tellwe.com'da bakılan fallar!

Ca
cok sevindim

kızlar falsepetinde barışcan yüzelin ücreti 2tl görünüyordu fal attım hala inanamıyorum gerçi bilmiyorum kendisini ama fırsattan istifade

Falın çok erken patladı be gülüm

Bu arada lebuda cezvve'de katrinna
Defnehatun mudur her neyse o da cezzvedeki katrin ..

mübarek cezvve'de katrinli nickler rövaşta
Hahhhaaaaahhhh...haaaaahhhhhhaaa...
O yüzden işte Perim mısır falı benimki,en fazla üç beş saat gidiyo,bi anda patlıyo

kızlar falsepetinde barışcan yüzelin ücreti 2tl görünüyordu fal attım hala inanamıyorum gerçi bilmiyorum kendisini ama fırsattan istifade
İyi etmişsin ücretsiz gibi nasıl çıkarsa çıksın.Ben baktîrmıştım bi sekiz ayı var sanırım.Bende başarısızdı.

Ben hep tarot baktırıyorum ama nasıl canım sence peki Bilge'nin katinası?Yada başka bi yorumcuya baktırdıysan karar açılımını sevdinmi ??
Doğrusu ben pek fazla katina baktırmamıştım. Gayet olumsuz kartlar çıktı. Bilge de haliyle olumsuz yorumladı.Karar ne dersen, pek birşey anlamadım. Bilgeye 1 gün önce de tarot baktırmıştım. Tarotta anlattıklarıyla katinada anlattıkları uyumluydu ve doğruydu.

Aynen benim içinde öyle,en fazla üç falım katinadır.Anladığım kadarıyla senden karar açılımının pek farkı yok yorum olarak.Tarot ve kelt haçı açılımı en doğru seçim galiba.

Arkadaşlar, ilk kez online fal baktıracağım burdan okuduğum kadarı ile saraylihanima baktırmaya karar verdim. Kahve mi tarot mu önerirsiniz saraylı için? Ona göre baktıracağım. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

ben kahvesini öneririm zaten kartlarlada destekliyor

Kızlar selanaya yıldızname baktıran oldu mu? sayfasında biri yorum yapmış okuduğu okulu falan bilmiş. Geleceği tutturması daha önemli tabi. Venusamber m, selena mı karar veremiyorum yardım edin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…