tellwe.com'da bakılan fallar!

Bilgenin fali a hayran kaldim bir konuda baktirdim hicbir detay vermedim ve arkadaslar kart okudu ama bildimi evet bildi

Ben bilincaltimi temizlesem ciksam ortaya oyle biri varki gider yine ona asik olurum eminim

Hayat suprizlerle doludur kiz bakarsin cikar
Ya aslında öyle kesinlikle.Ama ne biliyim içimde bi yan hep aksini söylüyo.Hep yazdım.Umarım ben yanılırım ve Saraylı haklı çıkar.Bu arada Bilge'ye bende artık her hafta düzenli danışıyorum.Hiç yanıltmadî şu ana kadar ,dilimi ısırıyim.

Alcanza
Beni sasirtti yine malum konuda alcanzar bu kiz..nasil oluyor baya iyi okuyor yahu gelen kartlari sana yazarim. O nee dersin oyle durumu bariz vermis

Bilgenin fali a hayran kaldim bir konuda baktirdim hicbir detay vermedim ve arkadaslar kart okudu ama bildimi evet bildi

bende senın bu mesajına ıstınaden bılgeye fal gönderdim.
3.cü sıradayım bakalım neler soyleyecek hıcbır detay vermedım.merak edıyorum.
aynı sekılde bılınc altımı ıstedıgım kadar degıstırıyım ben tanışma aşamasında ıllakı yoktan bır sebep cıkıyor ve ben saçmaladıgım ıcın o ılıskı yurumuyor.artık hayatıma adım akıllı bır adam ıstıyorum bakalım bılge neler dıyecek.

Canim nasil sacmaliyorsun mesela cok mu ariyorsun yada farkli birseymi hissediyorsun ve kendini neden sucluyorsun belki sorun karsidadir.

Canim nasil sacmaliyorsun mesela cok mu ariyorsun yada farkli birseymi hissediyorsun ve kendini neden sucluyorsun belki sorun karsidadir.

hayır degıl mesela en son tanımaya çalıştıgım kısıde unıversıteden bır kız benı buldu ,okulun bılındık tıplerınden bızım dönemden ıste o dönemde merhabamız vardı.o kızla konusurken bır akşam o benım peşimden üniversitede cok koştu,hala daha koşuyor vs dedı.bende bunu sordum tanımaya calısıtıgım kısıyı başka bır arkadaşıma sormak yerıne.cocuk haklı olarak tepki gösterdi.bende bunu heryerden sıldım,engelledım .bu tepki gösterince tüm olanlara bır anda ben ona bulunmaz hınt kuması muammelesi gösterdim ve doğal olarak olmadı.

ama o zamana kadar cocuk cıcekler,telefonlar,her zaman yanımda destek olmalar vs yanı her sey mukemmeldi.yanı resmen saçmaladım .benım ılıskılerım hep bu gıbı nedenlerden başlamadan bıtıyor malesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…