tellwe.com'da bakılan fallar!

Burdan tellwe falcilarina seslenmek istiyorum.fal alimini acip ustune çevrimiçiyken duvarina "sistemdeyim fallarinizi bekliyorum"yazip,fallari alip cevrimdisi olmak neyin kafası??kactir bana olan durum bu ve cok sinir bozucu bilesiniz.bu durumda beklemeyip falimi cekiyorum.sonrada falimi cektim diye trip atip fal bakmiyosunuz,o fal durduk yere çekilmiyor empati lutfen..

Geçen hafta bangır bangır yazdık.Değişen bişey yok.Neyin kafası bilemem ama böyle dik bi kafa olduğu kesin.
Bende üç gün bekleyen falımı çekmiştim.Çekince trip yapanda çeken oluyo değilmi,komik:)

Yok kız ondan değil resim cücük kadar çıkmış seçemedim yüzünü Ama dilerim tanımaz olurum içim kurudu 8 aydır ellaaaaam
Pericik sen benim foto sipşaklığımı beğenmedin demek
Bi iki tane daha var boyutlarını ayarlayabilirsem onları avatarlarım.Olmazsa cücükle devam

Missladybird'e kahve göndermek için 10 kredi yüklemiştim. Şimdi online olmuş tam yollicktım bir baktım 15 kredi yapmış kahveyi

evet tum falcılar neredeyse bıranda fıyatları arttırdılar.hem bu kadar yuksek fıyatları hemde bu kadar zaman bekletmelerı hıc hoş değil.

Kizlar tellwede iki hesabimdada bir kac kredim kalmis harcayim dedim. DefneSultana kahve göndermistim 40li siralardaydim tabi kredisi düsük herkes kuyrukta burdada ismi gecmisti.. hanimefendi vip plus oldu fiyatlar tabi yükseldi ama beni günlerce bekletti siram 12de durdu döktü.. ucuz fal diye ilgilenmedi benimkiyle ve tabi ki önümde bekleyenkilerlede.. siteye girdi duvarina müsaitim yollayin yazdi chatfalini acti ama benim fala sira gelmiyor.. klasik icten pazarlikli falci.. masustan ucuz diye bizi sirada bekletip gönderenlerde aaa bayaaa popüler bu imaji yaratma pesinde belli ki.. bende sinirlendim iptal ettim agziyla kus tutsa baktirmam ona bundan sonra zaten gereksiz yere bekletenin insanligindan samimiyetinden süphe duyarim.. bende biraz daha kredi alip Medyumselenayi deneyim dedim.. bir kez baktirmistim ama cok kisa yazmisti begenmemistim hep gelecekle ilgili kisacik birsey yazmisti 6 ay olmustur baktirdigim ona.. katina gönderdim ve gercekten sok oldum.. epeyce uzun 10 kredi icin ve gecmis icin yazdigi kelimesi kelimesine dogru nerden bilebilir hayret gercekten.. bu sefer esref saatine mi denk geldi noldu bilemiyorum ama cidden cok iyi bakmis.. gelecek icin söyledikleri tabi havada cikar mi bilemiycem ama önemli olan emek verilerek yazildigi cidden belli..

Cnm bende dunden beri 25tllik kredimle perisan oldum womena baktiracaktim 3olumlu referansi olmayana bakmiyomus iade etti..seruvene attim onlinedi offline oldu yok saatlerdir cektim fali..ask3.luna06. Dahs alkima gelmeyen bir kac isimdende ayni sebepten cektim falimi en son sarayliya attim tekrar bekliyorum bakalim..

kızlar hep diyorum diyeceğim de tellwe tamamen değmeyecek bi yer.. ben defnesultana bi baktım demin herkesle bir vefk olayı çevirmiş. büyü yaptırmak insanın iradesini etkilemeye yönelik bir işlemdir ya.. ben de aşk acısından süründüm ama kendi gönlüyle gelmeyeni istemedim.

o sitedeki 1-2 falcının orayı bırakması gerek..

Ben daha önce de dedim eğer Selenanın gününe denk gelirsek cidden mükemmel şu ana kadar dedikleri bana hep çıkmıştır bir konu için çok yakın zaman var o da tutarsa bundan sonra başka kimsede yorum almam

Cidden ya birde bunlara inanan insanlar var ucuz da değil ama diyorum ya yakında bu sitelere engel olacaklar devlet el atmaya başlayacak

Ben daha önce de dedim eğer Selenanın gününe denk gelirsek cidden mükemmel şu ana kadar dedikleri bana hep çıkmıştır bir konuzaten çok yakın zaman var o da tutarsa bundan sonra başka kimsede yorum almam
Bnm iki selena falimda hep gelecek odakliydi ve zmn vermemisti uzak gelecek yani ona atacaktim ama yine aynisi olur diye atmadim:/o sitede elle tutulur isimlerden biri selenadir ama iste bende selena durumu askida:/

Bnm iki selena falimda hep gelecek odakliydi ve zmn vermemisti uzak gelecek yani ona atacaktim ama yine aynisi olur diye atmadim:/o sitede elle tutulur isimlerden biri selenadir ama iste bende selena durumu askida:/

Bana da bugüne kadar hiç zaman vermezdi ve zamana takılma derdi ama son falında ilk kez zaman verdi bakalım tutacakmı inşallah tutar

kızlar hep diyorum diyeceğim de tellwe tamamen değmeyecek bi yer.. ben defnesultana bi baktım demin herkesle bir vefk olayı çevirmiş. büyü yaptırmak insanın iradesini etkilemeye yönelik bir işlemdir ya.. ben de aşk acısından süründüm ama kendi gönlüyle gelmeyeni istemedim.

o sitedeki 1-2 falcının orayı bırakması gerek..
kızlar bilge ve venusamber arasında gidip geliyorum ne dersiniz

ben bilgeye gönderdim.. kart yorumu yapmış.. venüs karta bağlı kalmaz ama bilgenin seveni de çok.. sen nasıl bir yorum istiyorsun ona karar ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…