tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar marlasinger diye bir flcı gözüme çarptı. Elimde patlayan 10 kredim var da atsam mı diye düşündüm. Baktıran var mı daha önce?

Ben daha önce de dedim eğer Selenanın gününe denk gelirsek cidden mükemmel şu ana kadar dedikleri bana hep çıkmıştır bir konu için çok yakın zaman var o da tutarsa bundan sonra başka kimsede yorum almam

Birde isin ilginc yani ilk fal baktiginda yeni bir iliskiye baslayinca eskisinin dönüsü ve basima bela olmasindan söz etmisti ve bu falda daha detayli bir sekilde yine ayni sonucu yazmis.. o fal en azindan 6 ay önceydi ve baska hesaptan yani beni hatirlamasina ihtimal bile vermiyorum..

Kızlar marlasinger diye bir flcı gözüme çarptı. Elimde patlayan 10 kredim var da atsam mı diye düşündüm. Baktıran var mı daha önce?

Ben ona bir cok kez fal baktirdim gayet detayli bakim yapiyor.. ama cok nadir girer bakar mi bakmaz mi sans meselesi.. bana artik bakim yapmiyor benden bikti kadin :))) sonuc olarak ama sunu söylemeliyim ki dedikleri bende cikmadi maalesef..

Cnm bilgenin falini merak ettim bir kismini kesip ozelden atabilirmisin?

Ben ona bir cok kez fal baktirdim gayet detayli bakim yapiyor.. ama cok nadir girer bakar mi bakmaz mi sans meselesi.. bana artik bakim yapmiyor benden bikti kadin )) sonuc olarak ama sunu söylemeliyim ki dedikleri bende cikmadi maalesef..

An, gelecek filan nasıl biliyor mu?

An, gelecek filan nasıl biliyor mu?

Ani gayet iyi bilmisti.. gelecekte sadece yakin olanlari tutturdu mesela bir aylik deyim ben sana.. ama uzun vade mesela 3 ay sonra olacak dedikleri tamamen tersine döndü.. ama yinede deger bence.. atmasyon bakmiyor.. emek veriyor.. an ve mevcut durumluk bir konuysa kesinlikle deger..

Banada dedi yok yildiz falina gel bilmem ne fiyatida da artmis ucuzluk bunlarda sacmalik yani sen kimsin de vefk yapiyorsun sacmalamis

Bilge iyidiiiirrrrHa bu demek değilki şaştığı fal yoktur tabiki vardır.Yalnız net olan bişey varsa" %5'lik düzgün yorumcu gurubuna dahil olup online fal kesinlikle baktırılır"kapsamındadır.Dediğin gibi atmaz asla emek verir.
Urminaa telwe ile ilgili yazdığın herşey o kadar doğru ki o kadar yani

Wisin - Adrenalina ft. Jennifer Lopez, Ricky Mart…: Hadi biraz canlansın topik ya:)))))))
En sevdiğim üçlüden,benim parçam bu sıcak yaz gecesinde en sevdiğim topiğe gelsin.

Bir de isin ilginc yani 5 puanin altinda verince bazilari hemen cemkirmeye basliyor yok kiskaniyorsunuz yok amaciniz nedir diye sozum yeni iye olan falcilara duvarlarini soyle bir okudum da 5 ydizin altinda verenlere iyi verip veristirmesler

defne sultan la ilgili sıkıntı var galiba sayfasına girince ana sayfaya yönlendiriyor sizde de oluyor mu aynı şey.

Bence kabahat onlara bunu yapmasina izin verenlerde
Bakalim gercekten yazabiliomu bu islerin ehli olmak lazim
Yazdim diyip sacma sapan seylerde yapio olabilirler
Iyice para ugruna neler yapiolar bu biraz cinci hocalar olayina dondu

tşk ederım benım kızım var sorunlar yasadıgım bu yudende zaten bu gece hayatıma son verıyorum tkr tşk yazmış biri tellwe de fal yorumununn altına..

O da firar etti yoksa siraz gibi

Defne Sultan'ın aşamalarını ,fiyat yükselip ilgi azalıp ortadan kaybolacağını geçen hafta yazmıştım.Ama açıkçası hiç bu kadar yolun sonunun yakın olacağını düşünmemiştim.Küçük bi zaman şaşmasıyla meğer ben onun falına bakmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…