsak hepimiz akıllı kadınlarız.Onlar bizi kaybettiklerine üzülsün.Kalın sağlıcakla.Kusurum olduysa affola...

Birde tabii bu hatunların saatlerce fal bakmalarını bekle kaprislerini çek.Dersinki evliyalar mübarek.Neyse hadi Allahaısmarladık..Sevgiyle kalın kendinize iyi davranın.

Birde tabii bu hn saatlerce fal bakmalarını bekle kaprislerini çek.Dersinki evliyalar mübarek.Neyse hadi Allahaısmarladık..Sevgiyle kalın kendinize iyi davranın.
Dedigin herseyde cok haklisin cnm bende 1senedir fala dadanmistim ama baktirmiyorum artik.umarim tum arkadaşlar birakir cidden insanin basiretini bagliyor.

Dedigin herseyde cok haklisin cnm bende 1senedir fala dadanmistim ama baktirmiyorum artik.umarim tum arkadaşlar birakir cidden insanin basiretini bagliyor.

Arkadaşım kararından dolayı tebrik ederim, inan bu falcıların baktığı fallarla acılarım daha çok katlanmıştı verdikleri yalan yanlış umutlarla.Çok şükür kurtuldum.Herkes kurtulsun inşallah.Kocaman sevgilerimle....

Birde tabii bu hatunların saatlerce fal bakmalarını bekle kaprislerini çek.Dersinki evliyalar mübarek.Neyse hadi Allahaısmarladık..Sevgiyle kalın kendinize iyi davranın.
yav üşenmedim okudum yazdıklarını doğru söylüyorsun bende zaten artık ara vericem. Kendi tarot kartlarım var onlar ne olup bitecek az çok gsteriyor. Arada baktırırım ucuz yollu :KK31:

yav üşenmedim okudum yazdıklarını doğru söylüyorsun bende zaten artık ara vericem. Kendi tarot kartlarım var onlar ne olup bitecek az çok gsteriyor. Arada baktırırım ucuz yollu :KK31:

İnşallah arkadaşım.Zaten düşünsenize oradaki insanların kim olduğunu kaç yaşında olduğunu bile bilmiyoruz.Belki çok genç bir yorumcu.Nasıl öngörebilir ki örneğin 40 yaşında evli çocuklu birinin hayatını.Fal sadece kartları okumak değil ki.20 yaşında bir kızcağız 50 yaşında bir kadının yaşamına nasıl ve hangi hayat tecrübesiyle öngörüde bulunabilir.:)

Fon almistim, bankaya telefon edip bozdurdum :) Adam gibi evlenip barklansam da herif basima vurup parami alsa :)
Allah Allah benim bildiğim erkek kadınına bakar, kadın erkeğe değil. Elin adamını besleyeceğine bir eve gir onu öde hiç değilse ilerde başını sokacağın bir evin olsun. Ne para yedireceksin erkek milletine !!
Sen ona yedirirsin o da gider kendi kazancını bir zilliye yedirir .. Kazanan da o zilli olur :KK62:

X